Soğuma Süresi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve eray tarafından 17 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. eray

eray User

Kutu toplarken herkesin bildiği gibi çıkan uridiumlar azalıyor. Bunun belli bir süresi var mıdır veya nasıl engelleriz bunu?
    Bu sistem madem botçular için geldi palladiuma da günlük toplama limiti gelsin . Katlayıcı alıyoruz, birileri gibi bot vs. kullanmıyoruz emek harcayarak kutu topluyoruz hatta pete 400k ya protokol alıyoruz ancak oyun kutu toplamamızı istemiyor gibi kazancı azaltıyor. Zaten amaç gerçekten botları engellemek olsa şu anda o hesaplar kalıcı olarak banlanırdı,en son banlanma 2 yıl önce yapıldı diye biliyorum.
    Şimdi diyebilirsiniz ki npc keserek kasılabilirsiniz ancak seprom günlük 8-9k üretiliyor ve bunu harcamak yarım saat,ben de bir hafta katlayıcı alıp günlük görevleri yapıyorum ve seprom biriktiriyorum,sonrasında seprom bitene kadar npc görev kapı yapıp bitince kutuya devam ediyorum. Üstelik oyunda en kolay uridium kasmanın yolu kutu toplamak(soğuma süresi olmasa), mesela şu anda 45 dakikada 3k filan uridium topladım soğuma süresi olmasa bunun iki katını rahatlıkla toplayabilirdim. Sözde botçu engelleyeceğiz diye getirilen sistemlerin de botçuları engellemeyip normal oyuncuları etkilediği aşikar. Birileri beni bot kullanmakla itham etmeden aşağıya online süremin ekran görüntüsünü ekliyorum.

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Azalan getiri sisteminin belirli bir süresi belirtilmedi.Soğuma sistemi ile sorununuzu raporlarıma ekleyeceğim.Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

İyi forumlar.