sms bildirimi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ModernKöle tarafından 18 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 00:30 sularından beri indirim paketi almak için denemeler yapıyorum. banka kartı ile alışveriş yapmak için telefon bilgilerimi girdikten ve onayladıktan sonra geri bildirim sms ini bir türlü alamıyorum. belirli bir sorun mu var acaba ? supporta yazmayacağım bugün almak için uğraşıyorum. 2 günü beklemeyeceğim.

2. ELYSIUM

ELYSIUM User

Bankadan kaynaklı bir problem olabilir. Gündüz hallletmeye çalış istersen

3. bankayla konuştum bir sorun yok. her türlü alışverişimde kullanıyorum zaten. bizi bulur zaten böyle aksilikler.

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Banka ile telefonunuzun numarasının doğru olduğunu teyit ediniz. Çünkü sms gelmeme olasılığı bizle alakalı değil banka şirketiniz ile alakalı bir sorundur.

İyi forumlar

5. şimdi labirent admincim. sizde de yanlış bir bilgi var belli ki. daha demin aradım erkom iletişimi. dünden beri sms ler ile ilgili bir yazılım sorunu yaşanıyormuş. havale yöntemini önerdiler birkaç gün daha sms lerde sorun yaşayabileceklerini söyleyip özür dilediler. "Çünkü sms gelmeme olasılığı bizle alakalı değil banka şirketiniz ile alakalı bir sorundur." bu çok peşin hükümlü bir açıklama olmuş. iyi forumlar...

foruma başlık açmadan önce bankayla gerekli teyitleri yapmıştım bu arada.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Haziran 2019
  6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Görevliler olarak bizler yalnızca size yardım etmeye çalışıyoruz.
    Sorunun bankanızla ilgili olabileceğini belirtmek peşin hükümlülük değil, size bir çözüm önerisi sunmaktır. Çünkü ödemeniz ile alakalı telefonunuza SMS gelmemesi Bigpoint'ten kaynaklanan bir sorun olamaz. Burada en akla yatabilecek olan durum bankanızla ilgili bir sorun olmasıdır, böyle bir durum mevcut değilse de sizin de belirtmiş olduğunuz gibi telefon hattınızın sağlayıcısından, operatörünüzden kaynaklanabilir.

Bizler sadece sizlere yardımcı olmayı amaçlayıp gönüllülük esaslı çalışmaktayız. Bu nedenle bizlerin de insan olduğunu unutmamanızı sizden rica ediyorum.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Haziran 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  7. üstüne basa basa söylüyorum sorun direkt olarak bigpointin iletişim ortağından kaynaklanmış tasdik ettim diyorum. sizin bir art niyet taşıdığınızı söylüyor değilim. ancak basit bir telefon görüşmesi ile ben bu sorunun nedenini öğrenebiliyorken sizin habersiz oluşunuz... velhasılı iyi forumlar. :D en azından sayemde aynı sorunu yaşayanlar bir cevap bulmuştur.

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözülmüş olması nedeniyle konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.