Spectrum Modülü

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve danze_macabre tarafından 25 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar merhaba bu yeni etkinlikte Spectrum modülünü nasıl alacağımızı anlamadım. Protegitleri kesince içinden çıkan kutuyu mu açmamız gerekiyor? Kesin alman lazım dediğiniz bir modül var mı etkinlikte?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Hedefler kısmında 15 hedef tamamla görevini yaptığın zaman savaş bileti satın almışsan ödül olarak alabileceksin,

Bahsettiğim 15 hedefi tamamla görevi;

3. Merhaba,

Svaş bileti alıp hedef tamamlamanız gerekmektedir. Arkadaşım size görsel atmış o belirtilen hedefi tamamladığınızda modüle sahip olacaksınız.

Konuyu uygun bölüme taşıyorum.

İyi Forumlar.

4. Emin misiniz, Spectrum hasar modülü bütün görevleri tamamladığında verilen savaş biletli büyük ödül değil mi?

5. Merhaba,

15 hedef tamamlaması istiyor. Hedef sayısı 15 den fazla kolay olanlar yapılıp alınabilir.

İyi Forumlar.

6. Peki o bütün görevleri tamamladığında verilen savaş biletli büyük ödül ne? Orada da kırmızı bir gemi modülü gözüküyor.

7. joetly

joetly User

merhaba sayın saldırı hattı
    o bahsettiğiniz resim hedefler kısmındaki genelde en önemli itemi gösteriyor.
    atıyorum daha önceki etkinliklerde de aynıydı. mesela berserker gemisi verildiğinde de (10 yada 15 ti sanırım) görevi tamamladığınızda o bölümdeki ödülleri alıyorsunuz eğer savaş biletine sahipseniz gemiyi de alıyorsunuz. sonra kalanlar size kalmış. genelde savaş bileti alan kişiler görevlere devam ediyor ki şuan oil ödülleri için bile devam edilebilir.

neyse konu sapmasın. o alttaki resim tüm görevler yapıldığında verilecek olan değil. o etkinlikte verilecek en önemli ödülün resmi oluyor anlayacağınız.

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  8. Merhaba,

Görsel olarak en değerli görülen malzemeyi gösteriyor orası. Görevlerin hepsi tamamlanınca ayrıca bir ödül verilmiyor. Sadece savaş biletini tamamlanmış görevlerden sonra alınması halinde Al butonu ile tamamlanmış görevlerin savaş biteti ödüllerini alırsınız.

Umarım anlayıp açıklayabilmişimdir :)

İyi Forumlar.

9. Şimdi anladım, teşekkürler :)

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.