SSS:Diroit Tasarım ve Yuva Ayrımı

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest


  SSS: Diroitler - Tasarım Yuva (Slot) Ayrımı

  Yeni "İstemcide Ekipman" özelliği sayesinde Diroit tasarımlarını işleme şeklimizde bir değişikliği uygulamaya koyuyoruz.
  Diroitlerinizin görünüşünü değiştirirken aynı zamanda çeşitli bonuslar kazandıran geleneksel Havoc ve Hercules tasarımlarının yanı sıra Cadılar Bayramında tanıtılan Bat, Skull veya Reaper gibi yeni makyaja yönelik tasarımlar ise kendilerine eklenmiş hiçbir istatistiksel güce sahip değil.
  Bu yüzden, çok havalı görünseler de bazı oyuncular bunların savaş performansını zayıflatacağı gerekçesiyle bu tasarımları kullanmıyordu.
  Bu yüzden DarkOrbit'in tarihinde ilk kez diroitlerinizi işlevsel bir tasarım (yani bonus istatistiklerine sahip bir tasarım) ve dekoratif/kozmetik bir tasarım (diroitinizin skinini değiştiren bir tasarım) ile donatmanızı sağlayacak bir sistemi uygulamaya koyuyoruz.
  Bunu başarmak için her diroite ikinci bir slot eklemeye karar verdik.

  Önemli Not
  Sürüm için tüm Diroit Tasarımlarının donanımları otomatik olarak kaldırılmış ve envantere geri yüklenmiştir. Doğruca savaşa atlamadan önce diroitlerinizi donattığınızdan emin olun.


  [​IMG]


  Nasıl çalışır?
  Bir bonus veren bir tasarımınız varsa, bunu "S" slotuna atayın (S = "istatitsik"). Diroit otomatik olarak bu tasarımın istatistiklerini ve görünüşünü kullanacak.
  "Sadece" diroidin görünüşünü değiştiren bir tasarımınız varsa, bunu "C" slotuna sürükleyip bırakın (C = "kozmetik")
  Bonuslu bir tasarımınız varsa ama diroidinizin farklı görünmesini istiyorsanız, istatistiklere sahip tasarımı S slotuna, havalı görünüşe sahip tasarımı C slotuna koyun. Diroit şimdi "C" slot tasarımında tanımlandığı gibi görünecek ve "S" slotundaki tasarımın bonuslarına sahip olacaktır.


  Bonuslara sahip tasarımları her iki slota koyabilir miyim?

  Hayır. "C" slotuna sadece bonusları olmayan tasarımları koyabilirsiniz. Yani bir Havoc tasarımının istatistikleri ile bir Demon diroit tasarımının görünüşünü kullanamazsınız.

  "S" slotuna bir “Kozmetik” tasarım koyarsam ne olur?
  Diroit tasarımın görünüşünü alır.

  İki "Kozmetik" tasarım koyarsam ne olur?
  Her diroit'e sadece ''bir'' adet Kozmetik tasarım kullanabilirsiniz.


  Yeni sistemle birlikte hangi tasarımları kullanabilirim?

  Oyundaki tüm diroit tasarımları kullanılabilir:
  · Havoc, Hercules, Demon ve Spartan tasarımları “S” tasarımlardır ve size bonuz kazandıracaklar.
  · Robo Bat, Reaper, Skull tasarımları ve diğer "C” tasarımlardır ve sadece diroitin görünümünü değiştirecekler.

  S= Özellik Bonuslu Tasarımlar.

  İsimKodResimEkstralarRenk
  Varyasyonları
  Bonus
  HavocDD-DR-01[​IMG]-RedHavoc geminizde bulunan tüm diroitlerde mevcut olduğunda
  diroitlerinizin hasar oranını %10 arttırır.
  HerculesDD-DR-02[​IMG]-MaviHercules diroit tasarımını koyduğunuz droit içindeki kalkanlara %15 daha fazla kalkan enerjisi verecektir.
  Tüm droitlerinizde hercules takılı olur ise geminizin darbe puanı %20 artacaktır.
  Demon
  Drone
  DD-D-01[​IMG]-GümüşDonatılan her bir Demon droid tasarımı için. +%1 Roket hasarı (tüm droidler için %10'a kadar)
  Tüm mevcut droidler Demon tasarımı ile donatıldığında ek -%5 Roket Bekleme Süresi
  Demon
  Drone
  DD-D-02[​IMG]Özel Görsel
  Varyasyon
  RedDonatılan her bir Demon droid tasarımı için. +%1 Roket hasarı (tüm droidler için %10'a kadar)
  Tüm mevcut droidler Demon tasarımı ile donatıldığında ek -%5 Roket Bekleme Süresi
  Spartan spartan.png Özel Görsel
  Varyasyon
  TuruncuBireysel tasarım istatistikleri;
  Hasar Bonusu %1, DP Bonusu %1
  Tam setle tasarım istatistikleri;
  Hasar Bonusu %10, DP Bonusu %10 Kalkan Bonusu %10
  Hermes upload_2020-6-7_21-17-8.png - Yeşil Her donanımlı diroit şunları sağlar:
  +%2HP bonusu
  +%0.5 Hasar bonusu

  Tüm diroitler Hermes Diroit tasarımının tam seti ile donatılmışsa, aşağıdakiler için ekstra %10 bekleme süresi azaltma kazanırsınız:

  Gemi becerileri
  Hellstorm Roketatarı
  Mayın
  Roket
  Havoc ve Hercüles


  [​IMG][​IMG]


  Demon Drone
  [​IMG][​IMG]  Spartan
  [​IMG]
  Hermes
  [oneiro.5v.pl][201]hermes64.png

  C= Tüm tasarımlar.

  İsim Renk Görsel Nereden Kazanabilirim ? Tasarım TürüAçıklama
  Havoc Kırmızı Havoc S.pngZeta Kapısı, M.A.S.Q.U.E Anahtarı, Apocalypse Anahtarı, Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu!İstatistikHavoc geminizde bulunan tüm diroitlerde mevcut olduğunda
  diroitlerinizin hasar oranını %10 arttırır
  HerculesMavi Hercüles S.pngKappa Kapısı,Apocalypse Anahtarı, Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu!İstatistikHercules diroit tasarımını koyduğunuz droit içindeki kalkanlara %15 daha fazla kalkan enerjisi verecektir.
  Tüm droitlerinizde hercules takılı olur ise geminizin darbe puanı %20 artacaktır.
  Spartan Turuncu spartan.png Birleştir İstatistik Bireysel tasarım istatistikleri;
  Hasar Bonusu %1, DP Bonusu %1
  Tam setle tasarım istatistikleri;
  Hasar Bonusu %10, DP Bonusu %10 Kalkan Bonusu %10
  Hermes Yeşil upload_2020-6-7_21-16-12.png Etkinlikler veya Delta kapısıİstatistikHer donanımlı diroit şunları sağlar:
  +%2HP bonusu
  +%0.5 Hasar bonusu

  Tüm diroitler Hermes Diroit tasarımının tam seti ile donatılmışsa, aşağıdakiler için ekstra %10 bekleme süresi azaltma kazanırsınız:

  Gemi becerileri
  Hellstorm Roketatarı
  Mayın
  Roket
  Demon
  Drone
  Gümüş qOHCE3l.pngCadılar Bayramı Kapısı, DükkanİstatistikDonatılan her bir Demon droid tasarımı için. +%1 Roket hasarı (tüm droidler için %10'a kadar)
  Tüm mevcut droidler Demon tasarımı ile donatıldığında ek -%5 Roket Bekleme Süresi
  Kırmızı Demon Droidi EPİC S.pngCadılar Bayramı KapısıİstatistikDonatılan her bir Demon droid tasarımı için. +%1 Roket hasarı (tüm droidler için %10'a kadar)
  Tüm mevcut droidler Demon tasarımı ile donatıldığında ek -%5 Roket Bekleme Süresi
  SkullGümüş Silver skull.pngEtkinlik, DükkanKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Yeşil green skull.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Kırmızı red skull.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Mavi Blue skull.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  ReaperGümüş Silver reaper.pngEtkinlik, DükkanKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Yeşil Green reaper.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Kırmızı Red reaper.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Mavi Blue reaper.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Robo-BatGümüş Blue Robo - Bat.pngEtkinlik, DükkanKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Yeşil Green Robo - Bat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Kırmızı Red Robo - Bat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  PhantomKırmızı Blaze Phantom.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Turuncu Sandstrom Phantom.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Yeşil Borealis Phantom.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  EnigmaYeşil Borealis Enigma.pngEtkinlik, DükkanKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Kırmızı Blaze Enigma.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Turuncu Sandstrom Enigma.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Şarapnel
  yağmuru
  Buz Şarabnel Yağmuru.pngEtkinlikKozmetikBu droit tasarımı özel efekti ile haritada muhteşem izler bırakır.
  BeaconBeyaz Beacon.pngEtkinlikKozmetikDarkorbit ekibinin mültecilere destek amaçlı çıkardığı ilk droit görünüüm değiştiren tasarımıdır.
  Ageis EliteLava Lava A-Elite.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Blaze Blaze A-Elite.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Oceon Ocean A-Elite.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Poison Poison A-Elite.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Sandstrom Sandstrom A-Elite.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  PusatLava Lava Pusat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Blaze Blaze Pusat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Oceon Ocean Pusat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Poison Ocean Pusat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Sandstrom Sandstrom Pusat.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  SpectrumLava Lava Spectrum.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Blaze Blaze Spectrum.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Poison Poison Spectrum.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  Sandstrom Sandstrom Spectrum.pngEtkinlikKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  ŞampiyonFutbol Şampiyon.pngEtkinlik, DükkanKozmetikBu Droit Tasarımları Renkli Bir iz bırakır. Diroitinizin rengini/şeklini değiştirir.
  SKULL
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  Reaper
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  Bat
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]  DarkOrbit Forum Ekibi.
   

  Ekli Dosyalar:

  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Haziran 2020
  BelongDemirhan ve (silinen üye bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.