Soğuma sistemi kalksın ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve !MDAT tarafından 20 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

azalan getiri kaldırılsınmı ?

 1. evet

  oy sayısı 4
  66,7%
 2. hayır

  oy sayısı 2
  33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. !MDAT

  !MDAT User

  Arkadaşlar oyunda zaten online sayısı gittikçe azaldı insanlar bu oyunu uridium kasıp hesabını geliştirmek için oynuyor darkorbit ilk çıktıgından bu zamana kadar zaten yaratıklardan gelen uridium hep aynı örnek darkoırbit ilk çıktıgında tallon 128 uri ise sene 2022 yine bir de bunun üstüne soguma diye bir olay geldi bu durum bence hiç normal değil acilen bu azalan getiri olayının kalkmasını talep ediyorum bu konuda siz değerli do oyuncularınında bu konuda beni desteklemenizi rica ediyorum..
   
 2. oben

  oben User

  bu durum gayet normal bu oyunun tek sorunu botlar tutucular tallonun ödülleri aynı ama kesme süresi nasıl.eskiden en babayiğit gemi x1le 5bin vururdu şimdi yeni başlayan bir oyuncu bu vuruşu çıkarıyor normal az gelişmişler 8bin tam gelişmişler 15 bin vuruş çıkarıyor.1 tallonun etrafında tavaf ederdik bu oyunda ilk üst haritalar açıldığında.
   
 3. tuco46500

  tuco46500 User

  Soğuma kalkmalı bence artık
   
 4. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Böyle bir durumun kaldırılacağını zannetmiyorum bu sebeple konunuz kilitlenip arşivlenmiştir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş