Solda Çıkan pop-up Kampanya

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 20 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Eir ve oil veren pencere sürekli çıkıp duruyor bundan kurtulnamın bir yolu yokmu? İlla satıp alıp mı kurtulucaz :(

вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  2. legendw.

legendw. User

+1 kurtulamadım, sosyal medya reklamları gibi resmen

вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  3. BlueSparkk

BlueSparkk User

Tam porttan atlıyorum direk bu reklam cıkıyor. 1 kere cıkar 2 kere 3 kere cıkar anlarımda sürekli cıkması gerçekten cok sinir bozucu.

вuмιηєχнuмє ve legendw. bunu beğendi.
  4. C*|cCc|C*

C*|cCc|C* User

oyun esnasında neden reklam çıkar ki? hadi çıksın tamam da oyun penceresinde çıkmasın,yahu bu kadar düşmeyin 5 tl için.

5. Cidden kapatmanın bir yolu varsa yardımcı olsun biri

6. VidanjörR

VidanjörR User

Merhabalar,

Bu konuda ciddi anlamda artık sınıra geldim sayılır.

Bu reklamın her kapıdan atladığımda, her gemi değiştirdiğimde veya patlayıp tekrar başlattığımda oyunu, çıkarak tarayıcımı kastırması ve bu yüzden kaçabileceğim veya kazanabileceğim bir savaşı kaybetmekten bıktım. Kapatsamda çarpısına basıp tekrar çıkıyor tekrar çıkıyor...

Bu (ciddi anlamda kampanyayla alakası olmayan) reklamları nasıl kapatabilirim?

Not: Bir türlü medya ekleyemediğim için açıklamak isterim. Oyun GUI'sinin sol tarafında dikey pencere içerisinde -içerik değişebilir- bir kampanya yer aldığı yazıyor. Kapat tuşu yer almakta.

7. ۰V۰

۰V۰ User

Sanıyorum ki paket satın alındıktan sonra o reklam bir daha çıkmıyor ama bu konudan emin değilim. Bunun dışında reklamın çıkmasını engellemenin başka bir yolu yok.

8. Neyse ki bütün ekranı kaplamıyor.

Herkese çıktığına göre demek ki o kadar da özel değilmiş :p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
  9. Satın alsanızda bir fayda etmiyor. Gördüğünüz paket ilk paket onu satın alınca daha fazla içerik veren bi pakete erişimi açıyorsunuz...

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili geri bildirimlerinizi ileteceğiz.
    Konunuz benzer içerikli başka bir konuyla birleştirilmiştir.

Dilediğiniz zaman konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Oyuna giriş yaptığınızda değil de oyun içerisindeki kampanya penceresinden mi bahsediyorsunuz? Bu pencerenin çıkmasından rahatsızlık mı duyuyorsunuz?

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Aralık 2019
  11. C*|cCc|C*

C*|cCc|C* User

evet kampanya penceresinden bahsediyorum; oyun esnasında mesela porttan atlıyorum ya da patlıyorum diyelim yeniden canlandığımda çıkıyor.Normalde sadece bir kere çıkardı bu pencereler şuan tekrar tekrar çıkıyor aynı pop-up gibi

12. al kurtul pencereden :)

13. ateistkeci

ateistkeci User

Tarayıcı ayarlarından pop-up'ları kapatmayı deneyebilirsiniz :p

Minerva bunu beğendi.
  14. bence al kurtul 20 tane eir var işin ucunda

15. görevli arkadaşlar

bu oyun içerisinde reklamı nasıl kapatiyoruz sürekli çıkmaktadır portalden atladığımız zaman tekrar çıkıyor oyunu kapatıp açtığımız gene çıkıyor savaş zamanalanlarda çok zor durumlarda kaliyoruz! :(

ayarlar bölümünden baktım bir şey göremedim bunun tamamen kapatma durumu yok mu aşağıdaki resimden göstereyim sizlere.

16. ۰V۰

۰V۰ User

Emin olmamakla birlikte paket satın alındığında kampanya oyuncuya bir daha gösterilmiyor olabilir. Bunun dışında bu pencereyi temelli kapatmak imkansız.

17. Mr.User

Mr.User User

Reklamı kapatmak bile parayla:)

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  18. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli başka bir konuyla birleştirilmiştir. Şikayetiniz iletilecektir. Bu sırada da @ateistkeci üyemizin belirtmiş olduğu çözüm yöntemini deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

19. Oyun sayfasında sürekli özel indirim çıkması gerçekten aşırı derecede sinir bozucu.

Her portaldan atladığımda bununla karşılaşmaktan bıktım.Hadi oyuna ilk girişte çıksa neyse ama her portaldan atlayıp bu çıkması sanki zorla almamız gereken bir şey gibi zorla dayatıyorlar gibi.

Teknik ekibe iletilmesini rica ederim.

-crusmaster99- bunu beğendi.
  20. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Cidden vereceğin paraya değecek bir kampanya da değil :D
    O paraya en azından bi 50 oil vermesi lazım. ya da 300 Eksen

polatalemdar311 bunu beğendi.