SSS Güncellemeleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BonusRasta tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BonusRasta

BonusRasta User

Az önce SSS'den npc'ler ve verdikleri ödüllere bakıyordum sanki çoğunun güncellenmesi gerekiyor. Yanlış gördüysem ya da daha günceli varsa affedin :)

2. Merhaba ,

Gerekli konuları elimizden geldiği kadar güncellenmesi gerekiyorsa en hızlı ve kısa zamanda güncellemeye çalışıyoruz. Hatırladığım kadarıyla eski forumdayken güncellemiştik. Tam olarak hangileri yada nerelerinin güncellenmesi gerektiğini düşünüyorsunuz ?

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. BonusRasta

BonusRasta User

Açıklamalar/Sözlük - SSS NPC'ler ve Verdikleri Ödüller adlı konuda bazı npc'lerin verdiği zararlar gözüme çarptı bir kaçında. Örneğin sibelonit ve boss sibelonit'in verdiği zararlar şimdikiye göre fazla gösteriyor. Normalde ubersibelonit 6750-9000 hasar veriyor ama o konuda bu en fazla 18000 hasar gösterilmiş, boss sibelonit için ise 6750-9000 yazıyor. Bugün oyunda baktım boss sibelonit en fazla 3950 vurdu. Bunların güncellenmesi gerekiyor diye düşündüm. Oyuna yeni başlayanlar bakarsa yanılgıya düşer yanlış anlaşılma olabilir, yanılıyorsam düzeltin :)

edit : Bazı değerler düşük bazı değerler normalinden fazla geldi. Yani kestiğim npc'leri düşündüğümde oradaki değerlerle örtüşmüyor. Oradaki değerler aralık halinde verilmiş, korsandaki npc'ler aralıklı değil. Yani sonuç olarak konulara genel olarak bakmadım ama bu dediğim konuya bakılsın istedim, belki diğer konularında güncellenmesi gerekir.

Son düzenlenen: 24 Şubat 2014
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konular güncellenmeye devam ediyor. Çok konu olduğu için zaman alabiliyor. Bildiriminiz için teşekkürler. En yakın zamanda güncellenecektir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.