Speanheard gemisine hasar veremiyorum

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -By_CesuR- tarafından 12 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Oyun iyice sapıttı.. 7 yeni lazer var geri kalan hepsi 18 pro %41 kaçınma var. speanheart gemisini nasıl hasar veremiyorum adam beni kesiyor .. Sanki adama ben değil phonex vuruyor.. Bunun bir hilesi mi var nedir bu.. Ayrıca düşman beni her kestiğinde petin darbeleri sıfır oluyor. Petede saldıran yok olsa anlayacağım. Ne kadar saçma şeyler çıktı ne oldu böyle..

2. smoonrise

smoonrise User

Bu sinek plus baya bela oldu millete bu yorumu yazan çok oluyor chatte plus versiyonundaki bir özellik bu ayrıcalığı sağlıyor olmasın berserker de yansıtma ile baya kişiyi şaşırtmıştı hala şaşıran oluyor video çekenleri izleyip bakmak lazım hangi özellik nelere yansıyor diye ,
    bu arada bir önceki pvp etkinliğinde evire çevire kesti beni sinek plus hala onu bunalımındayım :Do_O

-By_CesuR- bunu beğendi.

3. Arge ile beraber iyice dokunulmaz hale gelebilir.

Onun için hedef cpu açabilirsin bu biraz daha isabeti arttırır ancak su gibi xenomit içecektir.

4. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Elit ne varsa açık zaten hedef yardım, isabetli ateşleme , Arge de olsa oyunda maksimum %75 yapabiliyorsun. Böyle bir sınır geldi Gelme sebebi de nemesis gemisi. %65 kaçınma veriyor arge + modül ile 103 kaçınma var ama sınırdan dolayı %75 te kalıyorsun

5. bu nasıl bir gemiymiş :D

EFEM-06 bunu beğendi.
  6. RyuLa1

RyuLa1 User

bildiğim kadarıyla sadece o gemiye özel 75 sınırlama var, oda yeteneğinden ötürü. orcusa adamlar 85 kaçınma yapmış tam mindfire kesme gemisi olmuş trenlere karşı :D

7. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Yok yok forumda roket atarlar ve etkinlik konuısunda açıkça belirtilmiş. Kazanılan yetenekler %75 üstüne geçemez. Bu tümü için geçerli mesela bekleme süreleri, hasar gibi..
    O videoyu izledim hileli o video gerçek değil. Videoyu dikkatli izlersen kalkan ve canın değiştiğini göreceksin. Zaten modüllerden en fazla %30 + argeden 16 +droit düzeni 5 alabilirsin. Diğer iki modülden 5+5 çıkarsan bile genel toplam 1,7 çarpan dahil %72 üstüne çıkamayor.

8. RyuLa1

RyuLa1 User

cerberus drone düzenini unutma, %75'in üzerine bildiğim kadarıyla sadece yetenek bekleme süresi aşılamıyor, sebebi zaten belli 75 yetenek bekleme süresi aşılırsa üstüne hermesi koyar adamlar yetenek beklemezdi