Solaris Tasarımları Ve Özellikleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 18 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Solaris tasarımlarının özellikleri nelerdir konusu varsa yönlendirsin

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Solaris gemisi Ölümsüz Birlik etkinliği ile oyuna eklenmiştir. Gemi özellikleri aşağıdaki gibidir;

Geminin iki adet tasarımı var ilgili S.S.S de tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. uzun bir süre test ettikten sonra solaris psyche nin %10 hasar yerine hiç hasar artırmadığını gördüm isterseniz siz de bi deneyin sonucu yazın. Modlar lütfen bu konuda bize yardımcı olun geri bildiriminizi bekliyorum.

4. Amor solaris'i kullanan biri ile aynı grupta ve aynı haritada bulunuyor muydun ? Aksi taktirde %10 hasara erişemiyorsun . Cevabına göre ben de oyuna girip deneyeceğim :cool:

5. Bunun kadar saçma bişey görmedim. Sırf orada %10 hasar yazıyor diye oyuna para çekip onu aldım böyle birşeyin doğruluğunu aldıktan sonra öğreniyorum.Dediğinde haklısın brom.

OneDayOneNight bunu beğendi.
  6. Merhaba,

Solaris gemisinin 2 tasarımı mevcut bu tasarımların 2 si de aynı haritada veya aynı grupta olmak zorundadır bonuslardan yararlanabilmek için.

@militaryship-3 e cevabı için teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

7. ne kadar gereksiz bir özellik olmuş o. bende fark ettim vuruşta artış olmadığını yanıldığımı sanmıştım.. şaşırtmadın darkorbit :)

8. Solaris yeteneği değeri bilinmese de hades kapısıdna bence olmassa olmaz bir gemidir. Atom NPC atmaınza gerek kalmadan lordakiaları hızlıca kesmneize ve ABG kapılarıda hızlıca dönmenizi sağlar.

edii__bese bunu beğendi.
  9. Yeteneği ile ilgili sıkıntım yok bende aynı fikirdeyim ama kapının geri kalanında vuruş desteği gerekli ve gemi tasarımını kullanamıyorsun işin kötü tarafı bu.

10. Tasarımın doğrudan başka bir tasarıma bağımlı olması gerçekten çok kötü . Bence iki tasarımda kendi başına bir miktar avantaja sahip olmalıydı , aynı grupta olduklarında bu avantaj artmalıydı . Örneğin Psyche Solaris tek başına +%5 hasara sahip olsa , ama Amor Solaris ile birlikteyken bu hasar avantajı +%10'a çıksa daha kullanışlı olurdu . Solaris ilk çıktığında bu tarz bir mekaniği olur diye düşünmüştüm .

11. zaten geminin olayı bence goliatha göre biraz daha mantıklı olması kasılmak için. PvP de güçlü değil fakat etkinlik sırasında 1-2 modül bulduysan ve %10 hasar tasarımı da varsa, ortalama bir gemide bazı durumlarda goliden daha mantıklı

12. Pek bir fayda sağlamıyor 60k vuruyor sadece.
    Ben şahsen özelliğini hiç sevmedim. Onun dışında Goliathtan hiçbir farkı da yok sadece ateş etme şekli orcus gibi .. %21 DMG modülü çıktı o yüzden şimdilik onu kullanıyorum .

Ayrıca merak ediyorum Diminisher için DMG modül alan var mı aranızda ?? Bana şöyle %12 felan birşey gelse diye umit ediyorum ama düşmedi daha.

13. sorma bende diminişere o modülü çıkarmak için uğraşıyorum.10 bile yeter ama 15-20 çıksa kral gemi

14. #Avicenna

#Avicenna User

nerden düşüyo o ?

15. xt10 lardan ve diğer karasız modüllerden düşme ihtimali var

16. .KABUS.

.KABUS. User

en idael gemi bence eski gemiler goliat falan

17. oben

oben User

sen onlarlamı takılıyon onlarada baya iyi modüller geldi bende bastion ve enforceri severim.

18. .KABUS.

.KABUS. User

Bastion söyleme bence hayraniyim ve saglam moduleride var bende 20 dp 10 dmg 15 kalkan modulum var ama iste kupanipmiyor şimdi herkes yeni gemi ile çıkıyor savaşmaya