Duyuru Söze Gerek Yok

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ԄԄԄديرديرديرديԄԄدير tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaklaşık 6 senedir bu oyunu oynuyorum belkide daha fazladır bilmiyorum şu oyun donması kasması işte ne biliyim program kullanması he siz ne kadar bişey yok kullanmıyolar desenizde yalan söylediğinizi herkez benim kadar iyi biliyor admin tanıdıkları olduğu için insanlara müsamma gösteriliyor para yatırdıkları için insanlara müsamma gösteriliyor bu oyunda para yatırmayanı takmıyorsunuz onu biliyoruz bizde yıllık vip katlayıcı falan çekiyoruz sonucta bizde para yatırıyoruz bizde her istediğimizi yapabiliriz dimi ? haklısınız yapamayız çünkü çok para yatırmıyoruz gemimiz kapanır böle hak yemeye devam edin..

2. kanıtın var mı
    ԄԄԄديرديرديرديԄԄدير,

3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Son zamanlarda , Oyunda ki donma ve erişim problemleri DDoS Saldırıları nedeni ile yaşanmaktadır.

Bunda Dark Orbit sunucularının yada Bigpoint ' in bir suçu bulunmamaktadır.

Bağlantı Kopmaları ve Oyun Performansı Hakkında konusunu inceleyerek DDoS Saldırıları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hile kullanan oyuncular konusunda , tarama sistemi düzenli aralıklar güncellenmekte ve 7 / 24 Tarama yapmaktadır.

Sistem tarafından tespit edilen oyuncuların hesapları kapatılmaktadır.

Bigpoint ekibinde ki görevlilerin , sahip oldukları görevi başkaları ile paylaşmaları yasaktır.

Ben burada Modum , Adminim diyemeyiz , Bu nedenle" Admin tanıdıkları oldukları için insanlara müsamaha gösteriliyor " Böyle bir şey söz konusu değildir.

Ek olarak görevini açıklayan yetkililer takımdan uzaklaştırılır.

Bigpoint oyuncuları arasında ayrım yapmamaktadır.Sistemden kaynaklanan durumlardan ötürü zarara uğrayan oyunculara her zaman ( özür ) tazminat ödemesi yapılmaktadır.

Eğer hile kullandığına inandığınız oyuncular var ise ilgili kanıtlarınız ( Video , Resim ) ile Support 'a bildiriniz

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.