Smoonrise: Düzenbazlıkların devamı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve smoonrise tarafından 25 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Boş teneke..

2. smoonrise

smoonrise User

Son sözü sen yazamazsan uykun kaçar dimi :D:p
    Bu nasıl bir hırs nasıl bir ego kibir sendeki , sen büyük insan forumun büyük kullanıcısı yarın işe gitmiyormusun aylak aylak mı gezeceksin uyusana başka hesaplardan yazmaya mı geldin ne oldu :);)

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Şu hayatta çok boş insan gördüm, çok takıntılı gördüm ve çokta takıntılı gördüm.

Fiziki olarak çokta tehdit aldım ama hiç birisi böyle bir işsizlik seviyesi ve boşluk aylaklık olmadı.

Bak canım kardeşim, birincisi mod değil board admin diyeceksin o herşeyi gören gözün beynine sinyal göndersin ve rütbemi de yetkimi de güncellesin 2010 yıllarında kalmış senin örümcek zihniyetin.

Gel beni forumda ve supportta elime geçirirsem şöyle yaparım böyle yaparım şuralarını kırarım de bende son göreceğin yüz olur böyle bir niyetin varsa diyelim ağlayarak zırlayarak git şikayetler et. Eğer adamsan bak adamsan ve karakterin varsa önce tehdit edip hakaret edip sonra kendin gibi kuyruğu sıkıştırıp ağlamadığımızı görünce gidip sağ sola zırlama.

Tatlı tatlı bundan önce seni ve aylak takımın olan 2 arkadaşını daha uslu uslu uyardık sürekli ama sen ve o arkadaşlarının kafalarını topladığımızda bir 1 seprom bile etmediğini gördük artık laf yetiştirmektense banlamayı tercih ediyoruz.

Forumda sana destek veren gazoz nickli yandaşın ise bugün 9 hesabını banladım arkadan şikayetlere senin yerine devam ettiği için. Hepinizin ne olduğunu neler yaptığını çok iyi biliyoruz. Boşu boşuna mağdur rolü yapmayın.

Gelelim sana, yüzlerce cevap verdin. Banlandın açıldın sustuk yine aynı yine aynı son 3 yıldır tek yaptığın şöyle konular açmak 2 destekçin ile 26 farklı hesaplardan gelerek yorumlar yapmak ve banlanınca supportta gitmek. Oradan istediğin desteği ve yalanlarına karşılık bulamayınca farklı makamlara şikayet yapmak tehdit edildiğini söylemek ama kendi tehditlerini söylemeyecek kadar YALANCI VE DÜZENBAZCA DAVRANMAK! Bu davranışlar bizi çok yordu canım kardeşim.

Anladığın dil buysa böyle konuşalım çünkü seninle saygılı ve normal konuşmak bir etki etmiyor. Tek istediğin o kafanın bir yere odaklandığında öyle davranmamız için bizleri sürekli taciz edip böyle konular açman değiştir bunu dostum.

Seni sevmeyen senden iğrenen ve nefret eden artık sana saygısı kalmayan ve seni cahilce bulan insanlar konularında sana tepki verdiğinde tek dediğin o 2 arkadaşın ile subutayın yan hesapları yada arkadaşları inanın her okuduğumda komik geliyor. Sen ve o arkadaşların bu düşünceleri kabul etmeyecek kadar kibirli ve egolusunuz.

Buralara gelirsin adamlık yaparak bizleri tehdit edersin, şöyle böyle yapacağım sana dersin sonra gık yok gelir bir daha konu açarsın banın bitince paşa paşa. Ancak böyledir hayatınız sizin.

Ciddiyim dostum sizin gibilerin duruşu olmaz fiyatı olur. Burada konu açarak ağlayarak zırlayarak mağdur rolü keserek yine başlama. Supportta, genel merkeze, foruma ve diğer adminlere yazdıklarını buraya atarsam senin ne kadar rezil ve iğrenç bir adam olduğunu tüm herkes görmüş olur. Düzenbazca oyunlar oynadığını insanları salak yerine koyduğunu sana çanak tutan o 2 rezil dahi görür. Ama gizlilikten dolayı atmamız yasak. :)

Bunu da okuduktan sonra tekrar şikayet edersin ama mesajlarını da eklemeyi unutma.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.