Sparhead

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ErzincanLee tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba. Ben Yeni Sparhead Aldım . Gemimi Nasıl Geliştirebilirim ? Nasıl Güçlü Olabilir Gemim ? . Şimdiden Saolun :)

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

gemınızı gliştirmek istiyor isenız x3 te urıdyum çekin ve durmadan yaratık kesin ve zaman la sizlerde güçleneceksiniz

Keyifli forumar

3. Kral-87

Kral-87 User

Sparhead aldıysan grup kur baskınlara git adamlarına yardımcı ol full elit hız tak kamufule ol kutu topla Sparhead iyi tek kasılamassın x-7 lerde ;)

4. BUSTERG

BUSTERG User

Eğer levelin düşükse leonova geçip x3 , x4 te önünde gelen yaratıkları durmadan kes credi kasınca skylabını oluştur anca böyle gelişebilirsin . spearhead x5 x6 x7 de iş yapamazsın.

5. Merhaba ,

Gemi ve ekipman bilgilerinizi de yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz. Yani Lazer ( Hangisinden kaç tane var ) , Kalkan ( Hangisinden kaç tane var ) , Hız ( Hangisinden kaç tane var ) , İris , Arge ( Var - Yok , varsa sayısı ) veye Pet ( Var - Yok , Seviye v.b. ) gibi bilgileri yazabilirsiniz.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.