SON..SOVALYE™ kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 18 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hepinize merhabalar iyi forumlar ben Muharrem bu oyunu 2008 yılında babamdan görerek başladım. Baba yadigarı diyebiliriz sanırım ihihih. 11 seneyi geride bıraktığım bu oyunda birçok yeni dostluk ve birçok yeni rakip ile tanıştım ama bunlar hep tatlı rekabet. Kimler geldi kimler geçti dediğim oyunda tanıdığım insanlar gitsede ben hep burda kaldım ve yeni dostluklar ile oyuna daha da bağlandım. Sanirim bu oyun bana hayatı öğretti evet evet hayatı. Hayatın her daim sana adil olmadığını buna karşı hep dik durmak gerektiği ilk seferde pes etmemen gerektiği vs. TR1 TR2 TR3 tr4 tr5 tr6 isk2 serverlarinin her birinde oynadım ve her birinde apayrı dostlar edindim hayatımda daima farklı bir yere sahip olan DarkOrbit in forum ortamında da bana rastlamanız olasıdır forum da dolaşmayı seviyorum. Futbol oynamayı çok severim. 13 yaşıma kadar bir futbol kulübünün alt yapısında kalecilik yaptım okul ile cakismaya başlayınca bıraktım. sıkı bir Fenerbahçe taraftariyim iste SON..SOVALYE™.

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanki bir yerlerden hatırlıyorum SON..SOVALYE™ forum nick'ini ama nereden şu anda çıkaramadım. :) Foruma hoşgeldin ve iyi forumlar. :D

akifbingo bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Foruma hoşgeldiniz, forumda ve oyunda her daim keyifli vakit geçirmenizi diliyorum.

4. teşekkürler adminim. iyi forumlar sizede.
    :D hatırlamanız normaldir adminlik zamanında az mı imza ebatım ile ilgili uyarmadınız beni :D . bu arada tek seferde apis çıkaran eleman da benim ordanda hatırlıyor olabilirsiniz :D teşekkürler sizede iyi forumlar :) .

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir çok kişiyi bir çok konuda uyarmışımdır. :D :) Belki de :D Rica ederim. :)

Bu arada yaşıyorsan foruma giriyorsan ses ver. :D

6. ne demek efendim bu oyunun ve forumun emektar bekçileriyiz :) yasıyoruz Elhamdülillah.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İmkanlar dahilinde diyelim. :D :) İyi iyi sevindim. ;)