Solda Çıkan pop-up Kampanya

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 20 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Klasik darkorbit :)

Eminim herkes gülmüştür ;)

Kurtul1944 bunu beğendi.
  2. porche nin taksidi gelmiştir :/

3. Kurtul1944

Kurtul1944 User

:D Darkorbitin en sevdiğim 3 kampanyası var. 1 helix 400 (şu uridiumla bir şeyler daha verdiği) bir de Uridium bankası.
    Uridium bankası, x4 den daha hesaplı oluyor. Ha bence yine parasına göre yetersiz ama karşılaştırıldığında en karlıları ve en mantıklıları. HANİ MALİYETİ NE Kİ :D ?

ÂИÂƚØĿ¥Â bunu beğendi.
  4. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli bir konuyla birleştirilmiştir.Tarayınızın Pop-up ayarlarını kapatırsanız sorun çözülecektir.

İyi forumlar.

5. HAHAHAHAHAH :d hayir birde sürekli çıkıyor madem herkesin onu almasını istiyorsun bari mantıklı bir şey koyarsın değil mi???

20 eksen 1 oil ne????

İnat ettim almıyorum 300 eir koysan 20-30 oil koysan herkes alır sonuçta bir kerelik kampanya değil mi???? hem sende paranı kazanmış olursun

6x1500 kişi alsa eder sana 9 bin tl,

Ama sen kalkıp 20 eir 1 oil koyarsan kimse almaz onu hem birkerelik hemde 20 eir 1 oil şaka gibi,

darkorbit iyice kayışı koparrdı

önce helix içerikli eir diye konu açmıştı,

Daha sonra x3'e çevirdi, helixi silip mega yazdı, x4'ü eirle vermek istemedi, insanları düdüklemek istedi,

birde şaka gibi 1920 eir koydu,

6. Sahmeran

Sahmeran User

Gerçekten Bigpoint ekibinin iyi işler çıkardığı bir kampanya. Böyle güzel indirimler 10 yılda bir gelir :)

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. Ayarlar kapalı bende ama yine çıkıyor kesin o indirim kampanyası kalkıyorsa adım adım bize söyler misin.

Valla dua ederim cuma namazında sana :D

Yeter ki o kalksın :mad:

8. oben

oben User

hangi tarayıcıyı kullanıyon bilmiyorum ama googlede site ayarlarından pouplar ve yönlendirmeler kapatıldığında sorun çözülüyor eğer çözülmezse çerezleri tarayıcı geçmişini silip yeniden giriş yapıldığında oluyor.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  9. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Çerezleri silip dediğiniz gibi ypaınca daha gelmiyor.

10. kerimerim

kerimerim User

Oyundayken portaldan atlayınca falan sürekli bu reklamları görüyorum, artık canımı sıkmaya başladı. Bunu kapatmanın yolu varmı? Eğer yoksa ekibe bildirin de sürekli gözümüze sokmasınlar adamla savaşırken pat çıkıyo önüme görüşü kapatıyor. Oyunumu olumsuz etkiliyor bildirilmesini istiyorum.

TahaBeRK ve вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  11. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Konu içeriğiniz benzer bir konuyla birlikte birleştirildi.Tarayıcınızın Pop Up ayarlarını kapatırsanız sorununuzun çözüleceğini umuyorum.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.