Solace Plus

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve savaş_kartalı[İNT1] tarafından 15 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, solace plus ve yeni tasarımı olan asiimov solace plus aldım. Tasarım kullanmadığımda hızım 646, asiimova geçince hızım 633e düşüyor. Confiler vsvs. her şey aynı. Tasarımın mı bir + özelliği varda hız düşüyor yoksa oyun problemi mi?

joetly bunu beğendi.
  2. joetly

joetly User

takipte kalalım :) bende tasarımı alsam mı diye düşünüyordum. duruma göre alayım. bu arada Hız modülü mü çıktı acaba? (%5 hız veren modül harici) yoksa çarkla falan mı 646?

3. SonArzum

SonArzum User

Merhabalar,

Şu an bize öyle bir bilgi gelmedi. Eğer gelirse size sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

4. Her iki durumda da %5 hız mevcut ikiside çark ile 646 ve 633 birimlerindeler.

@SonArzum sayın modum, ek olarak solace plus etkinleştirip oyundan çıkıp asiimov solace plusu etkinleştirince dp 470k dan 493k ya zıplıyor. Ancak oyun açıkken tasarımı değiştirince böyle bir fark olmuyor.

joetly bunu beğendi.
  5. Merhaba,

İlgili durum bir hata gibi gözüküyor raporlanması adına iletimi gerçekleştiriyorum.

İyi Forumlar.