Bug / Oyun hatasi Slot Kilitlenmesi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve »「HΛƳĐΛЯ」*「HΛƳĐΛЯ」« tarafından 23 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinlik geldi geleli oyundaki slotlar kilitlenip duruyor ne formasyon değişiliyor ne de x4 - rsb geçişi yapılabiliyor sırf şunun yüzünden eternalde 391 de patladım sorun başka sunucularda varmı yokmu bilmiyorum ama GE1 sunucusunda durum böyle sık sık bu durum yaşanıyor şunu yetkili bir admin bildirebilirse iyi olur.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Etkinliklerde genelde bu kopma sorunu çok oluyor. Gerekli raporlamaları sürekli yapıyoruz da...

Türkiye Takımı!

3. Aynı sorun bendede mevcut. pet kitlenip kalıyor modül seçemiyoruz, lazer olduğu slotta kalıyor, konfi değişmiyor, yani klavye komple yokmuş gibi oluyor. ekrana tıklayarakta değişim yapamıyoruz.

4. bu ne kadar raporlama yapılırsa yapılsın bir çözüm üretmediklerini belli etti yinede sağol admin sizlerde bi yetki olmadığını biliyorum konu kilitlenebilir :)

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir. Teşekkür ederiz. :)

Türkiye Takımı!

Sayfayı Paylaş