spartan için bölünme kristali.. ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve TlgKn tarafından 17 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TlgKn

TlgKn User

merhaba arkadaşlar
    hades kapısını yapmaya insan bulamıyorsun her zaman.. ve spartanı fullemek istiyorum

sizde hades dışında en mantıklı kapı hangisidir ? tşk.

2. Lambda..

Eğer uridiumun varsa kronos inşa ederek de kolayca kasabilirsin yani kronos derken cumartesi kronos x2 gününde kronos kapısını inşa edip hem kronos kapısını inşa ederken tamamladığın kapılardan bölünme kristali hemde kronos yaptığında bölünme kristali kazanırsın. Bu da iyi bir yöntem ama o kadar ileri gidemem diyorsan lambda en iyi çözüm Ama benim tavsiyem çok bomboş bir serverde oynamıyorsan illaki bulursun zaten oyuncuların %90'nı bota atıyor o %10 oyuncudan elbette senin gibi olanlar vardır onlarla beraber organize bir şekilde yapabilirsin sadece bulman lazım

3. bölünme kristalini en çok kuiper kapısı veriyor..28 ila 32 arası alabilirrsin her bitirişinde.ama biraz uzun bir kapı..ayrıca eskiden 200 bin uri kazanma şansında vardı.bu yüzden çok cazip gelmişti bana ama artık yok..