Duyuru SMS ALIMLAR - Onay Mesajı Gelmeme Sorunu

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 1 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Arkadaşlar,

Destek birimimize gelen şikayetlerden sonra Ödeme departmanımız ile görüştüm ve onlardan bazı bilgiler edindim.

Bu bilgileri sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Bazı arkadaşlarımızda "cep telefonlarından para çekimi olduğu" ancak paketin hesaplarına yüklenmediği ile ilgili şikayetler gelmekte.

Bu arkadaşlarımızdan ricamız, Bizlere yani destek birimimize mail atarken bağlı oldukları GSM şirketlerinin online işlemlerinden giden ücretin Ekran Görüntüsünü alıp bize bildirmelerini istiyoruz.

Peki bunu neden istiyoruz?
    GSM firmalarının anlaşmalı olduğu bir aracı firmamız var hepiniz biliyorsunuz. Bu firmadan sizlerin ödemelerini onaylatabilmek ya da sorgulayabilmek için sizlerin söylediği gibi bir para çekimi olduğunu göstermemiz gerekiyor. Çünkü benim sistemimde hepinizde "mesaj onay süresi zaman aşımı" nedeni ile alışverişleriniz iptal görünmekte.

Sizlere yardımcı olabilmem için, bu şikayeti yaşayan arkadaşlardan rica ediyorum, destek birimindeki şikayetlerine mutlaka bu ekran görüntüsünü eklesinler. GSM firmanız ile görüşüp mailinize de gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Anlayışınız için çok teşekkür ediyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.