Spearhead - Felç Edici

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar,

Spearhead gemisinin felç edici özelliği ne işe yarar.

Venom teklilik yeteneğini açtığında bana felç edici aktif ettim ama rakibin yeteneği devam etti.Peki bu felç edici rakip gemilerin yeteneğini niye felç eder yazısı var anlamadım ve size sormak istedim.

• Bu yetenek düşman gemilerin yeteneklerini felç eden bir arıza alanı oluşturur. Onların kullandığı yetenekler felç edilir.

2. ben genelde bu saldırıya maruz kalıyodum ya da buna kaldığımı sanıyordum , açıklıyım.Mesele benim aegisim var ve sen felç edici özelliği açtın ben aegisin kalkan veya can basma özelliklerini kullanamam(diğer gemilerinde dahil ) ) bu işe yarıyor yani.

3. viper1903

viper1903 User

rakibin yeteneğini daha önce açtığı için olabilir. yani önce sen açsaydın felç edici yeteneğini rakibin yeteğini kullanamayabilirdi.

4. Yani rakibin gemi yeteneğinin açılmadan önce kullanırsak aktif olur.

Doğru mu anladım.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sanırım bu geniş bir konu konuyu yeni başlayanlar bölümüne taşıyorum daha önce kullanan başka arkadaşlarımız varsa yardımcı olacaklardır konu açıktır.

6. Merhaba ,

Üyemizin dediği gibi gemi yada tasarım yeteneği aktif edilmemiş ise siz felç edici özelliği aktif ederseniz yanılmıyorsam 5 saniye boyunca kullanamaz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.