Smoonrise: Düzenbazlıkların devamı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve smoonrise tarafından 25 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

hayır ben şunu anlamıyorum sürekli bir konu açıp tartışma ortamı yaratma derdindesin.Hayırdır?

- Hayır bir tartışma ortamı peşinde değilim , oyundaki çok uzun yıllardır düzelmeyen düzeltilemeyenleri yazıyorum diye rahatsız olmamalısın ve düzelmeyen sorunlar sürekli yazılıyor diye tavır almamalısın farklı davranmamalısın buna hakkın yok , olmayan hayali bir sorun hakkında yada düzelmiş artık geri kalmış bir sorun hakkında yazmıyorum ki ...

Mailime supporttan cevap gelmiyor diyorsun bakıyoruz gayet karşılıklı mailleşiyoruz sıkıntı yok buraya gelip konu açıyorsun herkes buraya yazsın..

- Yazdıklarımda bir yalan yada bir yanıltma yok böyle lanse etmeni gerektirecek bir durumda yok ben dahil birçok kişinin yaşadığı bir sorundu o dönem , atılan maillere ilk BİLDİRİM maili gelmiyordu bunuda sana açıkça yazdım , buradan kendine bir dayanak ve eleştiri kaynağı oluşturmana gerek yok öyle bir durum yok beni kötüleyeceğin karalayacağın ...

Banlama oluyor banlamada herkes şunu yapsın..

- Burada neyi ima ettin onuda anlamadım ama sanırım bir madde daha eklemiş olmak için yazdın sanırım bu arada şunu demek istedin ise banlamalarda bot ve tutucuyu tesbit edemiyorlar bunlardan ban alan yok yazdım bunu demek istedin ise bunu zaten sen biliyorsundur diye tahmin ediyorum ...

Konular açıyorsun geçmişten beri kilitliyoruz devamını açıyorsun kafanda bitmiyor ısrarla ama ısrarla konuları devam ettirme derdindesin..

- Açtığım konular yıllardır aynı doğrudur hatta sen göreve gelmeden bile öncesinden beri hala illegali durduramadı ve ceza veremedi ondan olabilir mi konu açıyor olmam düzeltilmemiş olmasından dolayı ne dersin ...

Açtığın konulara tıpkı bu konuda olduğu gibi insanlar artık rahatsız oluyoruz boş boş işler yapmandan dediğinde bugün yaptığın gibi raporlayıp banlanmasını talep ediyorsun?

- Öncelikle '' boş boş işler derken bile forum kurallarını kendi kendine ihlal ediyorsun uslup açısından '' kişisel olarak kimseye dokunan bir konu açmıyorum forumda görüp o konuya dahil olup olmamak kişilerin özgür iradesinde bir zorlama yada kişileri rahatsız etme durumu yok ama konuya gelip hakaret etme özgürlüğünü sana borçlu çoğu bunu defalarca tecrübe ettik ...

Hayırdır ya bir burada uyanık sensin de tüm forum kullanıcıları ve bizler uyuyan şirin miyiz?

-Uyanık olunacak bir durum yok herşey açık net ama kasıtlı çarpıtılan çok şey var orası kesin ...

En tehlikeli insan tipidir bu tipler. Konuyu kilitliyorum senide ve tüm yan hesaplarınıda banlıyorum. Sürekli sürekli bir limon sıkmanın manası yoktur.

- Zarar olacak bir durum yok bu kadar dramatize etme , ben ve yan hesabımda belli de sürekli benim yazdıklarıma sataşıp argo hakaret edip kışkırtan hesapların asıl sahipleri kimler , kimlerin klan arkadaşı dostu hangi, int. cafenin IP si orası tartışılır işte , zamanında diğer hesap ile yazma hatam olmuştur inkar etmiyorum ama onu arkadan iş çevirmek için kullanmadım hiç yani saklamadım kimliğimi bilmem anlatabildim mi !

Şimdi konun özü şu ADMİN ; Uyguladığın mobbing ve karalama taktiklerine gerek yok , daha önce yazdığım gibi kişisel bir husumetim yok özel bir çabamda yok olmasına gerek yok ama şunu unutma sen geçicisin bir gün gidersin eski modlar gibi , ben ve diğer kullanıcılar spor kulübü taraftarı gibiyiz küme düşsede şampiyon olsada buradayız , o yüzden gereksiz kibir ego yada üstünlük çabaları ile elindeki yetkiyi görevi suistimal etme buna gerek yok iyi niyetin ile yap görevini ve zamanı gelince bırak arkanda kalsın değmez ...

2. ne amlamı varki bunları yazmanın bence bir anlamı yok nekadar anlatırsan anlat kişi kendini görmediği sürece sen gösteremezsin.yetkiyi eline geçiren devlet kurdum zannediyo ama bunun böyle olmadığını elbet birgün anlayacak hesap günü var.
    en nihayetinde mevcut sorunları dile getirmenin nesi kötü bunun için ban bile attılar bana yalandan botu övmek dediler ban attılar halbuki söylediklerim botu övmek değildi kesinlikle.şimdi bende lehte yazdığım için bana eser savurur ama cevap vermeyeceğim yarından itibaren 3 ay yokum zaten olsamda yazmam.halbuki oyundaki sorunların dile getirilmesi daha iyi değilmi ona göre düzeltme yapılır bilgin olmuş olur.ama yok bizimkiler kraldan daha kralcı söyleme oyna başka bişey söyleme.10 yıla yakındar pet sorunları var düzeltilmeyen destekler sayfasını açtığında nekadar elinde olanları gösteri secsende hepsini gösterir 50 kere tıklarsan belki 1 keresinde ekranda durur.kezagemi değiştirme sekmesi 50 kere tıkla 1kere ekranda durur.vs vs.
    kısacası padişahım sen çok yaşa de geç.

3. ulas1111

ulas1111 User

# Elbette eleştiri yapmak yapabilmek güzel ve olması gereken bişey, fakat sen tatmin olmuyorsun. Burda adeta taciz düzeyinde saldırdığın insanlar sadece modorötörlük yapıyor onlarda senin benim gibi oyuncu bunu farkına varman gerekiyor. Senin yerinde olsam ki iyiki değilim gider şirketin önünde benzinle kendimi yakarım. Bu kadar hastalık derecesinde takıntı yapmışsın bu oyunu. Oyun amacı şu; Gir savaş patla patlat çık. Haklısın bot tutucu vs oyuncuları çok bıktırdı, oyuncular ne yaptı kullanmıyanlarda kullanmaya başladı bi şekilde dengelemeye çalışıyorlar ama oyunun yetkilileri bunu bile önemsemez durumda . Sonuç olarak arkadaşım burda birilerine sallaman saplantı yapman sıkıntı. Kimse sana oyunu niye gömüyorsun gerçekleri niye yazıyorsun demiyor. Konu açıyorsun cevap istemiyor veya beğenmiyorsun tartışma ve kaos istiyorsun sen benim kanımca. Son olarak dilerim kendine bu oyun dışında bir amaç bulursunda şu forumda seni bidaha görmeyiz.
    NOT: Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar; Çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulur. ''Hz.Mevlana''​

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. smoonrise

smoonrise User

Sana BELKİ bu sefer anlarsın diye açıklayayım madem beni etiketleyip yazdın fikirlerini ;

Tartışma ve kaos çıkarma konusunda içten bir niyetin olsa sende ısrarla illegal hakkındaki şikayet konularına yazmaz kendi zevkine keyfine gönlüne göre olan konulara yazardın yeni çıkan tasarımlara yaz yeni lazerler çıksın konularına yaz yeni etkinlikler rutin oldu daha yenisi gelsinlere yaz mesela , yazma şeklini karşındaki kişiye hitap ederken agresif alaycı hakaret içeriklide yazmak hakkını kendinde görmeden yaz , umarım bunları kendi içinde değerlendirirsin beni eleştirirken bunlarada dikkat edersin ...

Benim yazdıklarım hayal ürünü ve düzeltilmiş değil ama hala mızmızlanıyor yada oyunu kötülüyor hep aynısını yazıyor diyip üstü kapatılacak görmezden gelinecek konular değil , bu etkinlik yeni diye 1-2 gün illegal çalışmadı sonra devam kaldığı yerden her etklinlikte haksız kazanç ve az sayıda kalan legal oyuncuların maduriyetleri var , her ay kesin 1 etkinlik olduğuna göre her ay ben madur olduğuma göre ve bu 5 -10 yıl arası devam ettiğine göre benim şikayet etmem eleştirmem çok doğal ve bunuda forum kurallarını ihlal etmeden adabı edebi ile yazıyorsam kim bundan rahatsız oluyor kime ne ?

Senin yada bir başkasının bana sataşması yada dönemin linç kültürü ile laf atmasını kullanıp bana farklı haksız suçları yüklemekte doğru değil kimsenin hakkıda değil .

Oyundaki illegalden rahatsız olmayıp forumda yazılıyor olmasından rahatsızlık duymak art niyetli , buna engel olmaya çalışmak kime ait olduğu kime hizmet ettiği belli olmayan hesaplar ile kışkırtmak ceza aldırmaya mobbing yapmaya çalışmak art niyetli benim yazdıklarım değil , oyunun %80 illegal ile aktif forumda bu kurdukları krallık hakkında yazılanlara sözde muhalif gibi gelip algı yapmamaları saflık olur , senin asıl hesabın mı değil mi bilmem bunu bilecek merci ben değilim ama senin tavırlarını kendine haklılık basamağı yapan kim o işte çok net açık ...

İstediğin kısmına cevap ver ben sana bunlardan fazlasını yazmıyacam gerek yok , özlü sözleri kopyala yapıştır ile almak yerine iyi okuyup özümsemeni tavsiye ederim bir önceki konuda olduğu gibi , özlü sözler senin hatalarını kapatmaz haklıyıda belirlemez . Selametle ...

5. Smonrise senin kadar boş bir insan ne bu forumda gördüm nede başka bir yerlerde bütün işin tek işin oyunu % takımı kötülemek soğutmak üzerine kurulu beğenmediğin karşıt görüşlü olduğun insanlara ise report yağmuruna tutup bannlatmaya çalışan entellektüel kibar gözüküp ters psikoloji yaratan bir insansın ama sana da kızmıyorum bu güne kadar en az 100 kere bannlandın oyunu takımı kötülemekten ama hala gelip hala birşeyler yazıyorsan birde uzun uzun demek ki seni bu forumdan süresiz bannlamayıp yada üyeliğini silmemeleri bile hala onlar için uğraştirici forum ve oyuncular için işe zulum kaynağı..

6. smoonrise

smoonrise User

Sen hesabındaki herşeyi sıfırlayıp oyunu bırakmamışmıydın ! ( Oynamadığın bıraktığın bir oyunun forumunda konuya gelip konu sahibine sataşıyorsun halbuki ayalardır aynı şikayetleri sen yapıyordun hatırlatayım dedim )

Ben kimseye hakaret etmiyorum buna entellektüellik değil ahlak edep adap deniyor uygulanmasada ayrıca kurallara da aykırı hakaret argo küfür , ben kimseye çeşitli fiziksel özellikleri üzerinden yazılar yazmıyorum ve en önemlisi ben kimseyi reel hayatta bulmak ve adreslerine gitmek üzerinden yazılar yazmıyorum .
    Bundan dolayı beni anlamıyor olman çok doğal ve normal ben buna şaşırmıyorum .
    Sen ceza aldın zamanında diye büyük bir çaba ile benimde ceza almamı istiyorsun hatta belli ki niyetin tamamen forumdan uzaklaşıtrmaya alt yapı hazırlamak , sevinirsin 1 ay cezadan yeni açıldı hesabım biraz sinir krizleri geçirmeni azaltır belki bunu bilmek , bu şekilde organize halde haraket ederseniz sonuca ulaşmanız için bir engel yok Adminim Adminim diye yaza yaza olacak gibi sonunda :D:p
    100 değil toplam 9 ama sen zaten sayıyorsundur benim cezalarımı :);)

Ekleme yapayım birde istedikleri forumda yapılmaz ise forumda kimseye yardımcı olmayacağını yazmıştın yetkililere yani ya isteklerin kabul olacak yada sen forum yetkililerine ve oyunculara yardım etmeyecektin unutuldu sanma diye yazdım , beni herkesin sevdiği hiçbir ortamda olmadım bu yaşıma kadar onu ima ediyorsun ya ben açık olarak yazayım dedim hani :D bulunduğum her ortamda haksıza haksız yanlışa yanlış dedim susmadım görmezden gelmedim kimseye şirinlik yapmadım hiçbir menfaate tamah etmedim kimsenin mevkim makam para güç üzerinden kendime menfaat sağalamadım yada onları kendime kartvizit yapmadım az ama öz sevenlerim oldu zaten şakşakcıda olmadım şakşakcıda etrafımda gezdirmedim :);)

Son düzenlenen: 25 Haziran 2024
  7. Forumu da bırakmadım oyunuda bırakmadım oyun hesabımı da sıfırlamadım Allaha şükür botlar şu ara azalmış diye gelip tekrardan bir gireyim dedim maximum oynamama sürem 25 gün..

Ama senin ve yardakçıların gibi hiç olmazsa 2016'dan beri oynamadığım halde gelip forumu & oyunu kötüleyip düşman etmiyorum kimseye..
    Kaldiki emin ol oyunu ve forumu bıraksam buraya gelip nokta işareti bile yazmam..
    Ama sen ve senin o tayfan ne hikmetse 2016'dan beri oyunu zerre oynamadığı halde gelip oyun hakkında nutuklar atıp 10 kelimesinden 9'u oyunu kötülemek oluyor..

Bak hadi ben haksızım..

Burada ki diğer üyeler de mi haksız??

HERKES ŞİKAYETÇİ SENDEN..
    Kafa ütülemekten başka bir şey yapmıyorsun..

Sana yaklaşık 8 aydan fazladır cevap verip muatap olmuyorum en son subutay adminin tekrar bannladığını gördüm ve şimdi gördüm bannın tekrar açılmış..

Hala nutuklar atma, uzun uzun yazma bir şeyler peşindesin kimse senin yazdığın uzun yazıları okumuyor...Geçmişte neler yaptığını ve nasıl arkada sinsilik yapıp insanları bannlatmaya çalıştığını o -3 iqlük beyninle beceremediğini zaten en iyi sabutay admin biliyor..

Benim mesajlarım ortada gelsin bakalım seninle aynı şeyleri mi yazmışım okusunlar

Not:Senin bannlanmanı istemiyorum sen 1 sene içinde toplam 10 kere bannlanmışsındır bazı bannlamaların hata sınırsız açılmama üzerine de atılmıştı bunların kanıtları da var fakat ne hikmetse her bannın hep 1 ay da açıldı...İşte insanlar hiçbir zaman değişmez evet bana kalsa senin hesabının en azından forum hesabının silinmesi gerekiyor çünkü değişmeyeceksin.

8. smoonrise

smoonrise User

Tabi tabi senin sırtını yere getirmek için voltranı oluşturduk bir araya geldik :D:)

Doğrudur ben senin YALANLARININ yalancısıyım kusura bakma ( Bak o kadar zaman uğraştın kovaladın bir kusura bakma kaptın benden kendine gözün aydın :D:p ) her yazdığında bıraktım bırakıyorum az kaldı bitti tamam bu sondu dediğin için ama işte hata bende neyi doğru yazdın ki onu yazacaksın dimi ...

0-3 ıq mesela hakaret içeren bir hitap ve forumda yasak ama bunu şikayet etmekde sinsilik oluyor şikayet kabul görmeynince yazınca tahrik tartışma yok konuya değil özele yazınca arkadan iş çevirme oluyor , yorumu açık bırakyorum bundan çok daha ağır hakaretlerin hep görmezden gelindi ama seni sevdikleri için değil taraf olmak için bunuda fazlası ile kullandın sen :)

Benim banlanmalarımla ilgili idari nasıl kanıt elinde var mailimi mi yönetiyorsun yoksa cezaları veren Admin ile mi sohbet ediyorsun yada hangi kaynaklara erişimin var seninde elinde kanıt var ? :D yapma bak komik durumlara düşeceksin yapma ...

Bu arada hacker yada mit mossad cia gibi adres bulurum evinin önüne gelirim bak o zaman neler olur yazdığı halde kalıcı sürekli ban sen almadıysan bana resmi sorumluluklarını Yıllardır yerine getirmediklerini yazdım ve bundan sen ve birkaç kişi şikayetçi olup hakaretler edip forumda yazdı diye bana kalıcı ban atmak sanırım büyük adaletsizlik olur ama olursa da şaşırmam , bana elinde kanıtı olmadan varsayım ile TR ekibini kötülüyor yazdığı halde bakın isteklerim kabul olmuyorsa ben size ve foruma yardım etmem yazan sana tek kelime edilmedi , sana karada ölüm yok yakışıklı oynat elinde forumu :D:p uzun yazı ise konu geçmiş yazılarını bir incele neler ne uzunluklarda yazıların var , muhtemelen amacına ulaşacaksın zaten 1 ay daha atarlar bana bu yazışmalardan sonra yorma klavyeni benim için eskimesin daha hadi selametle 25 gün aktif oyuncu .

9. Yok yok ben senin ve senin saz arkadaşların gibi sinsice uyanıkça işler yapmıyorum merak etme senin bir kaçtane saz arkadaşın var ya gazoz, mesela gazoz denilen adamın profil fotoğrafına bak @Tr diye bir fotoğraf var bu fotoğraf global avrupa 1 isimli serverde ciğeri beş para etmez mars türk birliği isimli bir klana ait istiyorsan fotoğraf atarim merak ediyorsan da gir kendin bak, ben bu mars türk birliği denilen klanla yıllarca savaştım hepsini lazerlerimden tek tek geçirtip hepsine oyunu bıraktırıp çıkış aldırdım kendileri iyi bilir belki özellikle gazoz iyi bilir..

Biz burada senin gibi sinsi ve uyanıklılıkla hareket etmiyoruz gözlem ve bilmişlik tek yeneteniğimiz bu..

Öyle mossad mossad gibi ibareler de kullanmadım bunu da senin akıl sağlığının yetersiz olduğuna vuruyorum eğer olmayan şeyleri ''oluyor'' olarak görüyorsan en yakın bir psikolojik destek almanda fayda var zira bunun ilerisi şizofreniye kadar gidebilir...

Hakaret konusuna gelirsek ne yaptığı belli olmayan smonrise şahis beni iyi dinle

7%24 botlardan bugculardan şikayet ediyorsun ama ne hikmetse biri botçulara şerefi olmayan oyuncular yazdığı zaman kıyameti koparip o oyuncuyu (YANİ BENİ :d) Bannlatmak için seferberlik başlatmak için elinden geleni yapıyorsun mailler supportlar reportlar vs uzayıp gider sen ve senin bir kaç saz arkadaşın var ya hadi ismini de vereyim kıyamet ekurin nerede??

Öyle senin gibi sinsili yapmıyorum merak etme tüm kartllarım AÇIK

Yaklaşık seninle 8-9 aydır münakaşaya girmiyorum çünkü MİDEMİ BULANDIRIYORSUN..
    Ne yaptığı belli olmayan
    Neyi şikayet ettiği belli olmayan akıl sağlığı yerinde olmayan bir kişisin bana kalırsa...

Burada böyle entellektüel gözüküp uzun uzun cümleler yazıp böyle haklı gözükmeye çalışma

BU TAKTİK '''İŞE YARAMIYOR'''
    Hiç bir zaman da yaramadı

BANLANAN HEP SEN OLDUN..

Çünkü senin gibi içten pazarlıklı, memnuniyetsiz ne yaptığı belli olmayan iç kargaşa çıkartan gerçek ''mossad'' ajanları her zaman kaybeder..

Takımla zerre alakam yok bu arada içeriden bir tanığımda yok kimseyi de tanıdığım da yok

Ama işte beynin herzaman sinsiliğe ve olmayan şeyleri algılamaya kurulu olduğu için onuda yanlış anlamışsın.. :D

Daha önce sabutay olsun amiral olsun seni süresiz bannlıyoruz gibi şeyler yazıp bannladığını görmüştüm, ama ne hikmetse hep 1 ay sonra geri geldin max 2 ay

Burada aslında onlarada kızmıyorum sen onlara laf yapıyorsun beğenmiyorsun ya bak o kadar vicdanlılar ki o kadar iyi biriler ki senin gibi bir uyanık sinsiyi ortalığı karıştıran ne yaptığı belli olmayan bir şahsi bile vicdanlı davranıp bannlamıyorlar...

Merak etme ben bu yazılardan sonra bannlanırım belki gerçi sende bannlanırsın belki zerre umrumda değil...

Son bannlanmanda iç çektim :D Mutlu oldum fakat mutluluğum kısa sürdü ne olursa olsun tekrar, tekrar, tekrar, tekrar, ve tekrar foruma gelip ortalığı karıştırmaya saçma sapan şeyler yazmaya insanları RAHATSIZ etmeye devam ediyorsun..

Deliliğin tanımı aynı şeyleri sürekli yapıp farklı şeyler beklemektir..

Boş hayatında başarılar..

10. smoonrise

smoonrise User

Yazaydın daha ya neden kısa kestin :D:p
    Sen zaten demiştin ARŞİV yaptım çetere tutuyorum diye ama beni ilgilendirmiyor , Gazoz ile benim ne alakam var arşivlerine bak incele öyle gel kanıt olur mu dedikodu ile gelme ...

Sana sadece mossad yazmadım ki mit cia yazdım neden cımbızlıyorsun aradan onu :) , peki neden yazdım oyuncuların senin canını sıkanların adresini buluyorsun evinlerinin önüne geliyorsun ya ondan hani hatırladın mı ? :)

Beklentin neydi argoları hakaretleri yazarken alkış mı tutacaktım sana ? yada aynı seviyeye düşüp bende sana mı yazacaktım hakaret ? veya davul zurna ile mi gezecektim seni supporta yazdım seni report ettim diye ? seni şikayet etmek VATANA ihanet değil kurallara uymadın şikayet ettim bu kadar kısa net açık .

Senden önce Admini şikayet ettim sonra sen baktın o yazmış sende seversin o muhabbetleri sende aynı hakareti yazdın , küfür hakaret ile illegale siz savaş açabiliyorusunuz ama ben burada ban atılmayan illegal için şirketi eleştiremiyorum öyle mi ? , asıl yazmak istediğini yasak diye ban sebebi diye çevirip yazınca sen büyük insan ben önce admini sonra seni şikayet edince sinsi dimi :D
    25 gün aktif oyuncu olarak dolu hayatında başarılar :);)
    Olmadı bak üzdün beni Gazoz değil Gozaz yazacaktın ki yazanın sen olduğunu bilelim bozdun tüm rutini :D:p

11. Tek bir konuda hak veriyorum sana bak bende sana hak veriyorum tek birşeyde haklı oldun belkide hayatında ilk defa..

Evet hepinizin çetelesini tutuyorum o gazoz denilen arkadaşın daha önce kedi fotoğraflı biri olup forumda herkesle iyi anlaşıp güzel güzel şeyler yazarken bir anda @Tr profil resmine geçip saçma sapan kıyamet tarzı yazılar yazması insanları trollemesi oyunu kötülemesi nedense bana '''hesabı satın almış''' yada ''hesabı çalmış''' izlenimi verdi ama neyse tabi..

Ben sizin gibi sinsi uyanık değilim :)

Herşey gözlem, yetenek..

Hepinizin bende çetelesi var merak etmeyin..Ne olduğunuzu kim olduğunuzu çok iyi biliyorum devam edin :) Bak ben mesela 25 gün oyunu bıraktım girmedim rütbe düşmüşüm vs ama o 25 günde bir kez foruma girip kötü birşey yazmadım..Oyuncuları kışkırtmadım oyunu kötülemedim ama işte anlayana davul zurna neyse

12. Anlamıyorum abi anlamıyorum...Anlayamıyorum..
    Ben bu şahsi tanıdığımdan beri sürekli uzun uzun yazılar yazıyor..Sürekli yönetimi destekliyor sürekli kıyameti destekliyor sürekli saz arkadaşlarını destekliyor..
    Anlamıyorum..
    Hiç mi arkadaşın yok? Hiç mi sevenin yok? Hiçmi işin yok? Hiç mi bir uğraşın yok?
    Bu kadar mı nefret ediyorsun oyundan?
    BU kadar mı nefret ediyorsun takımdan?

Neden sürekli bu kadar uzun entellektüel yazılar yazıyorsun?? Hiçmi bir hobin yok?? Niye her bannlandığında gelip satirlarca yazı yazıyorsun?? Ne olsun istiyorsun Niye insanların zamanını çalıyorsun? Kafasını şişiriyorsun? Görüntü kirliliği yaratıyorsun?? Anlamıyorum abi anlamıyorum yıllardır aynı terane..

Tüm gelen giden modlar hep kundaktaki çocuk gibi uğraşıyor senle gerçekten helal olsun bu bile bir başarıdır..

13. smoonrise

smoonrise User

Sende haklısın forumda aktif olduğun günden beri o kadar çok hasımlık yapmışsın o kadar çok düşman edinmişsin ki arşiv yapmasan nasıl hatırlayacaksın hepsini değil mi bak yine hak verdim sana gördüm mü :) bence sen world excel listesi halinde nick isim mail telefon ev adresi diye yap bir liste foruma payla bizde seni taktir edeli bu emeklerinden dolayı ne dersin :D

Sana bir bonus bilgi vereyim BİZ diye bir oluşum yok arşivleri tara ama oyunun bot taraması gibi değil doğru düzgün tara göreceksin BİZ diye bir oluşum yok bu benden sana bir kıyak ;)

Bende 30 gün yazmadım foruma ben şimdi senden üstün müyüm yani sen herşeyi hayatında böyle mi görüyorsun :) Bak sana son bir kıyak daha yapayım sen sen ol sinir krizi ile arşiv dahi yapmış olursan ol ne oyuncuları evlerine gelirim adresleriniz biliyorum diye üstü kapalı tehdit etme nede forum ekibini istediklerim olmazsa ne size nede oyunculara yardım etmem diye tehdit etme olur mu , sonra gerçekten işini hakklı ile yapan bir admine denk gelirsin sınırsız ban alırsın haydi bak 1 konuda hakl verdin 3 tavsiye aldın bence iyi ganimet bankalar bu kadar faiz vermiyor :D:p

Sakin ol yakışıklı bak yine sinir krizi geçiyorsun yapma , yazma alt alta sakin ol :) sen 25 gün onlien olup nasıl sosyal oluyorsunda ben etkinlikten etkinliğe oyuna girip asosyal oldum :D:p ayda 5 gün işe gidip nasıl geçiniyorsun sen millet bu zamanda 2 iş 3 iş yapıyor .

14. Sen merak etme dostum arşivler bozulsada sinirden silsemde hepiniz 10 tane farklı harici diskle usb belleklerle her birinde kayıtlısınız..

Bann datenizden kayıt tarihinize kadar herşeyiniz tüm scrniz herşey kayıtlı bunlar buz dağının görülmeyen kısımları..

Orada beyaz içine aldığım kutucukta her oyuncu için bir açıklama da yapmıştım ama forum ahlakını bozmamak için göstermedim tabiki :D

Sen geç dalgani hala :)

Dediğim gibi kartlarim açık :)

15. smoonrise

smoonrise User

O elindeki bilgiler ile benim bir bağım alakam var sanıyorsan eğer çok büyük bir hata içerisindesin bu neden ile sataşıyorsan düşman hasım belirledin ise boşuna nefes tükettin bu zamana kadar sana bir tiyo daha benden oradakiler ile zerre alakam yok :D;)

Bunu benimle alakası olmadığı halde arşivini kanıtlamak için attıysan gerek yoktu benimle ilgili profilmi elden etmen ıd mi bulman sorun değil TR ekibi buna yasak değil diyor zaten kaç defa yazıldı edildi o site ile kendi yaptığına arşiv diyorsan bunu bilmek sana ne fayda verir anlamadım benim bir yalanım dolanım yok kigizli saklı işlerim farklı kişilikler ile forumda gezinmelerim yok ki :);) sen bu bilgileri ima etmedin çok iyi biliyorsun neleri ima ettin zamanında ...

Demeden edemiycem ya bu kadar şeyi yapan sen çok masum ama illegali bitmesi için durması için hem kendi hakkı hemde legal oyuncuların hakkını savunan ben suçluyum dimi ? normal kişilerin yapacakları işler değil biliyorsun dimi senin bu yaptığın ev adresi bulmalar ıdleri takip etmeler filan ? yapma sinir hastası olursun bak uyarmadı deme ...

16. Hala ters psikoloji yapıp insanları manipüle etmeye çalışman ayri bir komiklik yıllardır aynı taktik değiştir artık hiçkimseyi adresiyle tehdit etmedim eğer kanıtın varsa ekran görüntüsü at eğer yoksa insanları manipüle etmeye çalışma kaldıki ben senin gibi yada diğerleri gibi bu tarz şeylerle insanları korkutan biri değilim dir senin gibi lak lak çene suyu satirlarca yazı yazan biride değilim zaten tüm bilgileriniz var bende neden bunu forumda yada orada burada paylaşayım? Ts ortamlarında herkese güvenmeyin sizde :)

Siz unutursunuz ben unutmam,

Ayrıca hala forum adminlerine ''işini lağiyiyle yapmıyora'' getirmene anlam veremyiorum..İçini büyük bir nefret bürümüş, sonrada nefret kusmuyorum diyorsun senin sorunun kendinle dostum cidden git psikolojik tedavi ol..

Bak tekrar diyorum bir oyunu eliyle emeğiyle oynamayıp illagel yöntemlere başvurup hertürlü bugu, hileyi, kullanıp oyunda millete terör estirip milletin annesine bacısına küfür eden insan şerefi olmayan insandır...

Hadi git yine şikayet et '''şerefi olmayan dediğim'' için

Ama senin o gazozun namı diğer ejder_yalçının kayıtlarını buraya dökersem kim sinirsiz ban alır kim ne olur görürüz..

Emin ol uğraşmak istemiyorum çünkü değmeyecek kadar değersizsiniz ama tekrar diyorum siz unutsunuz ben unutmam birgün milletin annesine bacısına ettiğiniz küfürlerin hesabı er yada geç sorulur

Senin deyiminle işini layiğiyle yapan bir adminde görüp cezasını verir, hani diyorsun ya yönetimi eliştirmiyorum hala nefret kusuyorsun çünkü deliliğin tanımı sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar elde etmektir..Burada seninle daha saatlerce konuşup sohbet etmek isterdim ama malum iş güç var herkes boş değil böyle senin gibi :D

Sen yine konuları çarpıt
    Kendi hayal dünyandan yazilar çizelgeler ekle..
    İnsanları asimile edip ters psikoloji yap hadi devam et böyle :D

17. Burada bana sana ban verseler benim banım açılsa gelip hiçbirşey yapmam, ama sen yine aynı şeyleri yazıp çizmeye devam edip insanları manüpüle etmeye uzun yazılar yazmaya devam edeceksin bu bana birini anlattı çok samimi olduğun saz arkadaşın kıyamet gibi..
    Belkide suç sende değildir..

Neyse herşey ortada zaten hadi başarılar :D

18. smoonrise

smoonrise User

Numara 3 iyi oku ne yazmışsın ; evine gelir internetini keserim karşına çıkarım ? :p (Çıkarsın yakışıklı çıkarsın sen neden çıkmayasın insaların gerçek hayatta karşısına )

Sen forumda yada oyundaki birini gerçek hayatta adresine gelirim diyecek duruma ne zaman geldin ?
    Yakışlıklı her yiğidin tarzı başkadır kanıt böyle olur bak ...
    Her işine gelmediğinde beni birlerinin yandaşı ilan edip ben tek siz hepiniz taktiği nasıl işliyor dimi , kıyamet bitti şimdi gazoz ile beni arkadal yapıp banlatacaksın öyle mi ? :D:p o site olmasa elinde birşey yok ben senin yazdıklarını sana atıyorum bak kanıt böyle olur yakışıklı iyi bak oku sinir krizi ile neler yazdın neler ne tehditler ;)

İma ettiklerini at görelim dedim attığın benimle alakası olmayan ıdler klanlar kişiler , bu arada ben en son tsyi 2013 te filan kullandım o zamandan beri tek oynuyorum beni kimse ile bir tutma karıştırma olur mu :D

Senin amacın zaten hak aramak değil küfür legal halde edebilmekti hala öylesin belli ki hayat boyu böyle olacaksın , haklıysan hemen küfür hakaret argo kullacaksın sen ( Senin mantığına göre oyun sahibi resmi bir yazı ile yada Ülke takımı lideri en büyük küfürler hakaretler ile yazmalı bot illegalcilere sonuçta hak ettiler kullandıkları için ) , gider ayak sana yine hak verdim hep deniyorum sana küfürsüz hakaretsiz argosuz konuşturmayı ama hala sonuç aynı olmuyor olmuyor :):D;) hadi selametle kanıt iyi incele geldiği yerde daha çok var ...

19. ulas1111

ulas1111 User

Sana klavye verene bir dörtlük yazmak lazım aslında. Madem tekrar düştün buraya;

Mey Biter Saki Kalır Her Renk Solar Haki Kalır, Diploma İnsanın Cehlini Alsa Da Hamurunda Varsa Eşeklik, Baki Kalır”

Dontforgetme bunu beğendi.
  20. smoonrise

smoonrise User

Katranı kaynatırsan olur mu şeker; cinsi bozuk olan cinsine çeker! demişler ...

Bu saatten sonra senin ne olduğun ve ne olacağın belli , kimin yan hesabı isen devam et kaşıdığın işlere , o kopyalayıp attığın sözün cevabı daha önce yazdığın konuda mevcut ama belli ki çok geç düşüyor senin zihnine açıp açıp oku olur mu .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.