Duyuru Son Hercules[ÇIKTI :D]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖMER.E tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D şu kappa iyice kararttı içimi 5 dir boş gidiyorum bu çıksa gemimde hiç eksik olmayacak ama çıkmıyor

Sizin sonuncu kaç kappada çıktı :D

2. Mαтαdor

Mαтαdor User

Benim 3 herkül kalmıştı 12 kapı boş geçtikten sonra çıktı 1 herkül devam ediyoruz bakalım :D İlginç olan şu 6 kapı üst üste lf-4 aldım acaba bugunumu buldum :D

3. sıkmayın canınızı havoçlarınız full olması oyundan zavk almanıza yeter de artar.herkül güzel tasarım.ama full herkül olmasamda full herküllülere karşı savalş kazanabiliyorum.

4. ÖMER.E

ÖMER.E User

6. kapıda şimdi bitti ve yine boş :D :D bidliğini sıfır ödül

Benim geliştirmelere kadar herşey full sadece 1 hercules eksiğim var :D onu alırsam daha çok zevk alırım bitti sonunda diyebilirim

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Açıkçası ben 12 kappada tamamlamıştım son herculü :D

Keyifli forumlar

Son düzenlenen: 21 Şubat 2016
  6. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D :D keşke kappa bize bi gülümsese hercules için

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Numlock kapalıymış mesajı düzenledim şimdi :) İnşallah gülümser ne diyelim :D :)

Keyifli forumlar

8. Ben 2 kappa yaptım 2 kere güçlendirici verdi bende zetaya geri döndüm. Şimdi iyi havoc geliyor.

9. ÇORBACI

ÇORBACI User

benim son 5 kappada ilk ikidinde hercul verdi sonraki ikisinde hiçbirşey vermedi son yaptığımda lf4 verdi bugün 1 tane daha yapacam bakalım ne verecek.

10. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D :D oyy modum bence bunu sır olarak saklayın üyeler tepki verip isyan edebilirler :D

:D ilk 4 kappam lf4 dü benim sonra hercules geldi anlamıyorum kappayı

sonucu yazarsın artık burdan :D umarım güzel bi haber olur

11. Bana LF4 verse neyse diyecemde bir işe yaramayan güçlendirici verdi. Bana göre %50 boş %50 dolu bir kapı.

12. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D yok ya güçlendirici çok iyi o güçlendiriciyle çiftleri çekiyorum bide yükleme desteğini çift yaptım mı sw de kesebilecek gemi kalmıyor
    mesela bu gün gibi çiftler varsa tabi yoksa boşa yanıyor hep

13. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Yanlış anlaşılma olmasın tek hercul için 12 kappa :D :)

Keyifli forumlar

14. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D :D :D içim karardı şimdi 6 kappa daha mı boş gelecek

15. ÇORBACI

ÇORBACI User

şimdi bitirdim hercul verdi :) her gün 1 kapı yaptım 6 günde 6 kapı 3 hercul verdi hatta 15 gün önce son yaptığımdada hercul vermişti yani aslında son 7 yaptığım kappada 4. hercul bu son 1 kaldı tamamlanmasına

16. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

16 kapıda 3 herkül son 7 kapıdır felan herkül yok 10 havoc tasarımlar full 44 LF-4 ama 3 herkül :( ne olucak benim bu halim bu gidişle 60 kapıya fullicem yaa biri taktik felan versin bişi desin

17. ÖMER.E

ÖMER.E User

5 saate bende yapayım o zaman bi kapı :D biraz kutu toplayam :D

:D son 1 tane kalınca daha kötü olyor o ya
    bizim bi arkadaş klanda 61 kappa yaptı sw de 10. sırada ama haala full değil :D

18. ÖMER.E

ÖMER.E User

[​IMG] [​IMG]

Spam gibi olacağı için admin ve modlarımdan özür dilerim ama şuan çok mutluyum :D
    Oyun bitti benim açımdan oyundaki herşeye tam güçle sahibim son herculude 5 dk önce aldım :cool:;):D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. Hayırlı olsun :))

ÖMER.E bunu beğendi.
  20. ÖMER.E

ÖMER.E User

Teşekkürler :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.