SSS:Hellstrom Kullanımı

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  HELLSTROM KULLANIMI

  Uzay savaşlarınızda yeni bir silah daha artık ateşlediğiniz roketlerle düşmana daha fazla hasar verebilirsiniz bu belki kaderinizi değiştirecek.Hellstrom cinsinden roketlerde tüm üyeler için ateşleme, soğuma süresi ve verdiği hasar aynı düzeydedir.


  Bu silahları dükkan > silahlar bölümünden satın alabilirsiniz.

  HST-1( Hellstorm Launcher 1 )[​IMG]
  • "Yükleme ustası".
   Sadece bir roket savaşın kaderini değiştirebilir. 3 rokete birden saldırırsa, hasar o kadar büyük olabilir ki, savaş doğru dürüst başlamadan kazanılabilinir. Roket fırlatıcısın büyük imha gücü, ateş gücü konusunda yeni bir çığır açacaktır. Bu özel üretilmiş silah, maalesef sadece ona özel yapılmış roketlerle silahlandırılabiliniyor.
  HST-2( Hellstorm Launcher 2 )[​IMG]
  • "Yükleme ustası".
   Hellstorm Launcher 1 versiyonunun geliştirilmişi. Sadece bir roket savaşın kaderini değiştirebilir. 5 roket birden saldırırsa, hasar o kadar büyük olabilir ki, savaş doğru dürüst başlamadan kazanılabilinir. Roket fırlatıcısın büyük imha gücü, ateş gücü konusunda yeni bir çığır açacaktır. Bu özel üretilmiş silah, maalesef sadece ona özel yapılmış roketlerle silahlandırılabiliniyor.
  Bu roketleri fırlatabilmek için özel yapılmış silahını gene geminizdeki özel yuvasına koymanız gerekir .​


  [​IMG]


  Kredi ile alınabilen Çoklu Roketler;

  ECO-10[​IMG]
  • Acemi-Multi-Angle-Damage-Roketi, roket seçeneğinizi alt kademelerde genişletir. Hangi türden olursa olsun, dayanıklı rakipler ECO-Hellstorm'ler üzerlerine gelince korkmaya başlayacaklardır.
  SAR1[​IMG]
  • Kalkan emici özelliği bulunan Hellstorm SAR-01 roketi, roketatar tarafından ateşlenir..İyi bir ön saldırı silahıdır.
  Uridium ile Alınabilen Çoklu Roketler;


  HSTRM-01[​IMG]Birimiz hepimiz için ve...
  Dolu yağmuru gibi bu roketler düşmanın üstüne yağacak. Roket fırlatıcısından ateşlendikten sonra bu roketler, düşmana mahşer günün geldiğini düşündürecektir. Sürü halinde bu roketler daha da tehlikelidir, çünkü uzay gemisini her yerinden vururlar ve zırhını daha da çabuk zayıflatırlar.
  UBR-100[​IMG]UBR-100-Hellstorm-Roketi, roket fırlatıcısı ile sürü halinde ateşlenebilinir. Etkinleştirilmiş başlıkları ile uzaylılara karşı en azından % 80 daha etkili olurlar. Ve Hellstorm roketlerin Standart-Multi-Angle-Damage yeniliği de üzerine artı bir etkide bulunur.
  SAR-02 SAR-02.png Kalkan emici özelliği bulunan Hellstorm SAR-02 roketi, roketatar tarafından ateşlenir. İyi bir ilk saldırı silahıdır.
  CBR cbr 100.png Yeni CBR kombo roketleri verdikleri hasar ve kalkan emilimi sayesinde rakiplerinde güçlü bir etki bırakır. Bunlardan birden çok yüklerseniz, daha da güçlenirler!  Hangardan ekipmanlara geliniz aldığınız Hellstrom Launchert silahını uzay gemisine gönderiniz her iki konfigürasyonda bu işlemi yapınız bundan sonra ikinci aşamaya geçelim;
  ROKETATAR.png

  Oyun ekranınız kilit açtığınız bölümdeki roket şeklindeki kutuyu tıklayınız ok yönünde ilerleyiniz ,Eco-10 için Mavi, Hellstrom1 için Sarı, Ubr-100 için Kırmızı roket üzerine tıklayınız sonra noktaları olan kutu üzerine gelerek tıklayınız. Tüm noktalar yandıktan sonra tekrar tıklatıp roketlerinizi ateşlersiniz, bundan sonra noktaları şarj edip fırlatma işlemini her defasında yapmanız gerekir, fakat bu işlemi sizin için kolaylaştıracak bir cpu bulunmaktadır.  [​IMG]

  RL-LBI CPU peki bunu nasıl kullanacaksınız şimdi bu aşamaya geçelim.


  Yapacağınız işlem önce donanımıza RL-LBI cpu yerleştirmek hangardan ekipmanlara geliniz RL-LBI CPU geminize gönderdikten sonra oyun ekranınızdaki kilit açtığınız bölümdeki CPU lar kutusuna (kare şeklindeki) geliniz.
  RL-LBI cpunuzu kırmızı üçgen şeklinde göreceksiniz, üzerini tıklayarak aktif ediniz aktif olduğunda etrafında kalın beyaz çizgi olacaktır. Bundan sonra seçtiğiniz roketi otomatik olarak fırlatacaktır.

  Darkorbit Takımı..
   

  Ekli Dosyalar:

  • Sar-01.png
   Sar-01.png
   Dosya Boyutu:
   16,1 KB
   Görüntülemeler:
   199
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2020
  yamtar81 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş