Duyuru sorun bitmeyen gizli harita sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 12 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

senkrozede yapılmalımı

1. evet

oy sayısı 7
    87,5%
  2. hayır

oy sayısı 1
    12,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

oncellikle sorun bitmeyen su gızlı harıtaya bakalım

hagnar bırkıyorlardı kaldırdılar ama gen su var gızlı harıta ya gırenb yenıden baglana gırerken x1 atmıyor oldugu yerde kalıyor bence bunu senkroze etmlerı lazım cunku en buyuk sorun burda

bu konularla ilgili artemıs beyaz ozellıklıde altını cızdıgım bp kuzey typon bakmaları lazım bunlarıda senkroze edersenız kafamız cok rahat

cunku ozman arkadasşalrı koruyorlar ıcerı 15-30kısı oluyor orda kalıyorlar gırdıgımızde bız kesıyorlar bıdfe tabusu varmıs gıbı konusuyorlar chatde

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2018
  2. ___Nemo___

___Nemo___ User

Neden kimse takmiyor bunu ben guzel konu acmistim adminler yazmiyor lutfen ilgilensin bunlari guzel dusunce senkroze etmeli bence simdiden kolay gelsin size

3. Öncelikle konunuzun Öneri kısmına taşınmasını talep etmelisiniz. Ayrıca bu tarz fikirlerin hemen gerçekleşmesi mümkün değil. Oyuncular tarafından belli bir çoğunluğun onaylayıp Yönetici arkadaşların bir üst mercilere göndermesiyle gerçekleşmesi planlanıyor. Her fikir ve Öneri hemen değerlendirilmeye alınamıyor maalesef. Ayrıca gizli harita sorunu bu denli büyümeye devam ederse o haritayıda devre dışı bırakacaklarını düşünüyorum. Öyle olmasa bile benim fikrim her oyuncu maksimum 1 Saat içerde kalabilmeli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.