Geri bildirim Spaceballı serverde tek klanın toplaması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bir kılan düşünün adamların her şirketen adamı var.Herhangibir porta topu çekiyolar tam top porta varınca dış şirket biri topa sıkıp durduruyor ve bütün yaklaşanları EIC çekse EICLİ olanları bile kesiyolar!!! koskoca server de 1 kılan topluyor spaceballı böle olmaz bu iş!!!

2. Hangi servermiş orası kardeşim ?

3. tr2

adamlar spaceballdan kutu toplamak için değil düşman görevelrini bitirmek için geliyorlar

4. Hayatımda böyle saçma planlanmış bir etkinlik görmedim. Millet topu çekiyor diğerleri kamufle kutuları çalıyor. Bu ne saçmalıktır herkes kamufle beklesin o zaman.

lllecelll bunu beğendi.
  5. geçmiş olsun kardeş sende Kamufle al tam portale girceği zaman gir al iyi etkinlikler.

6. 50 bin puan biriktirip görevi bitirdim az önce tekrar başladım. Klanları boşver bizim sunucuda 150 gemi var haritada ordan nasıl alıp 50 bin yaptım bende bilmiyorum :D

7. BEN etkinliğin en başından beri okdar spacebal da kutu aldım daha nasip olmadı o etkinlik kutususnu görmek

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  8. işirn garip yanı forumdan şikayet ediyoruz bakan moderotör bile yok oyun bitmiş harbi oynanmaz daha.

Şekil§iniz_Ya[AAŞ™] bunu beğendi.
  9. lllecelll

lllecelll User

ödül olarak ne aldın?

10. lllecelll

lllecelll User

Bende tr2deyim 4/4te atladığım gibi kesiyorlar sanki beni bekliyorlar babalarının tapulu malı ya :D

11. Valla görevde sırasıyla 1.000 puanda cephane, 5.000 puanda LF4, 10.000 puanda 40 oil, 25.000 puanda 12.000 seprom ve son 50.000 puanda 15.000 yeni lazerden 1 adet HP LF4 ve %4 şans ile 100 bin RSB-75 veriyor. Rsb çıkmadı ama etkinlikte HP LF4 leri büyük çoğunluğunu tamamlarım diye düşünüyorum.

Onun dışında topladığım spaceball kutularından en iyi ne çıktı diye soruyorsanız katlayıcı ile 2 ye katlandığından 2 yansıma sondası LF4, 60.000 UCB-100, 40.000 uridium ve 650 kadar galaksi enerjisi

Son düzenlenen: 17 Haziran 2018
  12. lllecelll

lllecelll User

anladım teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için sağolun kolay gelsin...

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

İlgili yerlere bu sorunları ilettik, ancak bir adıma atılabilir mi bilemiyoruz.

İyi forumlar.

14. Aria

Aria User

Demener>Hitac>SpaceBall hepsinde iletildi. Çözüm gelmedi biz umudu kestik admin.

Vartex gibi kapı falan etkinlikleri gelsin. Solo girelim. Kafamız rahat olur. Pet için de protokol toplarız.

Uzun vadede sonuç olmaz. 2 etkinlik boyunca dile getirdik. Olmadı, yani bosuna yakınma. Support mesaj attım support beni engelledi. Son 15 mesaj bakmadılar. ^^

*-_GESTAPO_-* ve -Star- bunu beğendi.
  15. -Star-

-Star- User

Dostum içimden geleni yazmışsın.Sırf şu terror,vortex kapısı için seprom,elit mermi zulalıyorum.

16. tr2 den bahsediyorsanız mevzu pars klanıdır , yanlız şöyle bir konuda var bu bir etkinlik parsta güçlü bir klan . Tüm etkinlikten yanlızca kendi klanındakilerin yararlanmasını istemesi normal değilmi ? 10 etkinlik varsa 3 ünde böyle olması gayet normal bence

17. bu etkinliğin amacı topu porta çekip ödülleri almaktır!!!!!. adamlar topu porta kadar çekip son saniyede aynı kılandan biri dış şirket topa sıktırıyor ve önüne hemen hemen kim gelirse kesiyor. amacının dışına çıkarıyorlar etkinliği.Adamlar etkinlik derdinde değil,düşman kesme görevini bitirme peşindeler.

18. yazdığımı okuduğuna eminmisin ?

19. dediğini anlıyorum ama spaceball'ın asıl amacı şirketler arası savaş.savaşı kazanan şirket topu kendi portuna çekip ödülü almak amacında olmalı çoğu serverda adam topu bug a sokup dış şirket birini sıktırıp çoklu düşman kesme görevlerini yapma peşinde topu porta çekme peşinde değil.

20. Kesinlikle arkadaşımıza katılıyorum, ben oraya adam kesmeye gitmiyorum ama çok kalabalık ve herkes birbirine sıkıyor olduğundan hiçbirimiz kutu toplayamıyoruz. Bir yama da etkinliğe gelmeli ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.