™S•L•A•Y•E•R Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve NormLife2017 tarafından 24 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba bu forumda benim de bir izim kalsın istiyorum bu yüzden kendimi tanıtmak hikayemi anlatmak istedim.
    Öncelikle şu an yaşım 24 ve bu oyunda ne yazık ki artık aktif değilim.
    2010 senesinde yani 11 yaşındayken babamla beraber internetten oyun arayışı içine girmiştik ve bir sitede DarkOrbit isimli bir oyunla karşılaştık ve denemek için oyuna girdik ve babam ilk başlarda bir şey anlamayıp kapattırsa da merakımdan bir dahaki girişimde oyun beni kendine bağlamıştı ve çok büyülemişti. öyle ki oyun oynamasam bile aklımda sürekli darkorbit oluyordu çocukken bu oyuna hissettiğim duygular inanılmazdı sonra oynamaya devam ettim ve çok iyi bir dost edinmiştim ve onunla beraber her sabah aynı saatte girip oyun oynardık öğle zamanına kadar. öğlen de okula giderdik ikimiz de başka şehirlerdeydik. bu bir süre böyle devam etti sonra oturduğumuz evden taşındık ve taşındığımız yerde internet bağlantımız olmadığı için oyundan belirli bir süre kopmuştum. sonrasında internet bağlantımız tekrar gelince kaldığım yerden devam ediyordum ve hesabıma uzun zaman girmediğim için 1 aylık vip ve 15 bin uridium vermişlerdi ve bu uridium gen rçekten o zamanlar çok büyük bir meblağdı ardından o uridiuma lenov aldım ve dünyanın en mutlu insanı ben olmuştum dediğim gibi oyun oynamasam bile bu oyunun delisi olmuştum öyle ki 6-7-8. sınıflarımda gözle görülür bir not düşüklüğü ve devamsızlığım vardı ve sınav senem olduğu için hayatımı şekillendirecek bir rolü oldu bu oyunun şu an kötü bir hayatım yok tabiki ama daha iyi yerlerde olabilirdim tabi :)) ve yine uzun bir aradan sonra artık yeniden başlamıştım tr5 de 1. sıradaki klanda yer almaktaydım ve bigpoint için çalışmıştım belirli bir süre. ortamımız şahaneydi çok keyifli yıllar geçirdikten sonra artık oyunu bırakma vaktinin geldiğini anlamıştım ve öyle de oldu. geriye dönüp baktığımda çok iyi dostluklar arkadaşlıklar edindim (hala devam eden) arada sırada bu oyun aklıma gelir ve girerim bakarım burada benim mutlu olduğum çocukluğum yatıyor neredeyse maneviyatı çok fazla bende ve buraya anılarımı ve ben kimim onu anlatmak için geldim eğer vakit ayırıp okursanız ne mutlu bana :) Buradan bir slayer geldi geçti gitti Elveda çocukluğum ♥

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Foruma hoş geldiniz diyelim kapımız her daim açıktır.

Saygılarımla,

Amiral34.

NormLife2017 ve Hysteria bunu beğendi.
  3. Hysteria

Hysteria User

Hoş geldiniz :)

NormLife2017 bunu beğendi.
  4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit