Soğuma Süresi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve M20Kestrel tarafından 27 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. M20Kestrel

M20Kestrel User

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim ...

Prosperous Etkinliği için avantaj kutusu içeriklerini beğenerekten katlayıcı avantaj paketi çektim
    lakin bir süre sonra kutulardan " Credits ve boş cephaneler " dışında drop yapmamaya başladı ve buna istinaden NPC'ler de ise yaklaşık olarak %70 lik bir soğuma gerçekleşti . Şuanda ne avantaj kutularından nede NCP'lerden kazanım elde edemiyorum . Bu sözde " Soğuma Süresi " denen şey kalktı deniliyordu bu işin aslı astarı nedir , şuanda halihazırda hesabımda aktif (V.I.P , indirim avantaj ve katlayıcı paketleri ) mevcut ; oyun içi satın alımımı yapmışım , oyun ise beni bu kadar kısıtlamışken yaptığım satın alımlar ziyan olmaz mı ? Yazık değil midir ? Biz kalan oyuncular
    " Darkorbit " i elimizden geldiği kadar ayakta tutmaya çalışırken ; baştaki yetkililer oyuncuları oyundan soğutmaya mı çalışıyorlar halen anlam verebilmiş değilim ... Oyundan zaten yeteri kadar soğumuşken bu kadarıda fazla değilmidir ?

İyi forumlar dilerim tekrardan ...

2. Kısa ve öz oynayan oyuncuları oyundan soğutmak için getirilen uygulama ve gayette başarılı.

M20Kestrel bunu beğendi.
  3. M20Kestrel

M20Kestrel User

Gerçekten yazık , diyecek birşey bulamıyorum ... ( Not : Şuanda sunucuya da bağlanmıyor ; hata bağlantı koptu )
    Komple engellendik sanırım ... :)

4. ne desen haklısın.bigpointin kurunun yanında yaşta yansın mantığının dayatmasının sonucu oyunda oyuncu kalmadı...artık sadece adminlerle vs yapacağız yakında..biz bizeyiz ohh oh..ne güzel..:)

şaka bir yana 50 yaşında bir oyuncu olarak hayatımda gördüğüm en kötü yönetilen oyun...düşününki her oyun insanı saatlerce oynatıp bağimlısı yapmak ister.oysa bu oyun fazla oynama bağımlılık yapma diyor sana ve antibot sistemi azalan getiri sisteme giriyor...yazık gerçekten çok yazık..

M20Kestrel ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Kutularda resmi olarak soğuma sisteminin olduğuna dair bir bildiri forumda yer almıyor. Bu konu hakkında diyebileceğim bir şey yok. Lakin npcler hakkında yapılan soğuma sistemi anti bot sistemidir. Bu duruma yakalandığınızı tahmin ediyorum, konu hakkında merkez ekibi bilgilendireceğim.

Saygılarımla,

Amiral34.

6. Hocam ne desen gerçekten haklısın. Etkinlik kutularının içeriğini gördükten sonra katlayıcı avantaj çekmeye karar verdim. Fakat aradan çok geçmeden içerikler hemen değişmeye başladı. Gerçekten paramızla rezil olmaktan bıktım artık bu karanlık orbitte! Serverlarda eliyle uridium ,gg kasan adamı geçtim çevrimiçi oyuncu sayısı gerçekten çok komik rakamlarda . Kendi kendinizi karanlık bir yola itmeye devam ediyorsunuz yıllardır ve komple batmaya az vaktiniz kaldı. Bu durumu da yıllardır yaptığınız gibi saçma raporlarınıza ekleyin.(Neyin raporu ise artık).Raporlara eklenen hiçbir şey de oyuna eklenmedi :)) Hiçbir işe yaramıyorsunuz . Yıllardır bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz . Gerçekten bu oyunu kahkaha ile seyrediyorum artık!

TheEndGame ve M20Kestrel bunu beğendi.
  7. TheEndGame

TheEndGame User

aynen katılıyorum şef haklısın biz akıllandık ama 12 seneden sonra akıllandık paramız cebimizde keyfimizde yerinde..

Son düzenlenen: 27 Ocak 2022
    M20Kestrel bunu beğendi.
  8. :D

Zevk almaya bakın ;)

9. M20Kestrel

M20Kestrel User

Destekleriniz için teşekkürler ...

10. Amiral34

Amiral34 Guest

Gerekli cevapları aldığınızı düşünerek konunuzu kilitliyorum

Saygılarımla,

Amiral34.