Geri bildirim space cup ve mayın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR 2(büyük ihtimalle diğer sunucularda böle.) o kadar çok mayın atılıyor ki 30'lu toplama görevini bitirmek mümkün değil,ya biri keser yada mayına patlarım görevi 4-5 kere 20 kutu topladığım halde mayına patlayıp yada birinin kesmesiyle yapamadım.

hem şu mayın olayı çok can sıkmaya başladı savaşlarda atılıp canın azaltılması güzel oluyor ama bir mayına patlamak güzel değil (500k dp ile mayına tek yemek.) bu etkinlik boyunca günde 20'den fazla mayına patlıyorum 1-2 saat gibi sürede bu can sıkıyor.BİR ETKİNLİK YAPIYORSUNUZ ARADA BİR GİRİN BAKIN ETKİNLİK AMACINA ULAŞIYOR MU MİLLET MEMNUN OLMUŞ MU.!!!

!!!etkinlik boyunca destek olayını çıkardınız bunu bile düzgün yapmamışsınız konfi değişiyoruz desteksiz haldeymiş gibi kalkan ve dp sıfırdan geri dolmaya başlıyor.

~SoN°°°SiGaRaM... bunu beğendi.
  2. lllecelll

lllecelll User

bireysel etkinlik en iyisi.

3. toplu etkinlik'de güzel ama adamlar bakmıyor ki napıyor bu millet demaner de böyle yap korumalı bölge mayın atılmasın savaş olsun savaşdan çok mayından kaçmanın derdindeyim.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Oyuncular mayın atıyorlar diye etkinlikte değişim olacağını zannetmiyorum. Siz etkinliği yapmaktan hoşlanırsınız diğer oyuncu savaşmaktan..

Bu konudaki mesajlarınızı buradaki geri bildirim konusuna yazınız.

İyi forumlar.

5. savaşmaları zaten sıkıntı değil ama 1-2 saate kimse sıkmadığı halde sadece ama sadece mayına defalarca patalayınca saçma oluyor.

konuyada yazacağım ama şuana kadar yazılanların gerçekleştirildiğini görmedim.

Son düzenlenen: 10 Temmuz 2018
  6. Mcqeen

Mcqeen User

Mayına ölmek cidden kötü. Zaten harita kalabalık lag oluyor birde mayın :(

7. şimdi 5 milyon dp 7 milyon kalkanla bi mayına teke gidecem sizde buna normalmi diyeceksiniz alkışlıyorum siszi :D

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Öncelikle mayınların özelliklerine buradan bakınız. Mayınlar yüzdelik hasar verir. İster 5 milyon ister daha fazla darbeniz olsun yinede patlamanız mümkün. Doğrudan darbe mayını tek başına %20 can götürüyor, buna argeyi ve mızrak düzeninide eklerseniz alacağınız hasar da artar.

İyi forumlar.

9. 5 mil dp nin %20 kaç eder teke patlayalım her mayın bırakan pyuncu mayıncı argesiylemi gezior :D siz yokken biz vardık VALEYARD bey

10. mete

mete User

Etkinlikte DP mayınları mızrakta bırakılırsa ister argeli ister argesiz herkesin mayını tek attı. Bu geneldi. Muhtemelen etkinlik için verilen hasar desteği mayınları da kapsadı ama sadece mızrak kullanıldığında etki etti. Çünkü ben full nanom varken tek mayına gittiğimi biliyorum. Ortada bir sorun yok. Ayrıca bazen iki kişi aynı yere çift mayın koyabiliyor, bundan da tek yemiş olabilirsin.

11. Verilen güçlendiriciler mayınlara da etki etti bu yüzden mayınlar %100'ün üzerinde bir hasara sahip oldu ve oyuncuları patlatıp etkinliği zehir eden diğer etkenler arasına katıldı.

VALEYARD bunu beğendi.
  12. iyide etkinlik bitti zaten bi etkinlikti açıkçası

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.