Solaris Plus mı Goliath Plus mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ★κøπψα$ρøƦ★ tarafından 22 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar,
    Solaris plus veya goliath plus almayı düşünüyorum. Ayrıca aldığımda Psyche Solaris veya Amor Goliath Plus tasarımlarını da alacağım.

Sizce hangi gemiyi almam daha mantıklı olur. Nedeniyle birlikte söyleyebilir misiniz

2. Hangisinin daha iyi modülü varsa sende onu al bence

titans___ bunu beğendi.
  3. joetly

joetly User

solaris plus modülleri henüz gelmedi. bence bir süre bekle (muhtemelen önümüzdeki etkinlikte solace ve solaris plus gemileri için modüller gelecek) modülleri seçtinten sonra tartıya koy.

iki geminin de modülleri benzeri dersen solaris bir tık önde gibi. pasif yeteneği sanırım hasara %10 civarı bir etkisi var bir de alan yakma yeteneği mevcut. lazer sayıları aynı, dp solaris daha yüksek tek sıkıntısı jeneratör 2 eksik.

edit : solaris pasif yeteneği
    Kilitli ve Yüklü Yeteneği: Bu yetenek ile gemi kendi yıkıcı yeteneklerini geliştirir. Pasif olarak, donatılan modül başına toplam hasarı %3 arttırır (%12'ye kadar [4 modül olarak] Arttırılması mümkündür)

4. Modülüm hiç yok.
    Beklerim ama 3 gün sonra tasarımları kalkıyor etkinlik dolayısıyla. Sence solaris mi?

joetly bunu beğendi.
  5. joetly

joetly User

tasarımlarını al bence kenarda dursun. goli plus savaş bileti karşılığı olan bir tek savaş bileti istiyor diğerleri etkinlik parçalarıyla hallediliyor. bence 1 ay beklemen daha iyi. çünkü gerçekten modül çıkartamazsan yaklaşık 1 sene beklemek zorunda kalacaksın. solaris derim güzel modül çıkartamazsın, goli derim solarise çok güzel modüller denk getirirsin.

sonra pişmanlık fayda etmez. bende şuan her iki gemi de yok ama goli plusun (psyhce idi sanırım) tek o tasarımı yok. ona savaş bileti vermek istemedim açıkçası. diğer tüm tasarımları çok rahat halledeceksin zaten. çok hızlı karar vermemeni öneririm ben açıkçası. tasarım işi çok kafaya takma. biri dp biri hasar bonusu veriyor ama dediğim gibi 25 bilet harcayıp beklemek en minimum zararına olur bence.

modülsüz bir gemi maalesef çok fazla (elbet güzeller ama) pişman edebilir seni. keşke diğerini birleştirseydim diye.

6. Merhaba,

Bu sizin ihtiyacınıza göre değişir aslında hangisine daha çok ihtiyacınız varsa bunun üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye edebilirim. Modüllerle hangisi daha iyi olacaksa veya ihtiyacınızı hangisi karşılayacaksa onu seçmeniz daha iyi olacaktır. Unutmayın tasarımlar tek başına etkisizdir haritada veya grubunuzda diğer tasarımı kullanan bir oyuncu olması gerekiyor.

İyi Forumlar.

7. TheEndGame

TheEndGame User

sen tasarımlarını al kardeşim ilerde o gemileri büyük ihtimalle edineceksin bir şekilde gemiler durur ama tasarımları beklemen gerekir tasarımları al.

8. ...VİP...

...VİP... User

satın aldığın Psyche Solaris tasarımını solaris plusta kullanamazsın.plus gemilere uymuyor...solaris plus vuruş olarak güçlü bir gemi olacak ama henüz modulleri yok.bu yüzden pasif yeteneğinden faydalanmazsın.ama goliath plus satın alırsan modulleri mevcut.hali hazırda eski oyuncuysan envanterinde vardır...amor ve pschye tasarımlarıyla extra hasar ve kalkan kazanabilirsin ayrıca..üstelik gemi hız yönünden darkorbitin şu an en hızlısı...

9. Herkese çok teşekkür ederim.

Öyle mi? Tek başına etkisiz mi? Bilmiyordum

Bir de bir şey soracağım. Solaris sadece gerçek parayla mı alınıyor?

10. joetly

joetly User

solaris şu an etkinlikte savaş bileti karşılığı temin edebiliyorsun. kaç bilet olduğunu unuttum ama oyun içinde mevcut. solace plus, goli plus, citadel plus ve solaris plus birleştir ile temin ediliyor. ileride dükkana gelirler mi bilemem tabii

11. Merhaba,

Aktif olan etkinlikte savaş bileti anahtarı takası ile Berserker ve Solaris gemilerini edinebilirsiniz Plus gemiler ise sadece birleştir yolu ile elde edilebilir.

İyi forumlar.