Solace

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. solace tamir ettiği zaman gemiyi belli bi miktar mı tamir ediyor 80 bin 90 bin darbe gibi yoksa darbe puanımız ne kadarsa onu mu tamir ediyor mesela kalp ve herculle darbe 440 bin arge de var tabi bana 440 bin mi darbe verecek?

2. bak bunu bende merak edıyodum bırde bi andamı yoksa yavas yavasmı yapıyo tamırı?

3. FENOMEN

FENOMEN User

4. onu okudum modum da, darbenin tamamını mı dolduruyor acaba?

5. Merhaba ;

Solace

• Solace 250.000 Uridium değerinde bir kalkan gemisidir.
    • Nano Küme Tamiri özelliğine sahiptir.
    • Bastion tasarımda olduğu gibi Golinizin kalkan puanını % 10 arttırır.
    • Nano Küme Tamiri özelliği kullanıldığında toplam darbe puanınız 50% oranında artar.Ayrıca Gruptaki üyeler sizle aynı haritadaysa darbe puanları %25 oranında artar.
    • Solace Design(Tasarımı) özellikle patlamaya yakın olduğunuz anlarda ani olarak darbe puanınızı arttırmasıyla oldukça kullanışlı bir tasarımdır.
    • 5 kişilik bir grupta herkesin Solace olduğunu düşünürsek iyi ve zor patlatılan bir ekiple karşı karşıya kalmış oluruz.
    • Nano Küme Tamiri özelliği dolum süresi 20 dakikadır.(Bu süre oyun yapımcılarının isteğine göre zamanla değişebilmektedir.)
    Keyifli Forumlar.

6. hah çok sağolun, modum biraz zahmet oldu ama çok işe yaradı teşekkür ederim iyi görevler. :)

7. Ben teşekkür ederim, yardımcı olabildiğime sevindim :)

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.