Geri bildirim Space Cup 2018 Etkinlik üstüne sorular.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 8 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar,

Önümüzde beklemekte olan güzel bir etkinlik var. Biraz inceledim güzel olacağını düşünüyorum. Farklı bir etkinlik olacak. Etkinliği inceledikten sonra kafamda birkaç sorun oluştu. Bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

1. Etkinlik saatleri yazmıyor. Etkinlik spaceball tadında olacağı belirtilmiş. Bu etkinlik Hitaç etkinliği gibi 24 saat mi olacak yoksa Demaner etkinliği gibi belli saat aralıklarında mı?

2. Yenilenen Etkinlik İlerleme Puanları Penceresini takip et, 50.000 hedefine ulaş ve her ödülü al.
    Şeklinde yazılmış bu 50.000 puanı sadece 1 kere mi yapabiliyoruz. Yani bir oyuncu 50.000 puan yaptıktan sonra tekrardan puan biriktirip ödülleri alabilecek mi?

3. 5 yeni Sayborg Gemi Tasarımı, etkinlik süresince satın alınabilir.
    Bu satın alma işlemi uridium ile mi olacak yoksa ücret karşılığında mı?

4. Saldırgan Etkisi – Oyuncu ölmeden ya da çıkış yapmadan arka arkaya 15 oyuncuyu imha ettiğinde 15 dakikalık verilir.
    Puşinge açık bir durum.Oyuncular bunu puşing yaparak yerine getirirse nasıl önüne geçebilirsiniz?

5. Atılan her gol, tüm pilotlara görünen 10 Serüven kutusunun düşmesine sebep olacak. Bu kutular o anda herkese mi görünecek. Yoksa spaceball en fazla vurana falan mı?

6. 10 Serüven kutusunun ödüllerini incelediğimde epey bir iştah kabartıcı. Diğer etkinliklerde(Hitaç ve Demaner) yaşanan bazı sorunlardan biri olan birkaç klanın sadece etkinliğe hakim olması ve diğer oyuncuları bundan mahrup etmesi gibi sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Buna çözüm öneriniz var mı ya da sizlerde bu etkinlikte zayıf oyuncular için boy gösterecek misiniz?

Sonuçta bu etkinliğe yeni başlayan gelişmekte olan arkadaşlarımızda katılmak isteyecektir. Umarım onlarda düşünülmüştür. Umarım etkinlik boyunca her oyuncu 50.000 puanı toplama fırsatı bulur.

Sizinde aklınızda başka sorunuz varsa yazabilirsiniz.

İyi forumlar...

2. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sizin gibi etkinlik SSS'inde olan bilgilerden yola çıkarak yazıyorum:

1. Herhangi bir zaman aralığı verilmediğinden 24 saat olacağını düşünüyorum.
    2. SSS'de yer aldığı gibi, İlerleme Katmanı, 5.000 Uridiuma ulaşıldıktan sonra bırakılabilir, 50 bin yaptıktan sonra 5 bin uridiuma sıfırlanabilir.
    3. Payment seçeneğinin gelmesini bekliyoruz.
    4. Bununla ilgili, Korsan Avı etkinliğinde de sizlerin desteklerinizle önlemler alınmıştı. Sizlerden bu tip oyuncuları şikayet etmenizi bekliyoruz. Ayrıca sıralamada üst sıralarda yer alan arkadaşlar da ayrıyeten bir taramadan geçirilebilir.
    5. (Öncelikle belirteyim iki tane 4 var, benim sıralamam doğru :)) Tüm pilotlara dediğine göre, tüm pilotlara görünecektir.
    6. Korkarım etkinliğin en büyük sorunu bu. Ne,nasıl gibi sorularınıza benim şu dakika verebilecek bir cevabım maalesef yok.
    İyi forumlar.

3. İki tane 4 konuyu açtıktan sonra tekrar inclediğimde farkettim düzeltim. Konusu olarakta Destekten Geri Bildirime çevirdim. :)

1. 24 saat olması güzel olacaktır. Çünkü belli saat aralığında insanlar işleri olabiliyor.

2. Yani anladığım tekrardan ödülleri bir oyuncu alabilir. Peki bu sorun 6. sorunu daha çok tetikler. Bunun sonucunda zararı klansız oynayan, yeni hesapları olan ve gelişmekte olan oyuncular yaşayacak.

3. Açıkçası payment olması üzücü.

4. Tarama güzel fikir olabilir. Ama şikayetler bazen suistimal edilebilir. Bunlara dikkat edilmelidir.

5. Tüm pilotlar görünmesi güzel Demaner etkinliğinde herkes göremiyordu. Bunun olmasına sevindim. Ama buna şunu ekliyebilirsiniz.
    Her oyuncu 1 tane Serüven kutusu almalıdır. Aksi takdirde interneti ya da bilgisayarı iyi olan arkadaşlar birden fazla alabilir.

6. Yani eğer isterseniz bu sorun için burada konu oluşturalım. Eminim ki bunun önüne geçmek için güzel çözümler bulabiliriz.
    Sizlerin bu çözümlere değer verip uygulamanıza kalacaktır. Bence daha 1 haftamız var bir şeyler bulabiliriz.

İyi forumlar..

4. bahsettiğinz etkinlk sss ini atabilir msn modum veya etknlkle alakalı ne kadar link varsa atabilr msn

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,
    İyi forumlar.

6. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

GÖÇEBE modum şu Darkorbit-Resim albümüne bir göz atın :D

7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Teşekkürler gereken yapıldı.

İyi Forumlar.

Gmeeknggg bunu beğendi.

8. İyi forumlar,

15.06.2018'den sonra forumda kesiliyoruz,etkinlik yaptırmıyorlar diye gelecekler. O zaman bu konuyu gösteriniz. Kimse destek vermedi. Önceden önlem almak için. İlla bir şey olacak o zaman veryansın edilecek.

9. floppy43

floppy43 User

Hitac ne zaman gelir acaba ?

10. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Bize hitac ile ilgili bilgi daha verilmedi. Forumu takip edin bilgi geldiğinde sizlerle forumda paylaşıcağız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.