Geri bildirim Soru-Cevap

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve siyaset1970 tarafından 21 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ne demek bir kişi her gün arka arkaya bu haritaya giremez kardeşim ? Kim diyor bunu ? Neye dayanarak söylüyorsunuz? Aynı gün içerisinde 3 hatta 4 defa giriliyor. Bunun hileyle hurdayla alakası yok. Ha bak botla programla girene diyecek birşeyim yok sonuna kadar banlayın. Fakat şöylede bir şey var sizde girin cpu yu alın deneyin görün denemesi bedava. Hadi diyelim bu oyuncu şansa girdi 4 gün boyunca. Her gün resette hangar bırakmadan patladı ve gün içerisinde atladı içeriye girdi bu oyuncuyu banlayacak mısınız bunu mu demek istiyorsunuz ? Sürpriz haritaya sınırlama getirmekte neyin nesi ben hala anlamaya çalışıyorum ama anlam veremiyorum. Korkuyorum yakında 1-6 ya girerken supporttan izin isteyeceğiz... Yanlış anlaşılmasın ha öyle çok gizli meraklısı değilim. Oyun hayatım boyunca toplamda 4 kere girdim. Daha geçen gün klandaki arkadaşım gizli haritaya atladı görevini yapmak için içeride admin tarafından kesildi. Üstü örtüldü. Support takmadı. Çünkü klan tagı belliydi vesselam.

Ve bir başka saçmalık...

Pushing mevzusu. Şuana kadar pushing yapmadım, ihtiyaçta duymadım. FM 'ler diyor ki pushing yapan gemileri banlamak supportun insiyatifindedir. Yani klan tagına bakılır düşmansa banlanır yoksa banlanmaz. Yani aynı gemiyi 15 kere kesen banlanmayadabilir, 10 gemiyi kesen direkte banlanabilir demektir bu. Ve şimdide yüce @Artemis. çıkmış diyor ki:
    Bunca zaman nerdeydiniz. Server farketmeksizin, rütbe farketmeksizin gemi banlandı şimdi mi aklınız başınıza geldi... Unutmadan geçen gün FM' lerden bir tanesi diyor ki pushing hakkında net bilgi veremiyoruz suistimal edilmesin diye diyor, ne güldüm yaa :D

Peki şimdi ben bunları yazdım dile getirdim ama niye yazdım, ben şimdi buraya niye çıktım neden çıktım...

Bakın benim tek amacım tarafsız olunması. Kimse demesin şimdi taraf tutmuyoruz, çarpılırsınız :D Emin olun şu oyunu oynamayan insanın admin olması bir serverda oynayıpta taraf tutan kişiden daha hayırlıdır. Eskiden çoktuda şimdi sayısı azaldı.

Şu oyun donmasınada bir cevap vereyim madem o kadar eleştirdik. Yıl olmuş 2018 uçan arabalar çıktı DarkOrbit hala donuyor. Acaba altında yatan başka sebepler mi var insan şüphelenmiyor değil? Mesela benim aklıma gelenlerden bir tanesi ki eskiden böyleydi oyun donduğunda açık ortaya çıkardı bir oyun açığı( ben yapmadım duydum sadece hemen öldürmeyin ). Acaba biz oyun donarken oyuna lanet ederken birileri bu donmada oyun açığından mı faydalanıyor? Okuyanlara destekleyenlere teşekkürler.

2. tr3 de aylardır belli klanlar içerde haftalarca hangar bıraktı hiçbir sorun olmadı, bir kaç harekeltlilik oldu 1 hafta geçmeden admin geldi içerdekileri kesti. ha ama sorsan tarafsızlar ne kadar dürüst oldukları buradan belli. bu konuyu yeterince kişi bir olu almanya serverlerinden supporta taşırsak bu tarafsız (!) yetkililer için bir işlem başlatılır.

3. HackTroj

HackTroj User

1. Bence Çok Saçma birşey gizli Haritada Pusing vs Haftada 2 haftada 1 kere girebilme Şansı olması gerekir.Adam kesmede Haksız yere Ban alıyor millet adam kesme görevi çok kolay deil adamı 10 kesicen adam gelsin seni şikayet etsin ban al oh ne rahat çok saçma birşey Bence Kaldırılması geriyor 10 yerine 50'den fazla keserse olabilir.Gerekli ayar ve düzenleme Yapılırsın

4. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Gizli haritada kesim yapma hakkına sahibiz. Fakat kontrol sağlamadan kimseyi durduk yere kesmeyiz. Birini kestiysek şüphelendiğimiz bir durum vardır. Yani kimsenin üstünü örttüğü bir durum olamaz.

Gizli haritaya her giren oyuncu banlanmıyor. Bu tür işlemler belirli incelemeler sonucu yapılmaktadır.

Pushing konusuna gelirsek. Evet her 10 gemi kesen oyuncu da banlanmıyor. Bununda belirli kriterleri var. Bu kriterler yönetim tarafından inceleniyor ve işlemler ona göre yapılıyor.

Artık o klan korunuyor bu klan korunuyor muhabbetlerini bırakın. Siz geliyorsunuz A klanı korunuyor diyorsunuz. A klanı geliyor B klanı korunuyor diyor. Bu sadece komik :D. Kimsenin kimseyi koruduğu yok. Yukarıda da belirttiğim gibi gizli haritada kesim yapma yetkimiz bulunmakta. Bu sebepten de üstünün kapatılan bir durum yok...

5. Arsemia

Arsemia User

Yok canım kim demiş klan korunuyor diye :D Adam gelir 15 defa keser sorun yok biz gider 11 defa keseriz 5 yıllık emek çöp edilir, adam chattan küfür eder chattaki admin banlamaz, Gemi ticareti yapılır bir gemiye bin oyuncu girer sportada göndeririz (Kanıtıyla beraber) biz chattaki logları göremiyoruz diye alay edilir,Oyuncu gemiyi bota atar kesemeyiz,gizli haritaya girer 1 ay hangar bırakır ama sport bunu da göremez bunlar tabi tr yönetiminin taraf tuttuğu anlamına gelmez :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.