Öneri Son 3 sevlye geliştirmede oil istenimi sadece promethus ve bo3 Için olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Misterartemis tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce boyle bisey yapilmali

1. Evet

82,6%
  2. Hayır

17,4%
  1. Sifirdan basliyan bir gemi anca 4008 oil ile fulleniyir promethus ve bo3 dışındaki gelistirmelerde oil istenimi kalksın konumuda silmeyin lutfen

⬆️⬆️⬆️⬆️

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2019
  2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Bölüm Kurallarına uygun olarak konuyu açtığınız için teşekkürler :) Konuyu Güncelleme ve Fİkir havuzu kategorisine taşıyorum. Konu başlığı düzeltildi. Flood yapmak (alt alta yazmak)Forum kurallarına aykırıdır. Mesajlarınız ilk mesajınız ile birleştirildi.
    Konu arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizlerde raporlarımızda yer vereceğiz.

İyi forumlar.

3. RobinKudin

RobinKudin User

güncel aslında değil ama hortlatalım

4. Hortlamışken bahsini yapalım :D
    13. seviye sonrası geliştirmeye bir kere oil mantığı yerleşmiş , kalkarsa komple kalkmasını aksi durumda hiç değiştirilmemesi bana, daha doğrusu darkorbit ekibine daha mantıklı gelir diye düşünüyorum :) . Sana pro lazeri belki daha değerli geliyor ama bir başkasına hiperplazmoit gelebilir o zaman ben de diyorum ki ondan da kalksın kısacası biraz göreceli bir konu.

5. Pro ve bo3 hariç sadece oil değil eir de kalkmalı. Diğer şeyler için geliştirme yapmak daha cazip hale gelmeli. :)

6. 5 6 yıl önceki darkorbiti özledin galiba onu kaldıralım bunu kaldıralım yapacaklarını sanmam bunu kaldırsalar başka yerden vururlar şans oran vs vardı önceden, kolaylık çok olmasın herkes serice fulleniyor mantığı hakim :D Bir de eir ve oili kullanarak geliştirenlere iadeyle kim ugraşacak onlara haksızlık olmasın diye de düşünülebilir.

Quenn bunu beğendi.
  7. Welbeck

Welbeck User

Yanlışlıkla evet verdim bence mantıksız para verenle uzun süre oynamış oyuncu arasında fark olsun biraz böyle böyle 2 günde hesap fullenir duruma gelecek. Aksine bence bir kaç şey eklenip onların emekle kasılmasını isterdim. Unityden sonra tabi :)

8. Oyunu değiştirebileceğin buton bulunuyor.

RobinKudin bunu beğendi.
  9. RobinKudin

RobinKudin User

:D :D

10. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Biz boşuna uğraşıyoruz desenize :)

Sayfayı Paylaş