Kutlama Sonunda Geliyor. Öğe Satışı!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 21 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşlar edindiğim gayri resmi bilgilere göre önümüzdeki haftalarda Öğe satışı geliyor.

umarım önümüzdeki hafta senkronizasyon için hazır öğe için satış:
    lf-4
    drone tasarımları
    pet tasarımlar
    anti-zl cpu

[Forumda link paylaşımı yasaktır.]

Hade bakalım arkadaşlar uzun süre beklediğimiz gereksiz öğelerden kurtulamamıza az kaldı.
    Bu konu üstüne onlarca konu açılmıştı.
    Sonunda çözüm geliyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2019
    muh722 bunu beğendi.
  2. Video sonuna PogChamp emojisinin koyulması beni tedirgin etti açıkçası resmiyeti var mı şuan konunun?Birisi flash ile oynayıp kandırmaya çalışmasın sonra.Çok ihtiyaç duyulan bir özellik çünkü.

Spinaci bunu beğendi.
  3. inşallah olur ama konfıgurasyon kaydetme gelse müthiş olur ama nerde(shock)(shock):oops::oops::(:(:(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2019
  4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği link paylaşımı yasaktır. Mesajınız tarafımca düzenlenmiş olup tekrarı olması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

Bu tarz güncelleme haberleri kesinleştiği noktada sizin için çevirip forumda paylaşmaktayız. Bunun dışında görmüş olduğunuz kaynaklardan aldığınız bilgilerde lütfen dikkatli olunuz.

Paylaşmış olduğunuz değişikliklerin Darkorbit DC Suncusunda Game Designers tarafından paylaşıldığını görüyorum. Ancak daha aktif olarak oyuna sunulmadığı için resmi duyuru henüz geçilmemiştir.

İyi forumlar.

5. bence kötü 50 bin krediye lf4 satılcagına keske bozdurma sistemi gelse lf4leri scrapbilmem ne gibi şeylere bölebilsek böyle bi konu vardı ancak pek ilgi görmedi galiba

6. Resmiyeti yok ama umuyorum ki yakında gelecektir. Aynen yıllardır dert ve çile oldular.
    Keşke gelse ama yapmazlar tahmin etmiyorum. Neyse en azından kurtulacağız.
    Yasak olduğunu biliyordum. Yine de öyle paylaşmak istedim. Daha açıklayıcı olması mahiyetinde.
    Ben de gayri resmi diyerekten yazdım. Farkındayım sizin daha paylaşım yapmadığınızı. Bazı şeylerin sizlere ulaşması çevirisi falan diyene kadar zaman alıyor.
    Satmak zorunda değilsin. Ama ben geliştirmesiz sadece hamallık olan 357 tane lf4 gözü kapalı satacağım. Daha farklı şeylerde yapılabilir ama bunla yetineceğiz.

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Lütfen yasak olduğunu bilmenize rağmen yasak olan davranışları tekrarlamayın. Mesajınızı atarken video ekleme bölümünden videonuzu ekleseydiniz herhangi bir sorun oluşmazdı, ancak link paylaşımı yasaktır, sizin de biliyor olduğunuz gibi.

Merkez Ekip tarafından yapılması istenen resmi duyurular bütün DO Takımlarına iletilir ve yine Merkez Ekip tarafından duyurulması istenen gün ve saatte bütün DO Takımları tarafından eş zamanlı olarak paylaşılır. Buna DO Türkiye Ekibi de dahildir. Yapılması gereken herhangi bir duyurunun sizlere geç ulaşmış olması mümkün değildir ve aynı şekilde mümkün olmayacaktır.

Arkadaşımın da belirtmiş olduğu gibi DO'nun resmi Discord Sunucusunda, oyuna getirilmesi planlanan bu içerikten bahsedilmiştir. Ancak henüz oyuna sunulmadığı için ve ne zaman sunulacağı belli olmadığı için resmi duyuru yapılmamıştır. Oyuna böyle bir içerik eklenmesi kesinleşmeden de duyurusunun yapılması ya da içerikle ilgili bilgi paylaşımı doğru olmayacaktır çünkü son dakika değişiklikleri yaşanabilir, içerik değişebilir, ekleneceği zaman değişebilir, eklenmeyebilir. Bu nedenle bilgi kirliliğinin önüne geçebilmek ve yanlış bilgilendirmeyi engellemek adına resmi duyurunun paylaşılması istenmeden bizler oyun içeriğiyle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunamayız.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. Tamam.

9. KELP7784

KELP7784 User

Ne zaman geliyor bir sürü çöp tasarımım var

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Yukarıdaki mesajımda da belirtmiş olduğum gibi ne zaman geleceği kesinleşince resmi duyurusunu forum üzerinden yapacağız. Şu an için netleşmiş bir zaman bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

11. .maxpayne

.maxpayne User

cpu ne işe yarıyor yeni gelecek olan

12. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bizim bir duyurumuz olmadı bu konu hakkında lütfen kesin duyuru yapılmadan hiç bir şeye itibar etmeyiniz. Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.