Geri bildirim Space Cup 2018[Geri Bildirim]

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 15 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. The*Reaper

  The*Reaper User

  botçular için gelen bi etkinlik sanırım. etkinlik ismi spaceCUP değil spaceBOT olabilir.
   
 2. ._Batur_.

  ._Batur_. User

  bireysel etkinlik istiyoruz anlayın artık demaner geliyor aynı hitac geliyor aynı şimdide aynı yeter, yapın bireysel etkinlik herkes faydalansın
   
 3. Etkinlik berbat 1 haritada 60 tane oyuncu var.Gemilere tıklamaktan kutu toplamaya fırsat kalmıyor oyunun kasmasıda ayrı bir caba
   
  Spinaci bunu beğendi.
 4. etknilk güzel ama ödüllerini alamıyoruz .portaln dibindeyim top atlıyor ben hç birşey alamıuorum adamlar neyi nasıl kullanıyor bilinmiyor darkobirt .bu konuda kutuları birz daha dağınk ve portaldn uzak yerlere düşürmesini sağlamamlı
   
 5. HamHam

  HamHam User

  yaşadığım en kötü beni oyundan soğutan etkinlik bu . en güçlü klanlar bile bot ile topluyor el emeği yok . sonra darkobit geliyor diyorki space cup ! diye basıyor oyuna etkinliği toplanıyo güçlü klanlar nemi yapıyolar 4-4 de
  -bizim gibi güçsüzleri kesiyolar
  -botla topluyolar serüvenleri
  -harcatıyolar kamuflajları
  onlara faydaları
  -şeref , görev
  -uri enerji
  bize zararları
  -500 uri kamuflaj küçük düşünüyolar
  -rütbe düşmesi
  -zaman israfı !

  bot sorunu düzelene kadar kapatsınlar oyunu botu çözünce açsınlar oyunu ama sıfırlayarak . sıfırlasınlar öyle birleştirsinler serverleri böyle kaliteli oyun harcanıyor birkaçtane bot programı yüzünden !
  bigpoint bırak şu yaptığın diğer saçma oyunları tüm yatırımlarını bu oyuna harca bulamayız böyle bi oyunu . sıfırlayın artık sıfırlayın !
  TÜM BOTCULARA HAKKIM HARAM OLSUN
   
  MuratHancı bunu beğendi.
 6. bir an önce etkinliğin bitmesi dileğiyle. botculardan bir tane bile kutu alamıyoruz. botcular pişmiş kelle gibi sırıtıyor chatten aldıklarını atarak!!
   
  SAMSUNLU-sbf ve ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
 7. Adı etkilik ama içinde etkinlik diye değerlendirilebilecek hiçbir unsur yok. Varsa yoksa bir Space Ball. Onda da zaten kutu almanın neredeyse imkanı yok. Dağ taş kamufle. Harita inanılmaz kasıyor ve FPS oranları yerle bir. Sadece otomatiğe bağlayanların bir kazanımı oluyor , ondan da zevk aldıklarını hiç sanmıyorum. Bireysel bazda görevler olabilirdi, kazanımlar biraz daha fazla olabilirdi. Örneğin haritalara yayılan yaratık vurma görevleri ya da günlük oyuncu vurma puanları olabilirdi. mesela istiladan ya da haritalarda ki farklı yaratıklardan bile etkinlik puanı kazanılabilirdi. Etkinlik puanlarının getirileri iyileştirilebilirdi.

  Bir kere bütün oyuncular bas bas aylardır seprom için çözüm bulun diye bağırıyordu. Madem öyle seprom elde edebilecek yaratıklar koyun etkinliğe. Tabi saçma sapan şekilde vurmak 1000 için seprom harcadığım yaratıktan da 20 seprom çıkmasın. Ya da her aşamada Skylabı geliştirecek bir şeyler koysaydınız.

  Ya da bakın en basitiyle Beslemeyi kullanmak oyuncunun elinde olsaydı. Yaratık vurmak için seprom beslemelerini harcamak yerine promerium beslemelerini kullanabilseydi oyuncu. Bunun için etkinlikle özel bir geliştirme koysaydınız.

  Etkinlik isteniyorsa biz sizlere yüzlerce seçenek sunarız.

  Oyucularla dalga geçmeyin.
  Etkinlik yaptım demek için yapılmış bir baştan savmanın kibar şekli bu.
   
 8. Günde 9 bin seprom atıp besleme yapayım ve sonra da o beslemelerle yaratık mı vurayım yoksa savaş mı yapayım. Etkinlik denen bu hakaretvari saçmalığın bir an önce bitmesi temennisiyle
   
 9. Zamanının inanılmaz oyuncu potansiyeline sahip Darkorbit gibi böylesine bir oyun sokaktan rasgele adam çevirip yönetime koysaydık bile bu hale gelemezdi ama siz başardınız. Diğer arkadaşlarım ne düşünür bilmiyorum ama inanılmazı başaran bu insanlara sadece alkış tutuyorum.
   
  Spinaci, SS.Darkytr ve KİNG_SONER_FB bunu beğendi.
 10. DJAMAT

  DJAMAT User

  VRU Spaceball'u kapıya getirdi!
  Galaksi kapı jeneratörü için 720 kez ekstra enerji aldın.
  % aldın! Uzay Kupası Puanı.
  İleri Düzey Jump CPU için 24 atlama kuponu aldın.
  % aldın! Uzay Kupası Puanı.
  RSB-75 türü lazer cephanesinden 36.000 adet aldın.
  % aldın! Uzay Kupası Puanı. iyi bayramlarrrr
   
 11. Eskici26

  Eskici26 User

  haklısın bende bitmesi yönündeyim açık açık herşeyi yazıyoruz haksız biz oluyoruz emeğimizle oynuyoruz yerimizde sayıyoruz sonra gene suçlu biz oluyoruz
   
 12. zorask

  zorask User

  Güçlünün dahada güçlendiği, büyük klanların iyice semirdiği, hilecinin hurdacının BOT'cunun sömürdüğü yeni etkinliklerle buluşmak üzere.
  Darkorbit ekibiniz (!)

  Şunu merak ediyorum acaba bu oyunu yapan ve bu oyunda görevli olan kişiler acaba, oyuna girip biz ne yapmışız oyunda neler oluyor diye bakıyorlar mı ? Ağa dönüp bir arkanıza bakın biz ne yapıyoruz diye. Oyunu oynayarak geliştirmeye çalışın. Gerekirse BOT'cuları oyuna girip tek tek elle yakalayıp banlayın.
   
 13. Bazen söyleyeceğin onlarca kelime vardır ama sadece ( ... ) diye düşünüp susarsın :(

  Girip baktıklarını sanmıyorum :D Hahhahahahah tek tek elle girip adminler bot yakalayacak ohhoo bu dediğin çok ama çok zor inş. botcuların banlanması dileğiyle ;)
   
 14. Prophecy

  Prophecy User

  Kutulardan 1 tane bile alamadım. Anlayacağınız o imkansız görev yüzünden diğer kolay görevler de kilitli olduğu için YAPAMADIM.
   
 15. o kadar çok mayın atılıyor ki 30'lu toplama görevini bitirmek mümkün değil,1-2 saat içinde sürekli mayına patladım görevi 4-5 kere 20 kutu topladığım halde mayına patlayıp yada birinin kesmesiyle yapamadım.

  hem şu mayın olayı çok can sıkmaya başladı savaşlarda atılıp canın azaltılması güzel oluyor ama bir mayına patlamak güzel değil (500k dp ile mayına tek yemek.) bu etkinlik boyunca günde 20'den fazla mayına patlıyorum 1-2 saat gibi sürede bu can sıkıyor. yap korumalı bölge mayın atılmasın bölgenin içinde savaş serbest olsun savaş mı yapmayım yoksa mayından mı kaçayım bilemedim gitti.demanerde böyleydi adamlar sürekli mayın atardı son sanıyede kendileri sıkardı ödüllü alırlardı.

  BİR ETKİNLİK YAPIYORSUNUZ ARADA BİR GİRİN BAKIN ETKİNLİK AMACINA ULAŞIYOR MU MİLLET MEMNUN OLMUŞ MU.!!!

  !!!etkinlik boyunca destek olayını çıkardınız bunu bile düzgün yapmamışsınız konfi değişiyoruz desteksiz haldeymiş gibi kalkan ve dp sıfırdan geri dolmaya başlıyor.

   
 16. Prophecy

  Prophecy User

  Güçlülerin işine yarayan bir görev daha ne diyelim.
   
 17. GERİ BİLDİRİM havuzunda bile bizi boğuyorsunz.yaptığnz etknlkle en sağlamndan en ez,ğine kadar herkes şikayetçi.yaptığıjnız etkinlik okadar kötü ki birde bu kötülüğü tescillemek için geri bildirim açıyorsunz.görevlere nedn etknlk kutusu toplamaya ağırlık verdinz.adam haritada sağ kalmasını bırak kutuyu göremiyor.yapacağınz etkinlikleri tabana yayın biraz.şu yartıkların urileriniş biraz arttırn dolar bile 10 yılda 4 5 kat arttı ueri ler aynı hep...
   
 18. Prophecy

  Prophecy User

  Arkadaşlarım space'te mayınlardan tek yiyorlarmış. 1 kutu bile toplayamadılar. Bu şekilde mi oyuncu kazanacaksınız? Her şeyden tek yeniyor.
   
 19. yapım ekibini söyleyin etkinlik yapacaklarına istifa etsinler yerlerine işten anlayan biri gelsin yıllardır aynı tas aynı hamam
   
 20. malıbu44

  malıbu44 User

  herkese hayırlı olsun spacebot bitti
  botcular üzülmesin yeni bi bot etkinliği yakında gelir
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş