Bug / Oyun hatasi Solaris Gemisi Hakkında...

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ƧЄƤЄԼƬƲƦƛ tarafından 17 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Yeni gelen Solaris gemisinin Psyche Solaris tasarımını kullanıyorum ancak bana NPC veya düşman gemilere saldırırken lazerler yavaş ateş ediyor gibi geldi veya attığım lazer gözükmüyor gibi geldi. Şöyle ki vurduğum hasar gözüküyor ancak normal bir Goiath ile karşılaştıracak olursanız yavaş ateş ettiğinin havasını veriyor. Bu problem sadece o an o gemiyi kullanan kişi için geçerli başka bir oyuncu dışarıdan benim atışlarımı normal olarak görüyor. Başlığı Bug/ Oyun hatası şeklinde açtım çünkü bence öyle :)

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  2. bu konuyla ilgili forumda bir arkadaş konu açmıştı ama adminler ve bazı oyuncular bir sorun görmediklerini belirtmişlerdi sizde aynı şekilde lazerlerinizin görünmediğinden şikayetçisiniz o arkadaşda aynı şeyden şikayet ediyordu ve sorun sadece kendisinde olduğu şeklinde bir kanı oluşunca büyük ihtimalle kızarak konunun kilitlenmesini istemişti

ƧЄƤЄԼƬƲƦƛ bunu beğendi.
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Oyunu 2D mi yoksa 3D mi oynamaktasınız ? Ayrıca oyunda ki görsel ayarlarınızı söylermisiniz ?

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım.

İyi forumlar.

4. Oyunu 3D oynamaktayım ayarlarım İyi olarak seçili

Bir çok kişi bu problemi yaşarken yetkililerin bu problem sadece sende diyip geçmesi bence yeterince saçma. Bence bir gözden geçirilmesi gerekiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2020
  5. bu konuyu daha önce ben açmıştım, solaris gemisinde lazerler yavaş ateşliyor,

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konuyu ben incelenmesi üzerine raporlayacağım. Gerekli cevap verildiğinden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

7. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konuyu üstlerime danışarak tekrar açtım. Sizden bu sorun ile ilgili bir video çekip buradan bize iletmenizi istiyoruz veya sohbet bölümüne de konuyu açıp videoyu gönderebilirsiniz. Sohbet bölümünde açılan konuları sadece biz Moderatörler, Super Moderatörler ve üstlerimiz görebiliyorlar.

İyi forumlar.

8. Seve seve yükleyim raporlamanız için fakat videoyu nereye yükleyeceğim upload olarak? görebilmeniz için?

9. Youtube'a yüklenen videoları kabul ediyorlardı sanırım.

10. Bence geminin özelliği öyle örn. hammerclaw ın bir lazer sıkması gibi büyütecek bir şey olduğunu düşünmüyorum gemi bende sorunsuz çalışıyor 3d oynuyorum en yüksek ayarlarda hepsi

11. Hammerclawn tek sıkıyor ama sırıtmıyor hasar da düşme olmuyor bu gemi bildiğin rsb sıkıyormuş gibi bekletiyor,

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  12. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Solaris gemisinin lazer atışları görünmüyor diye konu açan bendim. Ama admin arkadaşlar biz inceledik sorun yok dedi. Bana ekran grafiğini sordu. Kullandığım pc fiyatı 8.500 TL ama bana inanan yok. Herkes bildiğini okuyor yapıyor. Sorun olmasa buraya yazar mıyız? Hiç kimse görevini düzgün yapmıyor. Hala hata devam ediyor. O gemiyi aldığıma da bin pişman oldum. Sayborg devam gerisi boş almanıza tavsiye etmem.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  13. o sorunun aynısını bende yazdım yalnız :)

*mhmtaykn* bunu beğendi.
  14. Bende solaris ve hammerclaw ın lazer efektleri birbiri ile tamamen aynı , sizde neden çok bekletiyor ya da hiç görünmüyor anlamadım , sorun var büyük ihtimal

15. Quenn

Quenn User

Eğer lazer sayısı normal olarak azalıyorsa sıkıntı yoktur rsb deki gibi azalıyorsa vardır, görüntüden anlamak biraz zor olabiliyo nette kötüyse

16. Net kötüyse sayılar bir gelmeyip ard arda geliyor. Hiç gelmemezlik etmiyor.

17. Ama sadece görsel bir şey hasar vermeye devam ediyorsun yükselen isabet sayılarına bakarsan görebiliyorsun :) görünümde dediğin gibi salvo atış yapar gibi ama yükselen isabet sayılarında sürekli sıkıyor olduğunu görüyorsun :) bence böyle çok hoş umarım nerflenmez :)