Skylap Yardım!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mrtakcy559 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mrtakcy559

Mrtakcy559 User

Arkadaşlar gördugunuz gibi üretim yapmıyor robot satın aldım kapatıp açtım yk uretim yapmıyor nedeni nedir acaba vede çaresi...YARDIM[​IMG]

2. mstf4114

mstf4114 User

Ana maddeler Prometium Endrium Terbium Diğerlerinden düşük seviye olduğu için üretim yapmaya hammadde üretim yetmiyor.Prometid-Duranium-Promerium rafinerilerini durdur Ana maddeler biriksin sonra Ana hammaddelerin rafinerilerini geliştir sonra hepsini tekrar başlat.

NOT:En önemli olan Ana hammmadde dediğimiz Prometium-Endruim-Terbium un gelişik olması gerekli.

3. sağ taraftakileri komple kapat.sol taraftakilerin depoları dolsun.aklında olsun.sol taraftakilerin levelleri her zaman sağdakilerden 1 level önde olsun.sende bunlar tam tersi olmuş.onları ayarla önce.

4. Merhaba ;

Arkadaşlarımızın gösterdiği yoldan ilerlerseniz sorununuz çözülecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.