Soğuma Süresi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Furkan46 tarafından 28 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Furkan46

Furkan46 User

2 saat kutu toplayıp 1 saat ara verdim toplamda böyle 12 saat kutu topladım biraz da görev yapayım dedim bi baktım npc'ler 2 uri vermeye başladı buraya kadar sıkıntı yok. Oyuna 28 saat ara verdim girmedim 28 saat sonra tekrar denedim 12 uri veren npc 6 uri veriyor hocam zaten sv lerde topu topu 50 100 kişi var yeni başlayan insanı da soğuma adı altında oyundan soğutuyorsunuz.

2. Aliens

Aliens User

Soğumadan çıkmak için Acil Görev yapabilir ve ardından da varsa açık bir GK tamamlayarak tamamen çıkabilirsiniz.

3. Furkan46

Furkan46 User

Deniyorum hemen teşekkürler.

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Soğuma süresi belirli kriterler ile yapılmakta ve planlanmaktadır. Sistem tarafından aşırı bir toplama ve kesim yaptığınız tespit edilirse otomatik olarak soğumaya alınmaktasınız. Burada amacımız soğutmak değil haksız kazancı azaltmaya çalışmaktır.

Türkiye Takımı!

Sayfayı Paylaş