Spartan için Bölünme

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve nonono20 tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. nonono20

nonono20 User

Arkadaşlar, sıfırdan spartan yapmaya başlayacağım ancak size şunu sormak istiyorum.

İndirim + vip + haftasonu ind. ile uriyle hades yapmaya başladığımızda hesaplarıma göre en düşük 1.2m maksimum 2m uriye tamamlayabilirim. Ancak tabii ki evdeki hesap çarşıya uymaz.

Bu yüzden x4 geldiği bir vakit 1.2m uri paketinden almayı düşünüyorum.

Tecrübelerinize dayanarak sıfırdan başlayınca kaç uri yeterli olur. Aşağıya ufak bir hesap koydum hesaplamanız daha kolay olur

*Hades = 25-30 Bölünme > Her seferinde 25 verse 2250/25 = 90 Hades (Maksimum değeri)

*1 GG Bedeli 55 Uridium > Ortalama değer olarak 600-900 arası biçiliyor.

Ben 1 hadesi 1k GG den baz alarak yapacağım. > 1 Hades > 55.000 Uridium

*Hades kapı bitiriş ödülü 20.000 Uridium + 104.200 Toplam Npc ödülü /8 = 13k Uridium

= 33k Uridium

* 55k' dan açtığımızı hesaplarsak - 33k = 22k Uridium hades başı.

90 Hades x 22k Uridium = 1.980.000 Uridium gibi bir meblağ yapıyor.

Ortalama Bunlardan 5-6 Hades eksik yapacağım. Kronos kapısı ve bazı parçaları eksik. Kafadan 100-150 Bölünme zaten tarif öncesi kazanacağım.

Benim hesaplarım bu şekilde, fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenlenen: 11 Ocak 2019
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Gerekli hesabi zaten yapmışsınız. Dediğiniz gibi biraz az veya fazla mal olabilir, tam yerinde bir hesap olmuş.

100-150k bölünme yazmışsınız onu yanlış yazdığınızı tahmin ediyorum. Düzenlememişse fayda var.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  3. dostum spartan şöyle güzel ben 2 konfiyede hibrit diziyorum kalkan lf4 karısık oluyor bu durumlarda çok iyi ancak diğer durumda bi agır bi hafif dızıyosan herkul havocta iyi olur çekeceğin üriyi kalkan geliştirmelerin yoksa eğer ona yatırıp kalkanlarını %15 olarak kalıcı şekilde arttırabilirsin, ancak spartan bir şart sayılır yinede , 225*10 =2250 2250/27(ortalama parçacık) = 83 kapı 83* (50 k kapı masrafı - 33 k gelir = 17k kapı başna kaybolan para) = 1.4 milyon yapıyor biraz eksik kalabilir 1.2 m üri ama şansına ucuza acılma ihtimalide varbazen 30 kya acılıyo bazen 70 80 k artık ŞANSına diyelim

4. under18

under18 User

birazda ben hesap yapayım :D 1 spartan 1 herkül 1 havok 225 = 10adet spartan için 10 tane herkül 10 tanede havok boşda olacak 2250 kristal olması gerekiyor bunuda belitmek istedim

5. the_flood

the_flood User

55 K ya hades açana usta der önünde eğilir elinden öperim :)