Sorunsuz Oyun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve |KoPuK.028| tarafından 20 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bug mug emek hırsızlığı ne ararsan var hepsini geçiyorum ebedi kapıyı düzeltin bari kasmasın diye gece yappıyorum suan saat 04:56 226 da lagdan bir anda patlyorum artık yeter ya hakkaten sıktınız!

2. gecenden beri bende oyundayım saat 04 30 dan 06 15 e kadar 30 sefer oyundan bağlantı hatası kopma düşme kendi kendine kamufle kaldırma portaldan atlayınca 15 20 saniye oyunun donması ne ararsan mevcutt lag her halt var ve anca etik ahlaktan bahsederler bişiler yap DARKORBİT böyle gitmez bu iş gerçekten adamın canını sıkıyosunuz oyundan soğutuyosunuz kendi klanımdaki adamlardan edindiğim bilgi bu darkorbitin darkbotu diye bişi söyledi yapmış satıyomus bilmem kaç paraya şaka gibi kimseyede hiç bişi olduğu yok adamlar bişi olmaz merak etme diyo bana nolcak bu işler
    kaç defa supportada yazdım çerez temizle çerez temizle yok arkadaş yok olmuyor hayla aynı hatalar .. kasım 2020 den beri böyle şakamısınız?

Son düzenlenen: 20 Ocak 2021
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşanan sorunlar genel sorundur. Çerez temizleme yöntemi işe yaramayacaktır. Lütfen support takımı ile iletişime geçmeden önce Forum Kanalından bilgi talep ediniz.
    Genel olarak Plutus etkinliğinden beri oyunda bağlantı kopma sorunları bulunmaktadır.

İyi Forumlar.

4. oben

oben User

bu söylediğiniz doğrudur genel olarak sorun yaşanmıyor fakat ebedi kapıda açıldığı günden bu yana genel bir problem mevcuttur belli bir süremidir bölümmüdür bilemedim ama uçuş düzeni değişmiyor lazer değişmiyor yani bir süreden sonra slotlar çalışmıyor yani tamir olmak için kalpe geçiyorsunuz tamir olup yaratığı kesmeye devam edeyim dediğinizde ne cephane nede uçuş düzeni değişmiyor.. ancak bölüm bittiğinde ya hangara döndüğünüzde yada diğer bölüme geçtiğinizde kendiliğinden düzeliyor. yani slot sıfırlanması felan olmuyor ayarlara hiç dokunmadan düzeliyor.

5. plutus kapısının amacı en hızlı şekilde kapıyı bitirmek zamansal olarak yani ama gel gör ki o kadar hazırlık yapıyorum kapıya giriyorum dalgayı bitiriyorum portaldan atlıyorum diger dalgaya geçecem beni x1 haritasına atıyor nerde mantık nerde oyunun mükemmel işleyişi neymiş kapıdaki oyuncu sayısında sınırlama varmış ondna dolayı atıyomuş eee bu etkinligin ne anlamı var o zaman

|KoPuK.028| ve DraydiBoy bunu beğendi.
  6. Bilgi talep ediyorum nasıl yapıcam?
    Bilgisayarım Win 10 pro 64 bit İ7 3.40 GHZ 16GB RAM NVIDIA GTX 1060 3B ekran 24 inç internet hızım 14 ila 16 mb arası supporta kaç defa mail attım sadece çerez temizleyinden başka birşey söylenmedi plutus etkinliğinden öncede bu böyleydi ssd felan herbirşey mevcut benim oyunda portaldan atlarken neden oyunum 15 20 saniye kesiliyor?? zaten dediğiniz gibi Şuanda bu problemi diğer oyuncularda yaşıyor bilgisayarcıya sordum senin bilgisayarda değil oyunda sıkıntı var düzeltmiyorlar dedi?? böyle devam ediyor oyun dendi

Son düzenlenen: 21 Ocak 2021
  7. Ya ben sıralamaya girmek için cc ile yapıyordum attı kapıdan bir kaç saat sonra yaptım bitirdim süre yazmadı iki gün sonra yine denedim yine aynı şey oldu , bari dedim ebedi rahattır onun sıralaması için uğrasayım dedim oda yalan oldu en iyisi şu oyundan uzak durmak sinir hastası olacağız ya!

**ShApLy™**[ßĪĿØ] bunu beğendi.
  8. evet admin?? neredesiniz yardımcı olmıcakmısınız?? birleşen italya 2 serverinden açılmış bir hesapla girdim oyunda 0 donma var?? zaten oynadığım serverda hat safada birleştirmeydi etkinlikti mahfettiiniz herşeyi bir cevabınız yok mu ?? neden düzelmiyor bu işler Satın alınan paket idi uridyum idi abidik gubidik şeylere güzel bakım Fiyat güncellemeleri en ala şekilde yapılıyor oyunu düzeltmekse dursun elbet düzelir modundamısınız??

9. hatayı darkorbit oynamakla etmişsin dostum :) mmorpg mi kalmadı başa 2d den bozma bunla zaman harcıyosun.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda genel bir sorun olması durumunda sisteminiz ne kadar iyi olsa da sorunu çözmeyecektir. Sorun sunucular ile alakalıdır. Çözmesi gereken ekip Teknik Ekiptir.
    Ancak her gün aynı sorunu yaşıyorsanız sorun sisteminiz ile alakalı olması gerekiyor. Tarayıcı kapatıldı ve istemciden oyununuza devam ediyorsanız istemciniz de de sorun olabilir aşağıda bulunan çözüm yöntemini deneyiniz.
    Malumunuz Seafight ve Darkorbit aynı altyapıyı kullanıyor istemci olarak. Orada bir çözüm önerisi sunmuşlar bu sorun için. Bir kontrol edin bu öneri size yardımcı olacak mı diye.
    https://board-en.seafight.com/threads/seafight-client.170660/
    Belirttiğiniz sunucuda anlık sorun olmayabilir. Ancak sorun genel olması durumunda tüm sunucular etkilenmektedir. Sunucu raporlarını incelediğimizden dolayı bunları iyi bilmekteyiz.
    Paket fiyatlarını Merkez Ekip belirlemektedir. Oyun sorunlarını çözmesi gerenek mercii Merkez Ekip dahilinde teknik ekiptir. Ülke Takımlarının müdahale yetkisi bulunmamaktadır.
    Hiçbir oyuncunun oyunu oynama zorunluluğu yoktur. Ancak oyunu bu yönden provoke etmeniz yasaktır. Yazılı uyarı yapılmış olup tekrarında cezai işlem uygulanacaktır.

Ara ara olan genel sorunlar mevcuttur. Ancak devamlı sorun olması durumunda temp ve çerez temizliği dışında istemci donma sorununu yukarıda belirttim. Belirtilen işlemi de deneyiniz.

İyi Forumlar.