Spaceball

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [(-ERDAL-)] tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Spaceball herkese verdiği hasar kadar ödül

1. Evet, katılıyorum.

70,6%
  2. Hayır katılmıyorum.

29,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar pvp'de yapılan spaceball etkinliğini hepimiz biliyoruzdur.Biz orada spaceball'a sıkıyoruz o topu portalımıza getirene kadar canımız çıkıyor 40 tane adamla vs atıyoruz elit harcayan bile oluyor klan ile toplanıp dalıyoruz zar zor topu portala götürüyoruz fakat portalda o kadar adam var ki biz ödül alamıyoruz hep başkaları hammaddeleri falan topluyor beleşe konuyor.Haksızlık var bizim harcadığımız emeğin üstüne konuyorlar artık kim ne kadar ateş etti ise o kadar ödül alsın diğer türlü çok saygısızlık yapıyorlar.
    Mesela ;
    verilen hasarın %0.1 kadar uridium(10k hasar verirsen 10 uri)
    verilen hasarın %0.5 kadar ucb-100 mermisi(10k hasar verirsen 50 ucb-100)
    verilen hasarın %0.01 kadar gg enerjisi(10 k hasar verirsek 1 gg enerji)
    kazanan takımda o an pvp'de bulunan herkese 2-3 atlama kuponu 1-2 tamir kuponu verilsin.

Arkadaşlar fikir taslaktır geliştirilebilir amacım beleşçileri önlemek p.e.t. alan vega alan kamufle takan bütün kutuları topluyor bizim hakkımızı yiyorlar.

2. atlama ve tamır kuponuna katılmıyorum bide fazla ucb veriliyor yanı belki urıyle ucb nin yeri değiştirilebilir

3. Lord*

Lord* User

Evet fikir güzel kesinlikle bu beleşçilerin önüne geçilmeli ama bende ucb konusunda olumlu bakmıyorum. Ama genel olarak fikrini beğendim ;)

4. fikir taslaktır ucb oranını da %0.1 olabilir.

5. Lord*

Lord* User

Bence ucb hiç olmasın :)

6. :) yüksek levelli arkadaşların ecb ihtiyacı zaten gg lerden karşılanıyor fakan pala toplamaya fırsat bulamayan arkadaşlar için spaceball şart :)

7. iyide çoğu serverde en eilt klanlar gelip hep kendi şirketlerine çekıyor yanı oda çok zor ee baskalarıda kourumuyor oyüzden zor oluyor spaceball belki bazı lwl aralıkları için olabılır

8. KARANLIK

KARANLIK User

Ben odlukça beğendim fikrinizi yeterli desteği alınca gerekli yerlere ileteceğim.

9. benim x1 zaten 15 k x4 atarım 35 tane atsam 60 k vuruş 10 k = 50 ise 60 k dan 300 tane alırım 1 günde 1 m beyaz yaparım böyle olmasına gerek yok..

10. kaansakal

kaansakal User

bmw de haklı :)

11. KARANLIK

KARANLIK User

Değerler denildiği gibi azaltılmalı veya hiç şuan konuya koyulmamalı kabul edilmesi durumunda gerekli düzenlemeyi yapar üstlerimiz.

12. Tabi değerler düşürülebilir fikir taslaktır ben sadece beleşçilerin olmamasını istiyorum.

13. bence olsun :D 1 günde 1 m beyaz hiç hayır da demem :D :D x4 yerine x1 de atsam kar kardır :) sadece seprom gider o da dert mi

14. Değerler değiştirilebilir demiştim önemli olan beleşçilerin gitmesi.

15. nekadar sıkarsan o kadar almak mantıksız(konuyu geç gördüm:)) ezikler topu sürüyor genelde hep. bu sefer birsürü elit adam topun başına toplanacak bir yığın ödül alırken az sıkanlar 2k3k4k gibi az uri ve cephaneyle kalacak:( beleşçilere bende kızıyorum ama bu taktikle onları defederken güçsüzleri eziyorsun

16. tmm konuyu geliştirmeme de yardım edersen sevinirim. sence ne yapılmalı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.