SSS:Forumda konular neden kapanır

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba Uzay Pilotları ;

  Konuların neden hemen kapatıldığıyla ilgili birçok soru alıyoruz. Bazı kullanıcılar forum kurallarını biliyorlar ve bu konuda bize hak veriyorlar. Bilmeyenlerin de kuralları okumasını tavsiye ederiz.

  Türkiye forumunda yaklaşık 86bin, genelde ise yaklaşık 556bin mesaj aktif ve gittikçe artıyor bu sayı. Biz de bu mesajları, konuları düzenli bir şekilde tutmaya çalışıyoruz. Birçok genç oyuncu da olduğu için mesajların / konuların uygunluğuna da bakmamız gerekiyor.

  Konuların daha sonra konu dışı bilgilerle doldurulmaması için konuların cevaplandıktan sonra hemen kapatılır.

  Bazı kullanıcılar da açılan konu başlıklarının altına kendi farklı sorularını yazıyorlar ve daha sonra son yazılan soru üstünde dikkat toplanabiliyor. Bu da konu başlığını açan kişiye karşı hoş bir davranış olmuyor.

  Konunuzu açmadan önce arama yapmışsanız, bu sizin işinizi daha da kolaylaştırır, eğer bulduğunuz sayfada 20 tane mesaj yoksa tabii. Çok fazla mesaj yazılınca bir konunun altına cevabı bulmanız zorlaşıyor.

  Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için konular hemen kapatılıyor.

  Konu dışı mesajlarınız için Kullanıcılar + Oyun ve Kullanıcı Köşesi kısmını , klan arama İçin Klanlar bölümünü kullanınız.

  Forum Kuralları İçin Lütfen >Buraya Bakınız<

  .
  ..
   
  memat155 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.