Öneri Spearhead

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BOMBASTİK- tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar kullanan varsa spearhead in nasıl bir gemi olduğunu söyleyebilir mi ? Kasılmak için ve kutu toplamak için iyi midir ? Ve en önemlisi: bu geminin gerçek işlevi nedir(tek başına iken)

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Spearhead gemisini kasılmak için kullanamssınız.özellikleri bakımından diğer gemilere zayıf kalmaktadır.

Kutu toplamada kullanabilirsiniz.Hızlı lması bakımından rakiplerinize üstünlük sağlarsınız.

Spearhead’in yetenekleri öncü keşif yapabilmek,ilk hedefi işaretleyebilmek ve Aegis’e engel olup örneğin bir düşman grubuna karşı grup avantajı elde edebilmek için tasarlandı.

Gemi hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sinek kasilmak icin iyi degil.cubide iyi olabilir cubide baskin cok oluyor kacmak icin ideal:)normal haritada kasilmasi zor cok az vuruyor.hizi iyi kutuda ise yarar ama yavaslatici dondurucu ile kesimi kolay.tek basina kacmaya yariyor.grup icinde iyi isaretleme yapip vurusu arttiriyor uyelerin .palada da iyimis diyorlar .

4. Saolun modum tecrübeli arkadaşlar varsa daha fikirlerini alabilir miyim ?

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sizde sağolun,diğer arkadaşlarında fikirlerini almanız için konu açık kalacaktır.

Keyifli Forumlar.

6. Eger boyle full+full irislerin lf4 apis zeus falan tamsa guzel bir gemi. Kasilmak icin kotu. Palada toplarken yakalanirsan dondurulursan yavaslatilirsan kacma ihtimalin yok. Adam guve kullaniyorsa girecegin savasta %80 kaybedeceksin. Bence o kadar iyi bir gemi degil. Ben heves ettim aldim ama kullanmiyorum suan hic. Ozellikleri grup veya klan savaslarinda ise yariyor. Onun disinda gorunmezligi 30sn acik kalsa da tek kutu topladiginda bozuluyor.

7. Saolun arkadaşlar anladım konu kilit

8. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Oyuncu isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.