☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 27 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Argenin açıklama kısmında alt bölümde çıkan küçük resimler var arge üstüne gelince daha iyi anlayabilirsin :)

2. Nasıl yani? YGS'de napacan diyorsan inşallah barajı geçecem ama puan konusunda net bir şey söyleyemem. 1 yıldır çalışıyorum ama kendime de güvenim yok sanırım az soru çözdüğümden böyle oldu.

3. Bence ne kadar çalıştığından çok ne kadar şey bildiğindir direkt uç sınava arkana bile bakma ;)

4. Sınav bana uçmasında :D

5. Aga rahat ol sıkma kendini.

Sıkarsan bildiğini bile unutursun :D

Sbs sınavında zamanında hiç çalışmadan girdim 363.000 puan aldım her şeyi kafamdan yaptım. Biraz daha zorlasam 400 yapardım.

Sbsnin son mağdurlarıyız ve o son sbs yi universite seviyesine gore yapmislardi.

6. Umarım geçersin :) Sınava konsantre olursan başarırsın. O imza ne öyle :D Tamam bakmıyorum :)

7. Kötü bir şeyin videosunu çekince birazda ilgiyi sana yönetmek istedim :D

8. Peki :) Yarın sınavın vardı galiba :D

9. Varda şuan bir photoshop katliamı yapıyom :D

10. Yakında 2 tane yaşayan efsane olacak :) Şuan Orakl'ım :)
    Photoshopta haritanın üzerine nasıl gemi ekliyorsun? Ben bulamadım sinir oldumda denebilir :D

11. Bi gemi resmini aç seçim aracı açıkken fareyle basılı tut üstte sekmeler var oraya getir açılan yerde haritanın üstüne atarsın.

12. Tamam anladım :)
    Yeni Katliamını görelim :)
    Peki yazılar? Önceki imzandaki gibi :)

13. Yazıyı yazdıktan sonra katman özellikleri vardıya orada eğim yazıyordu onu aktifleştir bir üstte karıştırma mı ne vardı orada doku saydamlığını sıfırla falan filan :D

14. güzel kardeşim flash yada html5 kulan en ıyısı :D

15. Okulda C# öğrendik ve sadece temeli öğrettiler bunu yaptığıma şükür :)

16. Flash'ı geç flash yakında ölecek :)

17. Yeni katliamı gördün mü?

18. Evet katliam çok büyük olmuş :D O venüs piramidi korsan haritasına pek uymamış ama diğeri uymuş :)

19. Orası hades :)