Solar Clash

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -APARAT- tarafından 20 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -APARAT-

-APARAT- User

Bu ne abi bizlere katlayıcıları 1 ay satın aldırtıp, sonra da gg yi 8 adete düşürmüşler bir de kalmamış düşme orarını azaltmışlar!
    Klasik DarkOrbit, önce paranı alır sonra tekmeyi vurur!
    Yapacağınız etkinliğin içine tüküreyim, bir daha nah alırım katlayıcı bilmem ne!

2. madem bunu biliyorsun neden aylık aldın katlayıcıyı kendin etmiş kendin bulmuşsun..klasik do geleneği demeye gerek varmı uyanın artık uyanmazsanız susun.

3. Vallah kutu 1 ay kalır diye kutuda gg'yi düşürüyor oh ne güzel katlayıcı boşuna çektik 1 ay sonra özür diliyor kod atıyorsun
    kardeş oyunu düzgün yap yada doğru dürüst tarihi ver bizde boşuna katlayıcı çekmeyelim yazık emeğimize...

4. _evissaM_

_evissaM_ User

ruyanizda gorebileceginiz GG yi bir kac gun icinde topladiniz ve hala bir seylere bahane buluyorsunuz...

5. **CLİO**

**CLİO** User

2 arkadaşımız darkorbitin ortağı gibi yorum yapmış. etkinliğin başlangıcı ile belirtilen bitiş tarihi arasında ki kutu içerikleri bir değil bu bir gerçek ben darkın bu tür sürprizlerini bildiğimden 1 haftalık katlayıcı aldım memnun kalırsam yine çekerim dedim ve düşüncemde haklı çıktım

6. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.