Son Güncellemeler Hakkında Tartışma

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. buzmavi

  buzmavi User

  Merhaba,

  Oyunu daha iyi hale getirmek için sık sık güncellemeler yapmaktayız bu güncellemeler hakkında görüşlerinizi önerilerinizi beğeni ve eleştiilerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.
   
 2. buzmavi

  buzmavi User

  Perşembe Günü yapılan güncelleme ile üst haritaların arka plan görünümleri değiştirildi

  Ayrıca artık hareket halindeyken bile tamir robotunuz geminizi tamir ediyor olacak (Tabi hasar almadığınız sürece)
   
 3. buzmavi

  buzmavi User

  herkese merhaba

  Eski ve yeni tamir robotu ile ilgili forumda yapılan geri bildirimleri takip etmek için günlerimizi harcadık ve küçük bir değişiklik yapmaya karar verdik. Bu akşamki server resetlerınden sonra savaş sonrası tamir robotunun aktif olması için geçen soğuma süresini 10 saniyeden 15 saniyeye çıkardık.

  Başka bir değişikliğe gerek olup olmadığını anlayabilmek için Forumu izlemeye ve pvp savaşlarını takip etmeye devam edeceğiz. Fakat bu değişikliğin Pvp yi daha ilginç ve stratejik yapmasından dolayı genel görünümden memnunuz.
   
  _KURALSIZ_AVCI ve asd bunu beğendi.
 4. buzmavi

  buzmavi User

  Yeni görev sisteminin bugün başladığını duyurmaktan mutluluk duyarız. 200 yeni görev şu anda aktif ve 20 seviye üzeri oyuncuları da kapsamaktadır. Şunun farkına varın biz eski görevlerden dolayı oluşmuş olan sıralama puanlarını resetledik ve herkes için daha adil bir görev sistemi olması için yeni başlayan oyuncular artık eski görevleri alamayacak. Böylece dezavantaj ortadan kaldırılmış olacak. Ek olarak, eski görev sistemi tutarsızdı yani bunun anlamı oyuncular yapmadığı halde bazı görevler sıralama puanı verebiliyordu.Bundan sonra, tüm görevler sıralama puanı için sayılacaktır. Tabi ki her görevi seviyenize göre alabileceksiniz.
  Ek olarak , Sizlere radyasyonda patlayan gemilerin davranışları değişmiştir. Bu gemilerden artık kargo kutusu düşmeyecektir. Bu değişiklik seprom amacıyla radyasyonda oyuncuların kargo kutularını almasını önlemek için gerekliydi.

  Anasayfa da bulunan etkinlik takviminde tüm varolan etkinlikleri görebileceksiniz ve artık tüm etkinliklerin takibi için foruma bakmanız gerekmeyecektir.

  Ayrıca, Tamir robotu ve şirket karakterleri üzerinde bazı görsel geliştirmeler yaptık. Sizin karakterinizi görmek için oyuna giriş yapın.

  Umarız yeni görevlerle doyasıya eğlenirsiniz ve yenilikler ile ilgili forumda yazacağınız tüm geri bildirimleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
   
 5. buzmavi

  buzmavi User

  Merhaba;

  Yeni belirttiğimiz pushing sistemi değişikliği ile:

  Kendi şirketinizden oyunculara ait PET'ler bundan sonra artı şeref ve tecrübe vermeyecek. Dost oyunculara ait PET'leri imha ettiğinizde artık Kredi ve Şeref KAYBEDECEKSİNİZ.

  Söz konusu değişiklik yalnızca oyuncuların Kredi ve Şeref kaybedeceği ile sınırlı değil, bunun yanısıra artık oyuncuların gemi ve PET'lerini bir bütün olarak ele alıyoruz. Yani, artık dost gemilerini imha etme ve dost gemilerine ait olan PET'leri imha etme arasında herhangi bir fark söz konusu değil. Dost gemilerine ait PET'lerin imha edilmesi artık dost gemilerin imha edilmesi gibi ele alınacak ve bu nedenle oyuncular hem dost uzaylı gemisi imha ettiklerinde hem de dost gemilere ait olan PET'leri imha ettiklerinde aynı pushing cezasını alacaklar.

  Teşekkürler.
   

Sayfayı Paylaş