soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BulanOber tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BulanOber

BulanOber User

ekip mana girdim droitlere tıkladım bende 8 iris var orada altlarında geliştirme seviyesi hasar:1 yazıyor o nedemek oluyor acaba ????
    bu arada irisleri 16 lewel yapıcam onunlamı alakalı geliştirince bişimi oluyo orda anlamadım valla ???

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

iris hasarları %100 olursa irisleriniz patlar ve tekrardan almanız gerekır
    iris seviyesi seviye 16 yaptığınız zaman ortalama vuruşunuz %10 artatr
    diroit tmiri takarsanız tamir kuponu veya uridyumunuz varsa otomatık tamir eder ve patlama riski ile karşı karşıya gelmezsiniz

keyifli forumlar

3. Kardeş gemin patladığında iris hasarı geliyor.%100 yaparsan irise veda et.

4. geliştirmeleri yaparsan hasar 1 yerine 16 yazar vuruşun artar hasarda %98 olunca bir kere daha patlarsan irislerin patlar

5. BulanOber

BulanOber User

ya iris yüzdesini biliyorum geliştirince hasarda niye 1 yerine 16 yazıyo ve hasar atrışı deişiyomu geliştirme yaoınca

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Adsız.png

Üstteki hasar diroit hasarıdır. Alttaki Geliştirme Sev. Hasar ise geliştirmede hasar levelidir yani hasar leveli yukardaki örnekteki gibi 16 dır bu da demek oluyor bu irise yüklenen lazerlerin hasarı %6 artar. Yukarıdaki hasar diroit leveli arttıkça değişmez iken aşağıdaki geliştirmeye bağlı olarak değişir yani kaç levelse diroit hasar ve kalkan o leveli gösterir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.