SOĞUDUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KomediaN tarafından 4 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KomediaN

KomediaN User

Sıralamayı gördükçe oyuna bile giresim gelmiyor bu arkadaşlar ne zaman ban alacak acaba

2. tahir_47

tahir_47 User

alışmamızı bekliyolar 10-15 güne kadar sıradan bi olay gibi gelcek yadırgamıcaz artık sıralamayı...

3. Betha123

Betha123 User

şu saatten sonra banlama olsa ne olur oyunda adam kalmadı ki onlarda bunun çok iyi farkında banlasalar oyun hepten bitecek iki ucu b*klu değnek oldu onlar için adım atamıyorlar ben saldım oyunu size de tavsiye ederim :)

ha bu arada ebedi bugu şuan ön planda ama geliştirme bugu milyonlarca gg si olan hesaplar 1 yıldır banlanacak delux bugunu nasılda unutturdular demi :p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2021
  4. Oyunu oynayıp neden kendinize işkence ediyorsunuz. Rütbe, sıralama oynamak için bi dünya para harcayıp, ömrünüzden yediniz. Karşılığında sinir stres sahibi oldunuz. Rütbe, sıralama oynamadın bu seferde tutuculardan nefes aldırmıyorlar. Bu oyun yalnızca eski hali geri getirilirse oynanır. Onun haricinde hala oynayanların sağlıklı düşündüğünü sanmıyorum. Zaten oyunun geldiği noktadan koşulsuz oyuna kapılan oyuncular sorumludur.

Çevremde şikayet edip hala oynayan bir çok insan var. Siz tavrınızı net olarak koymadıkça birşey yapmalarını beklemeyin. Çevrimiçi olmayı bir müddet bırakmaktan başlayabilirsiniz. Çevrimiçi olmamanız için botada atmamanız gerekiyor onuda hatırlatayım dedim. :)

Son düzenlenen: 4 Aralık 2021
  5. Merhaba,

Öncelikle Konunuz çok fazla kurala aykırı mesaj içeriği oluşturduğundan dolayı kilitlenip arşive alınmıştır.

İkinci olarak siteminizi anlıyorum ancak banlamanın ne zaman geleceğinin bilgisini ne yazık ki bizlere henüz gelmedi ki gelse de sizlere bunu paylaşamamaktayız.

Kimse kimseyi kandırmıyor biraz daha sakin kalıp beklemenizi öneririm.

Öncelikle alt alta mesaj atmanız flood oluşturmaktadır bu sebeple mesajlarınızı birleştirmiş bulunmaktayım. Kimse kimseyi kandırmıyor veya bir şeyleri unutturmaya çalışmıyor lütfen bu konuda sakin olalım ayrıca bu ithamlarınızdan dolayı hesabınıza cezai işlem uygulanmıştır.

Oyundan soğutmaya ve caydırmaya yönelik içerik oluşturmaktan dolayı forum hesabınıza cezai işlem uygulanmıştır.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş