spartan diroitleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___DEDE tarafından 3 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___DEDE

___DEDE User

bu spartan diroitleri full lemek için o kadar uğraştım sonunda full ledim ancak şöyle bi sıkıntı var! spartan full olursa %10 vuruş %10 kalkan %15h.p desteği verir yazıyor ... ben full herkül ile sayborg gemisinde d.p 595k kalkan 418k idi aynı konfi de d.p 560k ya kalkan 360k ya düştü. vuruş u hiç farketmedim bile sanki aynı vuruyor . birtek bende mi böyle ? oyunda mı sıkıntı var? benim hesaptamı bi sıkıntı var? teşekkürler.

2. sakal17

sakal17 User

kardeş sanrım sen yanlış biliyorsun spartan özellikleri öle deil iyi bilen biri yazabilirmi buraya

3. ful spartan. 10 vuruş. 10 kalkan 15 can.
    ful havoc. 10 vuruş.
    ful herkül. 0 vuruş . 15 kalkan 20 can. bu kalkanlar sanırım droidin içindekini etkiliyor.

kabataslak yazacak olursak bunun gibi bir şey olur. spartan savunma olarak herkülden güçsüzdür gördüğümüz üzere. bilgilere forumdan baktım.

ağır konfi ful spartan. hafif konfi ful herkül daha sağlıklı olacaktır

Son düzenlenen: 3 Haziran 2018
  4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sayborg gemisinde full herkül ile dp 595k, kalkan 418k idi. Aynı konfide dp 560k, kalkan 360k ya düştü yazmışsınız. Aynı konfiden kastınız nedir? Bir konfiyi spartan diğer konfiyi herkül yaparsanız eğer tabiki dp ve kalkanda değişme olacaktır. Ayrıca Spartan droit tasarımı droidinize koyduğunuz kalkanın gücünü arttırır. Ağır konfide droitlere full lazer ve spartan takmışsanız kalkan yükselmez.

Spartan droit tasarımı hakkında detaylı bilgiye buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. bazen gemi değiştiğinde spartan devreye girmiyor, oyundan çıkıp giriş yapınca düzeliyor.

6. ___DEDE

___DEDE User

herşey iyi güzelde full havoç %10 hasar veriyor , full herkül %20 darbe puanı diroit te ki kalkan lara %10 kalkan puanı veriyor , spartan tarifinde ise %10 vuruş % 10 kalkan % 15 darbe puanı verir yazıyor ! 1 kalkan puanım herkül e göre 58 bin düştü, 2 darbe puanı %5 düşmesi gerekiyor hadi o normal diyelim. 3 vuruş ta havoç la aynı . o zaman o kadar uğraş emek çaba uykusuz geceler boşa :) spartan almayan almak isteyen varsa bence hiç uğraşmasın !! havoç herkül full lesin devam etsin bence 1 herkül eksik kaldı , onu tamamlayıp havoç herkül devam edicem . spartanlar dursun kenarda.. saygılar

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Spartan tasarımı havoctan daha iyi. :) Full ağır konfi yaptığınızı düşünün spartan dizerseniz %15 darbe puanınız artacak ama havoc dizerseniz darbe puanınız normal kalır. Yani her şekilde spartan daha avantajlı. Tabi yinede siz bilirsiniz. :D

İyi forumlar

8. spartanla herküles leri karşılaştıracak olursak spartanın yüzde 10vuruş gücü herküleste yok.ama spartanın yüzde beş dp dezavntajı ve yine yüzde beş kalkan dezavantajı var.ama yüzde 10 vuruş gücünu hesaba katarsak mutlak galip tabii ki spartan olacaktır..

9. ___DEDE

___DEDE User

çok doğru haklısınız da o kadar emek verdikten yüzlerce kapı yaptıktan sonra benim beklentilerimin altında olduğunu söyliyebilirim!! bu oyunda % 10 vuruş ve %10 kalkan ın bi önemi kaldımı? seprom besleme ve destek varsa olay bitmiştir ! örnek bi oyuncuda spartan full ama seprom ve destek yok diyelim ki, bende full herkül seprom besleme %20 vuruş desteği olsun kim alır? seprom her zaman en kıymetlimisssss :) olarak kalıcak gibi görünüyor saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.