Sorularıma hızlı cevap arıyorum ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Hakanms tarafından 18 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Hakanms

Hakanms User

Arkadaşlar gemi olarak Goliath Enforcer var. x2 20 25k vuruyor
    9 Diroit- 10 Pro- 19 level

Savaş bileti aldım ve labirente katıldım.

-Synk öldürdüğümüz de ne elde ediyoruz hiç denk gelemedim öldüremiyorum.
    -Savaş biletindeki görevlerin hepsini bitirmeye gücüm yeter mi
    -Savaş bileti içerisindeki Ebedi görevlerini yapabilir miyim bu hasarla
    -Modül ve gemi olarak pek bir şeye sahip değilim savaş bileti anahtarlarıyla neleri almalıyım(detaylıca yazarsanız sevinirim).
    -Zeus gününde 200 anahtar açtım ve pek zeus parçası elde edemedim bir olayı var mı yoksa tamamen şans mı?
    -Sevkiyat kısmında bir slot daha açmalı mıyım (50.000 uri istiyor)
    -Gemi olarak venom alabiliyorum (birleştir kısmından) sizce almalımıyım G-Enforcer devam mı edeyim?
    -Genel de Palladium topluyorum diroit düzeninden Hız veren düzeni almalımıyım?
    -LAbirent anahtarlarını sadece portal atlamak için mi kullanabilirim çok fazla birikiyor.
    -Sevkiyata kapı yaptırdığımız takdirde sadece kapı ödülünü mü alırız yoksa kapının içindeki NPClerin ödüllerinide alır mıyız?
    -En iyi gemi hangisidir ve onu para yatırmadan elde edebilir miyiz?
    -Şu an bu gemide 540 hız ve 4.750 ambarım var Citadele geçmelimiyim Palladium için.(vegance citadel bunlarla toplamak daha mı mantıklı olur)
    -Full zeta yapmak istiyorum Palladium için hızlı ve kargosu iyi bir gemi nasıl dizebilirim.

Arkadaşlar biraz fazla soru sordum ama sorularıma kısa cevaplar arıyorum. Yardım eden herkese teşekkürler.

2. 1-Synk öldürdüğün de 10k uri veriyor birde hızlı takip başarısı birde %50 şansla frost zephr gemi tasarmı atıyor onun yanında 2000 ccc lazeri falan veriyor
    2-Bu özelliklerle tüm savaş bileti hedeflerini yapabileceğini sanmıyorum ama vakit uzun hepsini yapsan bile 25 edebi cpuyu yapamayacaksın büyük ihtimalle
    3-101.Dalgaya gelebileceğini düşünüyorum seprom+ çift güçlendirici ve destekler ile 3 kere 101 dalga yapsan 303 dalga hedefini de bitirmiş olursun..
    4-Savaş bileti anahtarlarınla herzaman tüm sarı modülleri almanı tavsiye ederim..Hız oyunun vaz geçilmezi onun haricinde bu etkinlik %90 hep goliath plusa modül düşürüyor sende de goliath plus olmadığını varsayarsak ve gelişmekte olan bir oyuncu olduğunu düşünürsek şuan tx10 lar senin için daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum gelişmek için modül almak zorundasın başka seçenek yok
    5-Tamamen şans ben genellikle yarı parçadan sonra uri ile tamamlayın diyenlerdeyim %25 indirim paketi ile fakat bir kesim ise apis ve zeusu apokalips kutusundan çıkarın diye savunuyor karar senin şansına güveniyorsan apokalips kutusundan da tam inşa edilmiş halde de çıkarabilirsin
    6-Sevkiyat kısmında kesinlikle 3 slotun olmalı (EN AZ) Kredilik R-01 Robotlarını gün içinde hiç durmadan çalıştır gönder en kötü scrap kasarsın ben 1 ayda 500-100 adet scrap kastım sadece r-01 robotlarından ne kadar çok gödnerirsen o kadar iyi
    7-Ben venomu önermiyorum...Onun yerine solace tek önerim agustus etkinliğinde solaceye özel gelen %15 npc hasar modülü ve %5 hız modülü ile uzun bir zaman seni çok güçlü ve sadece kasılma amaçlı inanılmaz bir güçlü gemi yapıyor..Fakat 2010-2013 yıllarında arasında kalıp sıkışmış oyuncuların bir kesmi hala inatla venom övüyor ve venom al cubiye sık falan diyor tabi karar senin :D
    8-Hız düzeni alıp almaman senin kararın hızı sadece palladium amaçlı düşünme pek çok işine yarar kutu toplamada özel kutu toplamanda ve düşmanlardan kaçma olayında yani karar senin
    9-Labirent anahtarları başka bir amaç için kullanılmıyor zaten yani sürekli portal değiştir ice meteroid olan haritalara gitmeye çalış
    10-Sevkiyatta kapı yaparsan sadece kapı ödüllerini alırsın npc ödüllerini almazsın..Ayrıca kıdemli uçuş düzeni ve oyun içi destek bonuslardan da faydalanamazsın bilgin olsun en fazla 2 kat ödül günü yani pazarlardaki ödül oranını alırsın (Pazar günü yaparsan)
    11-Şuan oyunda en iyi gemi diye bir kavram yok şahsım da en iyi modül var..Ben genellikle en keyif aldığın gemi ile oyna diyenler kafilesindeyim fakat...Şuan orcus, centurion, ve yeni gelen goliath plus oyunun en iyi gemileri diyebilirim..Tabi onun haricinde diyelim elinde solace var ve solaceye %10 hız düşürdün %20 genel hasar düşürdün solace bile senin için çok çok iyi bir gemi olabilir bu da dediğime çıkıyor en iyi gemiden ziyade oyunda modül faktörü etkin..
    12-Hayatım da hiç palladium yapmadım...Bana her zaman çok sıkıcı gelmiştir zaten palladimu genellikle botçular kullanıyor bu konu hakkında bir bilgi vermek istemem..
    13-Şuan senin için en iyi kapı zetadır pazar günleri yaparsan 100 günlük dosyası ve anahtar alırsın diğer ödüller de cabası anahtarlarla prometheus lazerine kullanırsın günlük dosyalarını ise arge yapmında kullanırsın en az 20 zeta dönmelisin (en az) zetayı solace gemisi ile ve güveyle kolaylıkla yaparsın

Umarım bu cevaplar sana yardımcı olur...Başka fikir ve önerileri de dinleyebilirsin

mutlu nueller :D

biraz sonra daha iyi fikir veren oyunun en iyi best top 10 oyuncuları gelir :D Onları da dinleyebilirsiniz.

Son düzenlenen: 18 Aralık 2021
    KomediaN, Hakanms ve YARGU bunu beğendi.
  3. Hakanms

Hakanms User

Öncelikle sorularımın hepsini cevapladığın için çok teşekkür ediyorum. sana da mutlu noeller huzurlu ve güzel bir yıl olması dileğiyle. Onun dışında Goliath Plus elde etmek için 180 / 500 Adet IAC var 100 / 2.500 Diametrion var bende uridium da 1 milyona az kaldı kalanları elde etmek çok mu zor olur benim için yani Goliath plus u almaya daha çok mu zaman var sence . Labirent görevlerim biraz daha ilerledikten sonra senle tekrar kritik yapmak isterim varsa Discord adresinden sana mesaj atabilir miyim? @Dontforgetme

4. Önemli değil kardeşim ne mutlu bana yardımcı olabildiysem, şimdi şöyle benim hesabım full eksiksiz fakat ben goliath plus almadım..Çünkü modül düşüremedim hemde şuan elimdeki aktif orcus cent berserker gibi gemiler goliath plusdan daha iyi benim için..Sana da almanı tavsiye etmem..İleride plus gemilerin devamı gelecekmiş bu cyborg plus olur solace plus olur snetinel plus olur belli olmaz biraz sabret derim goliath plusa harcama yapma :)

5. Oyunda hız yönünden zayıfım en hızlı gemim orcus o da 666 basıyor (Şeytanın rakamı gibi :D)

Ve serverin zorluğu ve fullüğü nedeniyle 666 hız bile yetmiyor bana...Fakat goliath plus oyuna eklendiğinde kendime şöyle demiştim eğer oyuna bu gemi eklendiyse %99 ihtimalle bu gemiye özel etkinlik modülüğü etkinliği de gelecek...Geldi de ..2 planımda şuydu eğer goliath plusa %15 üzeri genel hasar ve %10 hız düşürürsem goliath plusu kesinlikle alacaktım..Fakat tüm savaş bileti anahtarlarını modüllere yatırmama rağmen goliath plus için hiç güzel bir şey düşmedi üstüne sitabilize ettim onlardan da güzel birşey düşmedi..

Şimdi bende hali hazirda orcusda 666 hız %25 delme %30 npc hasarı gibi modüller var
    Cent desen tam savaş gemisi..
    Berserkerim serverin en iyisi

O yüzden goliath plusu almadım kaynaklarım olmasına rağmen..Fakat yanlış anlaşılmasın ben goliath plusa kötü bir gemi demiyorum aksine çok iyi bir gemi ama benim için bir anlamı kalmıyor çünkü ben sürekli gemi değiştirmekten çok sıkıldım ben herşeyi herşeyle yapabileceğim herşeyin tam ortasında bir gemi arıyorum mesela edebiye girebileceğim aynı zamanda savaşabileceğim ve aynı zamanda kasılabileceğim...

Ne yazikki goliath plus bu ihtiyacımı karşılamıyor..

Fakat ileride modların tavsiyesi ve küçük spoilleriyle oyuna başka bir plus gemisi ekleneceğini biliyor ve hemfikirim...Tercihim onlardan yana olacaktır

iyi forumlar

6. Bundan önceki etkinlikte centruinle serverde 13 oldum.Gemi tasarımı vermişti elle tutulur en güzel ödül oydu.Harici o dönemde 5 milyon uridyum kasmıştım gunde 3 4 saat oyunla.Size önerim en hızlı geminizle oynayın ve yaninda Üzeyir mehdizadeden elvira kaçmışım dinleyin.