Soğuma Problemi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve oyuncu47 tarafından 31 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyuncu47

oyuncu47 User

Günde 8 saat gemiylen kutu topluyorum soğumaya giriyor yeter artık bu soruna bir çözüm bulunmalı soğumaya girmemesi için kaç saat toplamam lazim

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yanlış anlama da 8 saat kutu topluyorum derken? o_O Ben en yoğun oynadığım dönemlerde ara vermeden en fazla 3-4 saat anca oynayabiliyordum. Ara veriyor olsan ( Zaruri ihtiyaçlar için ) o zaman soğumaya girmemen lazım. Garip bir durum. o_O

.Hakan. ve -By_CesuR- bunu beğendi.
  3. herkes senin oynadığın kadar mı oynayacak kendinden örnek veriyorsun birde :)

4. açıkça botum ben diyor:)))
    şimdi inkar eder ama kesin.
    ben bile çok çok eskiden bu botlar falan yokken goliler sadece goli vengeler sadece venge iken venge gemisi almak için çok kutu toplamıştım 1. haritada ama çok sıkıcı oluyor.gemiyi aldıktan sonra okadar sık toplamadım.sen 8 saat kutu topluyosan ve anladığım kadarıyla hergün topluyon galiba bence bot:)))sıkılıyor insan.hata var evet soğuma nedir arkadaş yaa.sen soğuma koyarsan darkorbit olarak oyuncuda sıkılır bot koyar malesef:((hata var hata botu bitirecem diye millete eziyet etmemek lazım.botlar her türlü eziyeti hallediyor ve oyununa devam ediyor.oyuncuya yazık darkorbit bence fazla oynayınca dmg de düşüyor galiba.fazla oynadığım için soğumada olmuyor.dolayısıyla bot çözümü yazılımla olmuyor milletten video beklemeklede olmaz.adminler görevi kötüye kullanıyor ve keyfine göre banlama yapıyor diye yetkisi alınmışsa yapılan şikayetleri haritaya girerek şikayet edileni oyunda görerek ve videosunu kendisi alarak merkeze rapor edebilir.hadi bir şikayeti görmezden gelebilir diyelim 2yi 3ü 5i görmezden gelsin ama fazla şikayeterde kesin oyuna girip şikayet konusuna bakmalı bence.ancak o şekil illegalin önüne geçebilir . bence

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

O senin kendi anlayışın. Ben arkadaşın yazdığına göre kendimden örnek verdim fakat asıl yazdığım konu normal bir insanın bazı zaruri ihtiyaçlarının olduğudur. Mesajımda belirttiğim gibi yemek,içmek,tuvalet ihtiyacı vb. şeyler. Dediğim gibi arkadaşın yazdığına göre mesaj yazdım. 8 saat konusunu geçelim. Normal olarak bir insan pc başında oturup hiç kalkmadan ne kadar oyun oynayabilir merak ediyorum.

Ben ortalama 2 saat kadar oturabiliyorum. Ara ara kalkıp 10-15 dk ara verir dolaşırım. Zaruri ihtiyaçlar içinde belli aralıklarla kalkarım. Neyse yine kendimden örnek verdim. Tüh! :) :D

Ek bilgi :
    Neyse.

6. DarwinTR

DarwinTR User

kendini bu kadar belli etirme kardeşim 8 saat imkansız. bak ben 1 saat boyunca elle boss kristallon kesip prismatium çıkarmaya çalıştım 100'lük görev için ve soğumaya girdi oyun.

7. AjanX007

AjanX007 User

Dostum 2017 de 5 kişilik oyun grubumla tatil boşa gidiyor diye 33 saatlik pc başi vakit geçirmişliğimiz var o yüzden 8 saati sorgulamam

8. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

35 yaşında başladım bu oyuna 6 yıla girdim benim kadar elle oynamayı seven 10 kişi yi geçmez ilk zamanlar okadar sevdğim halde 4 saati geçmedi sıkılır insan foruma gelip oto kullanp birde pişkin pişkin soğuma giryor demek insanları aptal yerine koymaktır ön yargılı mı yaklaştım bilmiyorum ama bu yazıya da böyle yaklaşılır oyundaki soğuma işini 4 yıl sonra öğrendim chatte onun için ön yargılı değilim :D

BIÇAĞINTERSi ve B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  9. Oyuncu soru sormuş ama eski admin yeni oyuncu herkes suçlamada bulunmuş. Cevap veren yok belliki bilgi eksikliği. O halde susun. Ağzı olan konuşmasın. Oto bot moto falan filan olayına gelince. O konu herkesin malumu. Çözüm varsa sunun yoksa sağı solu suçlamayın. Hata sizde , hepiniz kullandınız hepiniz gozyumdunuz. Burda veryansın edenleri incelesen onlarda oto moto bot kullandığı görülür. Bende mi on yargiliyim acaba

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İlk olarak ben bir suçlamada bulunmadım.
    Burada yazdığım gibi 8 saat süre için bir açıklama bekledim. Yani 2 saat topluyorum sonra biraz npc kesiyorum. Veya kalkıyorum ara veriyorum vb şeyler gibi ama olmadı. Sonrasındaki mesajlarımda da yine uzun süre oyun oynamakla ilgili mesajlar yazdım. Yine yazayım. Ben her hangi bir oyunu ara vermeden vs en fazla 2-3 saat oynarım. :)

Bu arada sen soğuma süresi ile ilgili net bilgin varsa yaz yoksa mesela sende yazmayabilirsin. :) ;) Çünkü net bilgiler yok çünkü açıklanmıyor. Bazılarında 2 saatte soğuma devreye girerken bazılarında 1 saatte devreye giriyor.

Neyse :)

11. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Lütfen kutu toplamaya ara veriniz. :eek:
    Kutular kaçmıyor. :p

Konu detaylı incelenecektir.
    Şimdilik kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.